Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]Komp do 1600-2200


eloelo332

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema all:D

Pomożecie mi poskładać kompa żeby tak na nim pograć w fajnych detalach i żeby dało się dobrze nagrywać w tych detalach bo mój z którego wł pisze tnie się przy saperze:D Zestaw tak jak w temacie najlepiej granice 1600 bo 2200 tak ciężko jak przekroczy to oki ale 2200 to limit:D Thx z góry.

 

Pozdrawiam będą "+"

Opublikowano

HAHAH ale żeś walną i3 do 7950 xD Karta będzie bardzo ograniczana lepiej już wziąć 965 BE i ga-970a-ud3 chłodzenie jakieś dobre i kręcisz na 4,0 albo i wiecej jak chce ci sie bawic

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Kurwa, wykurwiaj stąd bo nie znasz się wyjdź... Procesor to nie są same rdzenie!

 

Tylko, że gry przesiadają się już na 4 rdzenie :) Żadne HT intelowskie nie pomoże i3.

Opublikowano

Tylko, że gry przesiadają się już na 4 rdzenie :) Żadne HT intelowskie nie pomoże i3.

 

Chodzi mi oto że podał tak ogólnie sugerując się tylko rdzeniami ... To prawie tak samo jak te dzieciaki co gadają "Karta grafiki 1 GB!!!!!!!11" ...

6-crop-cr_rrxsqxw.jpg

Opublikowano

Może być taki?

Procek: 8 rdzeni po 3,7 ghz

Ram: 8 GB

Grafa: 2 GB

Dysk: 1 TB

http://allegro.pl/hit-i7-xeon-8x3-7-ghz-1000gb-gt610-2gb-dx11-8gb-i2677194523.html

Kosztuje 2099 zł, a wysyłka kurierowa 15 zł (kurierowa, pobraniowa 35)

1398347001-U399156.png

Opublikowano

Może być taki?

Procek: 8 rdzeni po 3,7 ghz

Ram: 8 GB

Grafa: 2 GB

Dysk: 1 TB

http://allegro.pl/hit-i7-xeon-8x3-7-ghz-1000gb-gt610-2gb-dx11-8gb-i2677194523.html

 

Boże... Po pierwsze na chuj ci tyle rdzeni których i tak nie wykorzystasz , Po drugie karta graficzna to nie sama pamięć... Po trzecie nie kupuje się takich gówien z allegro, a jak już kupować to sprawdzać czy wszystko jest markowe jak np. tutaj: http://allegro.pl/at...2684011484.html 1500 zł Bfa odpalisz. Aczkolwiek jeśli chcesz coś lepszego to pisz.

6-crop-cr_rrxsqxw.jpg

Opublikowano

karta w tym zestawie jest do dupy:D i co na niej zrobię te z serii gt sa do dupy to wole już zapłacić 200zł mniej i kupić później inną a tak wgl to reszta części jest ok?? :D a ten z co ty .PingwineQ też nie jest za ciekawy już wole mieć 8 rdzeni na start niż później wszytko wymieniać:P

Opublikowano

Ale nie czaisz że podał ci gówno, a nie zestaw nie markowe ramy zasilacz to samo dysk też, a karta do pulpitu się nadaje!

BTW

Co za idiota dał tam Xeona przecież to są CPU serwerowe :huh:

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...