Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Shelley-Craft][No-Premium][No-WL][Dedyk][Mody+Factions+Survival][Non-Chamachi][Addony]


Lisio941

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paczka została ukończona! Jutro z rana zostanie dodana wraz z instrukcją w paczce i na MPC jak zainstalować ;) Start servera przewidywany jutro Około 13:00

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Od godziny 6 rano trwają ostatnie prace serverowe! Dzisiaj wystartujemy na 100% o godzinie 13;00 lub wcześniej! Paczka serverowa waży dużo ale server jest tego warty! Wbijecie a nie pożałujecie.

Opublikowano

Server jest na wersji 1.2.5 (Full) w paczce jest zamieszczony opis instalacji i "minecraft Version Changer)

Prace ukończone w 99%. Ostatnie poprawki i możliwe, że otwarcie przełożymy na 11:00 :)

Opublikowano

Więc odliczamy ! :D

 

Mam jedno pytanie,czy jak odpalam minecraft ,to ma mi wyskakiwać błąd z paczka ,ale grać mogę normalnie :D.Błąd:ID Revolser Error.Proszę o odpowiedź.

Opublikowano

Aj ;x Jezeli zakladacie serwer to nie na mineserv ;x Wlasciciele lecą na kase , nie na jakość.

@top

Z zapowiedzi wygląda super :) Serwery z Modami i pluginami są zaje :D

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Tak ten komunikat wyskoczy każdemu. Ale nic się przez to nie dzieje. Zostało zablokowane 6 bloków dlatego jest ten komunikat.

PS. Zapomniałem dodać, że paczka automatycznie zawiera Optifine 1.2.5 HD!

Opublikowano
Aj ;x Jezeli zakladacie serwer to nie na mineserv ;x Wlasciciele lecą na kase , nie na jakość.

Tutaj miałem dotacje z ostatniego servera + swoją dopłatę dlatego otworzyłem tutaj. Po uzbieraniu kwoty server przeniesiemy na inną maszynę + dodamy Team Speak 3 512 slotów.

Opublikowano

Server jest włączony od wczoraj na "Dedyku" gdyż kończyłem wszyskie prace na nim :) WL zostanie ściągnięta punkt 10;59.

W razie jakichś pytań co do servera napewno na nim będę ;)

Pomocnik
Opublikowano

Serwer po zapowiedzi wydaje się bardzo ciekawy ; ) Całe szczęście, że administracja na poziomie i nie ma 12-14 lat. Takich to ja już mam po uszy : D Na pewno wbiję. Łapaj lajka <3

Opublikowano

Aktualizacja Factions:

Nazwa gildi na obok nicku została usunięta

Powód:

Grajmy realistycznie ;) Przetrwanie to przetrwanie. Będzie ciężej domyśleć się kto do jakiej Frakcji należy ;) Jedynie jeżeli jest wrogiem to będziemy wiedzieć o tym ;) Pozostało 14 minut

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...