Skocz do zawartości
DawidHard

[DL][1.4.5]Pliki Serwerowe by DawidHard [FB][S][V2.5][Beta Build!]

Polecane posty

Super.

@up W następnej wersji mogę zbudować ładny spawn.

• Lubię 2

są ok ;) mogłeś postarać się spolszczyć więcej :))

@up2 Mogę spolszczyć więcej w następnej wersji (będę niedługo tworzył temat z paczką spolszczonych pluginów m.im. SimpleClans, Factions itp.)

• Lubię 1

@F5

• Lubię 1

Mam pytanie jak poprawnie dodać pluginy? Bo wrzucałem do folderu plugins i nie działają + w server.properties dodałem linijkę z nowymi pluginami.

@up Po co dodawałeś coś w pliku server.properties, miałeś tylko zmienić ip i port, plugin normalnie się dodaje, wyłączasz server, wrzucasz plik "<nazwa_pluginu>.jar" do folderu "plugins" i odpalasz server !

• Lubię 1

Poradziłem sobie, zrobiłem głupi błąd aż szkoda gadać :P. Co do server.properties to przeczytałem to na jakimś forum.

@F5

Super pliki! :) Musiales sie troche napracowac a nie to co te dzieci "padczka ploginuw na serwer minekraft " A w srodku co? Serwer sciagniety z minecraft.net, dodany plik plugin.yml a w nim co pisze?:) wordedi, wordguad, esential, pczakapluginow by bartus1892730981 No i to maja byc pliki? :P Pozdro dla ciebie za ta paczke. Napewno jakis serwer ruszy :D

Pliczki jakich było już dużo na tym forum ale co nie zmienia faktu, że są spoko. ;)

Lajk.

Super pliki :) użyłem ich do serwera :)

@F5

Fajne pliczki, pobiorę. :). Temat tez fajny, Like leci :>

@up dopisz do permissions: - essentials.balance

@up2 W najbliższym czasie mogę zrobić...

@F5

@F5

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1520215
Użytkowników: 1190575
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: BlackCoffee