Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie na temat bicia sie..mam problem.


quspy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam..mam problem poniewaz pare osob mi zaszlo za skore..i niestety nie wiem jak je zbic..moze zle to brzmi heh ale chodzi o to ze boje sie kogos uderzyc..jak mnie ktos uderzy w morde to po prostu mam jakies glupie wymowki..silny jestem lecz nie bez przesady ciagle biegam/plywam oraz w tenisa gram.

Lecz zawsze gdy dochodzi do bjki to zawsze "wymiekam"? Nawet ze slabszymi boje sie ich uderzyc w morde..po prostu nie wiem cos mnie hamuje..macie jakies rady jak se z tym poradzic?

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nigdy nie uderzaj jako pierwszy, bo wtedy Tylko i wyłącznie Ty będziesz miał kłopoty, a jeżeli już będzie naprawdę taka potrzeba, czujesz, że bez tego się nie obejdzie... polecam muay thai. Sam osobiście trenowałem przez kilka lat obok karate i świadomie mogę powiedzieć, że między karate i mt, to japońskie coś wymięka.

 

Pozdrawiam.

haMac ML 10.8.3 - Intel Core i3 ; Nvidia 9 Series ; HyperX ; Gigabyte


Opublikowano

uderz goscia z buta w splot sloneczny, a nastepnie z piesci w mostek. po tym jak gosc bedzie wracal do zycia inni juz ci nie podskocza

Opublikowano

Pie..prznij mu z kolanka w brzuch i rzuć nim o ściane, a chłopaczyna się przestraszy i skończy Cię wkur..zać czy co on tak robi :D.

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

@up, W porównaniu do muay thai karate np. kyokushin albo oyama sie chowa, przyjrzyj się np walką k1, pretender do mistrza k1 semmy schilt wychowanek karate nie daje po prostu sobie rady z zawodnikami walczącymi mt, mimo tego, że ma dużą przewagę fizyczną. ;)

haMac ML 10.8.3 - Intel Core i3 ; Nvidia 9 Series ; HyperX ; Gigabyte


Opublikowano

OHH! Wielkie dziei za tak duza ilosc "pozytywnych" postow!:} Myslalem ze bedzie cos w stylu " zalosny jestes nie umiesz sie bic ciota itp" a tutaj sie okazalo ze jest pare milych osob na forum!:}

Co do bicia sie,bije sie tylko w samoobronie nie jestem typem co zaczepia bo potrzebuje adrenaliny:} Lecz on dzisiaj ze mna zaczol przywalil mi w morde i jakos to znioslem nic nie powiedzialem nie rozplaklem sie tylko spierdolilem..lecz mam nadzieje iz jutro to sie odwroci;] DZIEKI WSZYSTKIM ZA POMOC!:} A co do sztuk walk czy one poprawiaja pewnosc siebie?

Opublikowano

Oczywiście, że tak, zwłaszcza kiedy stoczysz kilka swoich pierwszy sparingów i chociaż cześć wygrasz, czujesz, że potrafisz się bić, że jesteś lepszy, silniejszy i sprytniejszy od takiego randoma co tylko szuka zaczepki. Od razu nabierasz pewności siebie i dużo łatwiej się przełamać . ;)

haMac ML 10.8.3 - Intel Core i3 ; Nvidia 9 Series ; HyperX ; Gigabyte


Opublikowano

Tak sztuki walki poprawiają pewność siebie . Widziałem to u siebie . Tak ja teraz to widzę u młodej grupy której uczę podstaw . Tak zapisz się na sztuki walki najlepiej jakieś bardzo agresywne np mma to ci doda pewności siebie ;)

1396292564-U784394.png
Opublikowano

Skołuj sobie jakieś fajne rekwizyty, typu baton? kastet? Uwież mi, że naprawdę dużo pomagają, a sam wiem z własnego doświadczania że jak byś tylko wyciągnął batona to by spieprzali we wszystkie strony ;)

haMac ML 10.8.3 - Intel Core i3 ; Nvidia 9 Series ; HyperX ; Gigabyte


Opublikowano

OHH! Wielkie dziei za tak duza ilosc "pozytywnych" postow!:} Myslalem ze bedzie cos w stylu " zalosny jestes nie umiesz sie bic ciota itp" a tutaj sie okazalo ze jest pare milych osob na forum!:}

Co do bicia sie,bije sie tylko w samoobronie nie jestem typem co zaczepia bo potrzebuje adrenaliny:} Lecz on dzisiaj ze mna zaczol przywalil mi w morde i jakos to znioslem nic nie powiedzialem nie rozplaklem sie tylko spierdolilem..lecz mam nadzieje iz jutro to sie odwroci;] DZIEKI WSZYSTKIM ZA POMOC!:} A co do sztuk walk czy one poprawiaja pewnosc siebie?

 

Podziwiam Cię... Dostać w gębę i nie włączył Ci się agresor... Ja nie wiem jak tak można... :P

 

@Top

Polecam pojeździć na imprezy, wypić coś i w tedy potrenować... Na początku prawie każdy dostaje, ale dzięki temu nabierzesz pewności siebie i będziesz wiedział jak sobie radzić na przyszłość... Innego sposobu nie ma ;)

 

@Edit

Tak jak Up wspomniał... Weźmiesz jakąś kose, kastet, w najlepszym wypadku teleskopówkę... ;) Wyjmiesz tylko to zaraz będą uciekać... ;)

Opublikowano

Co do imprez,nie lubie sie ochlac..wole sobie wypic 1 piwko i tyle mi starcza :)

Niestety na imprezie z nikim sie nie bede probowal bo po prostu..to nie w moim stylu .

 

Chyba zaczne cwiczyc jakies sztuki walki.

 

 

A co do kastetu itp to za huja nie wiem gdzie dostane,mieszkam we Francji takie rzeczy sa nielegalne tutaj :( w Polsce pewnie tez ale tutaj to jest mniej "popularne"

Opublikowano

Hehe, no możliwe, np w mojej miejscowości ( obrzeża krakowa ) idziesz na taki placyk, i tam od ruskich wszystko po 15 zł kupisz :D

haMac ML 10.8.3 - Intel Core i3 ; Nvidia 9 Series ; HyperX ; Gigabyte


Opublikowano

Jak mieszkalem w Polsce to mieszkalem wlasnie w Krakowie:} Chodzi ci o plac targowy? czy cos takiego? tam gdzie jest lyzwiarnia (lub byla) ?

 

 

 

 

@pamietam ze moja babcia na to mowi "pod hala"

Opublikowano

Nigdy nie uderzaj jako pierwszy, bo wtedy Tylko i wyłącznie Ty będziesz miał kłopoty, a jeżeli już będzie naprawdę taka potrzeba, czujesz, że bez tego się nie obejdzie... polecam muay thai. Sam osobiście trenowałem przez kilka lat obok karate i świadomie mogę powiedzieć, że między karate i mt, to japońskie coś wymięka.

 

Pozdrawiam.

Jaasne, a wiesz co to jest złe wykorzystanie sportu? (cholera, nie pamiętam jak to się nazywało)

Za to możesz iść normalnie siedzieć, bo nie uczy się tego po to, by kogoś pobić, a dla samoobrony, gdy ktoś cię zaatakuje, a nie na ustawionych pojedynkach...

A uwierz, że społeczniaki grasują wszędzie. ;)

 

Co do przełamania się, to potrenuj trochę, ale nie wykorzystaj wyuczonych stylów walki podczas.. sam wiesz czego.

 

pozdro

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Łyżwiarnia? Najlepsze lodowisko Cracovia w całym Krakowie wpadnij w zimie jak będziesz w pl ;P, a jeżeli chodzi o ten plac targowy to tam też kupisz, tylko trzeba szukać w godzinach porannych ;p

 

@up podaj mi chociaż jeden przykład ze świata, kiedy ktoś kto trenuje sztuki walki a walczył w SAMOOBRONIE dostał jakąś kare ;). Jeżeli bronisz się przed napastnikiem i Twoje życie jest zagrożone możesz używać wszelakich środków obronnych ;).

haMac ML 10.8.3 - Intel Core i3 ; Nvidia 9 Series ; HyperX ; Gigabyte


Opublikowano

To zalozmy ze zaczne trenowac i ktos bedzie chcial mnie pobic to mam nie uzywac tego co sie nauczylem..?

 

 

 

 

 

@UP

 

Powiedz jak masz na imie :} Moze nawet sie znamy , hah

Opublikowano

@UP.

Dokladnie to samo:} Lecz nie boje sie dyrektora bo to bylo poza szkola.

Tylko teko ze jak mu przyjebie sie wkurwi jeszcze bardziej i np zawola 15kumpli..

Opublikowano

Tacy są najgorsi, kozaczki w grupie, a jak przyjdzie co do czego to sam na sam słowa nie powie ;)

haMac ML 10.8.3 - Intel Core i3 ; Nvidia 9 Series ; HyperX ; Gigabyte


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...