Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]Komp do 1600-2200


eloelo332

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołożysz 150 zeta?

CPU http://www.morele.ne...7i53470-498899/

MOBO http://www.morele.ne...lan-atx-459601/

RAM http://www.morele.ne...64l9-4g-294462/

CASE http://www.morele.ne...30-kwn1-326666/

DVD http://www.morele.ne...lk-g-as-460610/

HDD http://www.morele.ne...akx-oem-353686/

PSU http://www.morele.ne...30pcweu-442655/

HDD http://www.morele.ne...d5-2dhx-502306/

 

Razem 2361

Jak za drogo to zmień procesor na

http://www.morele.ne...120-box-375927/

i grafikę na

http://www.morele.ne...-06-20g-499884/

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.ne...ementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O6A2MVKEK1

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

 

I takie pytanie odnośnie tego na ile mi ten komp starczy. Bo widziałeś co ja poskładałem wiadomo że nie ma obudowy ale jakąś starą ogarnę. ale mi się wydaję że to co ja ogarnołem to mi na więcej starczy:D

Opublikowano

I takie pytanie odnośnie tego na ile mi ten komp starczy. Bo widziałeś co ja poskładałem wiadomo że nie ma obudowy ale jakąś starą ogarnę. ale mi się wydaję że to co ja ogarnołem to mi na więcej starczy:D

Masz rację, tylko Ci się wydaje. A obudowa jest tak samo ważna jak reszta podzespołów i nie ma co na niej przesadnie oszczędzać bo oszczędzisz to 50 złotych a kupisz sporo większego bubla niż mógłbyś kupić dokładając to 50 złotych.

Opublikowano

Rozumiem na razie nie będę się bawił w podkręcanie a obudowę wezmę starą i wstawię do niej wiatrak na 220V to będzie takie chłodzenie że nie będzie jakiś temp dużych

Opublikowano

Rozumiem ale to jest obudowa od tego co teraz mam tylko ze ona stara jest.ale teraz obecne podzespoly mi sie nie grzeja wiec ok chyba. I jeszcze jedno czy sa jakies przejsciowki z ata na sata?

Opublikowano

Tutaj masz bardziej sensowny zestaw na bazie AMD. Jak bedziesz chcial podkrecic to dokupisz chlodzenie.

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=49675

na morele.net wyjdzie pewnie taniej.

 

#EDIT

Ehh, nic nie poradze na gimbusow ktorzy zmieniaja zestawy. Napisz na pw to ci podrzuce.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...