Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] z XenoXem !


domin3p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sa ataki ddosy i zapewniam ze przez ten i następny weekend nie ustąpią. :)

 

Wkońcu serwer troszkę upadnie.

 

Pozdrawiam Zlodziejkę Anisę. : )

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

sa ataki ddosy i zapewniam ze przez ten i następny weekend nie ustąpią. :)

 

Wkońcu serwer troszkę upadnie.

 

Pozdrawiam Zlodziejkę Anisę. : )

 

skoro taki pewny że nie ustąpią może ty stoisz za tymi atakami?

Opublikowano
Opublikowano

Ten serwer nie upadnie za dużo w niego włożyli pracy :) jak są ataki DDoS na serwer to może być nawet pare dni być wyłączony do chwili zaprzestania ataku a wiecie czemu atakują serwer? bo ktoś musiał przecież zabrać się za psucie tak dobrego serwera a w dodatek za ataki DDoS można iść siedzieć :) pozdro dla tych co się nudzą macie przeczytajcie ;) :

 

Groźba ataku DDoS bywa czasami używana do szantażowania firm, np. serwisów aukcyjnych, firm brokerskich i podobnych, gdzie przerwa w działaniu systemu transakcyjnego przekłada się na bezpośrednie straty finansowe firmy i jej klientów. W takich przypadkach osoby stojące za atakiem żądają okupu za odstąpienie od ataku lub jego przerwanie. Szantaż taki jest przestępstwem.

 

Wyjaśnienie co to jest DDoS i przykłady :

 

DDoS (ang. Distributed Denial of Service – rozproszona odmowa usługi) – atak na system komputerowy lub usługę sieciową w celu uniemożliwienia działania poprzez zajęcie wszystkich wolnych zasobów, przeprowadzany równocześnie z wielu komputerów (np. zombie).

Atak DDoS jest odmianą ataku DoS polegającą na zaatakowaniu ofiary z wielu miejsc jednocześnie. Do przeprowadzenia ataku służą najczęściej komputery, nad którymi przejęto kontrolę przy użyciu specjalnego oprogramowania (różnego rodzaju tzw. boty i trojany). Na dany sygnał komputery zaczynają jednocześnie atakować system ofiary, zasypując go fałszywymi próbami skorzystania z usług, jakie oferuje. Dla każdego takiego wywołania atakowany komputer musi przydzielić pewne zasoby (pamięć, czas procesora, pasmo sieciowe), co przy bardzo dużej liczbie żądań prowadzi do wyczerpania dostępnych zasobów, a w efekcie do przerwy w działaniu lub nawet zawieszenia systemu.

 

Przykładem ataku DDoS był atak wirusa Mydoom 1 lutego 2004 na serwery firmy SCO oraz 3 lutego 2004 na serwery firmy Microsoft. Dwa razy w historii celem ataku stało się 13 głównych serwerów DNS obsługujących tłumaczenie nazw domen na adresy IP. Pierwszy atak miał miejsce 21 października 2002 roku, powodując blokadę dziewięciu z nich, zaś drugi - 6 lutego 2007, kiedy z sześciu atakowanych serwerów zablokowane zostały dwa[2]. W Polsce w dniach od 30 listopada do ok. 3 grudnia 2006 miał miejsce atak na portal Gazeta.pl[3]. Innym głośnym celem ataków DDoS stał się w maju 2007 serwis policja.pl - według spekulacji prasowych, miało to być odwetem za policyjny nalot na jeden z serwisów udostępniających napisy do filmów w Internecie. 18 sierpnia 2010 roku miał miejsce atak na stronę ukraińskiego 5 Kanału.

 

W związku z planowanym podpisaniem przez Polskę porozumienia ACTA, 21 stycznia 2012 około godziny 19:00 rozpoczął się szereg ataków na strony polskich instytucji parlamentarnych i rządowych. Do ataku przyznała się grupa Anonymous. To, czy pierwsze problemy (przestała działać strona Sejmu) były wynikiem DDoS, nie jest do końca jasne. Mogła to być zwykła usterka techniczna, nie związana z działalnością hakerów. Po ich wystąpieniu w Sieci zaczęły krążyć niepotwierdzone informacje, co mogło wywołać efekt ataku DDoS w sposób naturalny (duża liczba internautów sprawdzających, czy strona rzeczywiście nie działa). Rzecznik Rządu podał, że przyczyną późniejszych problemów ze stroną MKiDN mogło być duże zainteresowanie treścią porozumienia, które zostało zamieszczone na serwerach ministerstwa w pliku PDF o wielkości ponad 20 MB, zawierającym zeskanowany oryginał dokumentu. Później jednak przestały działać witryny innych ministerstw i instytucji rządowych, czego najbardziej prawdopodobną przyczyną jest właśnie atak DDoS[4]. Przemawia za tym również fakt, że wkrótce po tym, jak rzecznik rządu Paweł Graś zaprzeczył doniesieniom na temat ataku hakerskiego, przestała działać jego strona WWW.

1348943214-U745842.png

- Jakiś problem z metinem ?

- Jakiś problem z własnym clientem mt2?

Napisz na pw z chęcią pomogę

;)

Opublikowano

Team , na pewno już zgłosił sprawę na policje , ip znajdą , zamkną debi*i , a my zaczniemy grać . Dziękuje ;)

Opublikowano

Team , na pewno już zgłosił sprawę na policje , ip znajdą , zamkną debi*i , a my zaczniemy grać . Dziękuje ;)

Na policję ? A może do Sądu Grockiego odrazu zgłosili? , weź nie pisz czegoś takiego bo się tylko błaźnisz .XenoXmt2 to upadła dziura 3/4 navi + 75% 10 letnie dzieci neo które nie potrafią grać ale najwięcej mają do powiedzenia.
beznazwyvl.jpg
Opublikowano

Ten temat nie jest żeby się obrażać tylko żeby pomóc

 

@up

Pewnie 100 lvl wbiłeś ..

 

100 lvl to 10 minut grania, co do serwera to dobrze że ddosują bo i tak lipny.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

@edit już xenox działa :)

 

Team , na pewno już zgłosił sprawę na policje , ip znajdą , zamkną debi*i , a my zaczniemy grać . Dziękuje ;)

Heh. Ty wierzysz w Bajki ?

sygnamz.png

Start serwera 24.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami - Reinor.pl

Opublikowano

ja gadałem z pawemolem na ts'ie i atak jest potężny ! Serwer już off na Zawsze

 

Nie nie wierzę aby najlepszy serwer tak poprostu padł...:(

Opublikowano

Policja jest od tego żeby zgłaszać takie rzeczy , tak łatwo się nie poddadzą , zarabiali z niego w chuuu* .

 

Nie wypowiadać się dzieci które wbiły 100 lv , a potem się pytały jak zarobić albo jak zrobić eq ...

Opublikowano

I co to za sens gry jak tydzień serwer off, a potem MOŻE 1 dzień pogracie i znów to samo . . .

ALE może kiedyś ustąpią ... i będzie można normalnie grać .

Opublikowano

Ale Wy gadacie , kilka tysięcy grzywny zapłacą Ci co rozpierdalają i się skończy :D

Opublikowano

Z tego co słyszałem to ma być od poniedziałku (30.09) włączony. Nie wiem na ile to pewne, ale liczę że tak będzie :P

Sygna By Me :p

xx.jpg

Opublikowano

Był włączony przez chwilę , ;d , jakieś 15 min temu ale off znowu , testy robią pewnie .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...