Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wow z empiku i coś jeszcze !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkie klasy są dobre pod pve i pvp. Wszystko jest wyrównane. Ważne jest to jaka klasa Ci przypadnie do gustu.

To muszę poczytać opisy klas. Poszukam w google.

 

Teraz najważniejsze ! Questy

 

- Jak jest z questami czy są tylko "Zanieś przynieś", "Zabij przynieś" czy jakieś z "pomysłem" ? Jak tak to proszę o przykład.

 

- Dobra jest klasa Warlock ?

 

 

ps. Temat się rozwija :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To muszę poczytać opisy klas. Poszukam w google.

 

Teraz najważniejsze ! Questy

 

- Jak jest z questami czy są tylko "Zanieś przynieś", "Zabij przynieś" czy jakieś z "pomysłem" ? Jak tak to proszę o przykład

Nie tylko. Przykładowo jest wiele światowych eventów (np. warcraftowa wersja oktoberfestu - brewfest) gdzie musisz np. okiełznać barana, bądź zwykły quest w którym zostajesz zamieniony w wilka i musisz się stosować do opowieści szamana, żeby ją poznać ^^

- Dobra jest klasa Warlock?

Jest to dobra klasa, jednak do PVE grania solo najlepszy jest hunter (najlepiej Beast Mastery).

Korzystasz z łuków/kusz/strzelb, masz do pomocy zwierzaka, który moze być tankiem, jak również zadawać duże obrażenia, a ty nie musisz się nim zbytnio martwić, gdyż w tym dodatku wyszła opcja "Assist", w której zwierzak sam używa umiejętności, żeby cię wspomóc.

 

ps. Temat się rozwija :)

Opublikowano

Jest wiele questów typu zabij kilka potworków. W lokacjach 80-90 takich questów jest zdecydowanie mniej.

Każda klasa jest dobra.

 

Nie chodzi mi o powiedzenie "Każda klasa jest dobra" mnie chodzi którą dobrze się gra jakie ma +/-.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

- Co powiecie o serwerze "Molten" czy jakoś tak ?

- Jak jest z wierzchowcami typu koń czy coś takiego jest ? bo z "buta" ciężko trochę będzie ^^

1. Serwer jak serwer. Dużo bugów.

2. Mounta możesz kupić od 20lv. Każda rasa ma innego mounta

simply.4557.gif

Opublikowano

Jeżeli miałbyś zamiar grać na globalu, to doładowując konto RAF'ami (Refer-a-Friend) otrzymasz mounta, który awansuję razem z tobą (od 60 poziomu możesz na niej latać, wcześniej tylko biegać). Mountów jest około 200+ :)

Opublikowano

Co do q. to teraz już praktycznie wszędzie w każdej lokacji są rozbudowane q. Leczjeśli liczysz na działające w 100% to idź na globala, na takim moltenie gówno nie ruszyli q, pewnie nawet nie wszystkie z zabij i przynieś działają. A ogólnie na globalu wiadomo 100% działa, i do tego jak pytasz o przykłady to np. płyniesz łódką naokoło barki która jest zakotwiczona i rozwalasz piratów, potem gasisz pożar na niej z tej łódki co nią pływasz. Jest też dużo phasingu(zmiana fazy strefy) czyli że masz zmiane terenu, noc itd...

Opublikowano

Co do q. to teraz już praktycznie wszędzie w każdej lokacji są rozbudowane q. Leczjeśli liczysz na działające w 100% to idź na globala, na takim moltenie gówno nie ruszyli q, pewnie nawet nie wszystkie z zabij i przynieś działają. A ogólnie na globalu wiadomo 100% działa, i do tego jak pytasz o przykłady to np. płyniesz łódką naokoło barki która jest zakotwiczona i rozwalasz piratów, potem gasisz pożar na niej z tej łódki co nią pływasz. Jest też dużo phasingu(zmiana fazy strefy) czyli że masz zmiane terenu, noc itd...

 

Co do questów to już mi się podoba ^^

 

10.10 zacznę grę w Wowa :)

 

O co by tu jeszcze zapytać hmm... Wiem !

 

- Słyszałem coś o pływaniu mógłby ktoś wytłumaczyć coś więcej ?

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano (edytowane)

Na przykład to, że mając wysoki poziom łowienia rybek możesz wyłowić żółwia, który zwiększa twoją prędkość w wodzie jak na nim pływasz ^^

Edytowane przez therd23
Opublikowano

Na przykład to, że mając wysoki poziom łowienia rybek możesz wyłowić żółwia, który zwiększa twoją prędkość w wodzie jak na nim pływasz ^^

 

Dzięki za ciekawostkę.

 

Czekam na następne :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Wyławiaj pływające skrzynki w portach, za matsy z nich można sporo dostać na AH.

 

WoW Cata na podstawowym patchu wazy 28 GB :P

1355848650-U247153.png


Opublikowano

Wyławiaj pływające skrzynki w portach, za matsy z nich można sporo dostać na AH.

 

WoW Cata na podstawowym patchu wazy 28 GB :P

 

Dobra ciekawostka będę ją pamiętam jako jedną z lepszych.

 

- Od kiedy są "ciekawe" questy ? ciekawe to znaczy nie "idź zabij przynieś" tylko jakieś z jajami =)

- Od kiedy można latać w Wowie ? :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

latać można od 60.

questy są od 1 poziomu :)

jeżeli na start kupisz od razu wszystkie dodatki, to graj pandą, to zobaczysz, co to znaczy fajne questy ; )

 

Tak zrobię =)

Jestem ciekawy tych "fajnych questów"

 

- Ta panda nazywa się "Monk" tak ? :)

- Dungeony są ciekawe czy "zabij pozamiataj" ? I prosiłbym o opis jakiś malutki :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Panda nazywa się Pandaren :) Monk to nowa klasa. Ale Pandaren ma naprawdę Ciekawą lokację startową. Co do dungeonów w normalu są proste. W heroiku trzeba już troszkę pomyśleć ;)

simply.4557.gif

Opublikowano

Kupie ten dodatek i przetestuje go.

 

- A co do tego pływania to można samemu czy to jakoś automatycznie pływa?(różnie bywa)

- Jak szybko dorobić się na małym levelu jakiegoś eq ?

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Jak wbijesz max lvl to pierwsze EQ bierzesz rare i epiki z lvlowania, nastepnie itemy za reputacje, (z profek), a następnie dungeony i raidy.

Na wcześniejszych lvlach możesz expić Dungeon Finderem co będzie Ci od razu dawało itemki na dany level :P.

Opłaca się też brać profki mogące robić różne pety, albo je farmić. Na Auction Hause sporo za nie płacą.

1355848650-U247153.png


Opublikowano

Jak wbijesz max lvl to pierwsze EQ bierzesz rare i epiki z lvlowania, nastepnie itemy za reputacje, (z profek), a następnie dungeony i raidy.

Na wcześniejszych lvlach możesz expić Dungeon Finderem co będzie Ci od razu dawało itemki na dany level :P.

Opłaca się też brać profki mogące robić różne pety, albo je farmić. Na Auction Hause sporo za nie płacą.

 

Dzięki za radę przyda się.

 

- Gdzie będę mógł kupić "przedłużenie" gry na Globalu ?

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...