Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2][120 Slotów][Survival][Frakcje][NO-WL][NON-PREMIUM][24/7]FunCraft Zaprasza ! .


BloodyOSG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Najlepiej by było zrestartować mapkę i itemki jak nie było anty chita & xray-a na serwie . Wgraj np. plugin mcmmo więcej moim zdaniem więcej ludu zagra :) hmmmm... Co tu dodać , załatw sobie technika lub admina jakiegoś ogarniającego Vps-y :P

 

Prosty rachunek 16384 mb ramu / 64 = 256 :) Czyli miejsca będzie dużo to + dla serva

Oooo tak . Szczerze jak zobaczyłem że nie było antyxraya a teraz jest się zniechęciłem. Nie miałem tutaj wchodzić ,ale nie mogę znaleść servera z diaxami ze stona to wpadnę tutaj. 20 minut wystarczy żeby wydobyć diaxy na xrayu, może się nie udało całego setu ,ale na pewno nie jeden diax został tak wydobyty. Do tego mcmmo zachęca dużo ludzi. Grałem na jednym serverze (nie będę reklamował) to tam ludzie grali głównie przez mcmmo
Opublikowano

Oooo tak . Szczerze jak zobaczyłem że nie było antyxraya a teraz jest się zniechęciłem. Nie miałem tutaj wchodzić ,ale nie mogę znaleść servera z diaxami ze stona to wpadnę tutaj. 20 minut wystarczy żeby wydobyć diaxy na xrayu, może się nie udało całego setu ,ale na pewno nie jeden diax został tak wydobyty. Do tego mcmmo zachęca dużo ludzi. Grałem na jednym serverze (nie będę reklamował) to tam ludzie grali głównie przez mcmmo

 

A nawet i w 5 minutek, drewniany kilof od razu kamienny 3 sztabki 8 stowna piecyk palisz deskami zjeżdżasz w dół i 2 minutki na wykopanie 26 diaxów czyli na diax eq + mieczyk dla chcącego nic trudnego, więc mi się również wydaje, że przez tą godzinę trwania serwa część osób dorobiła się majątku :)

eurodos.png

Opublikowano

A tak właśnie... Sprawdzaliście czy ten antyxray nie lagguje servera? Większość takich serverów przez antyxraya ma takie opóźnienia że chodzić się nie da. Mam również nadzieje że ograniczenia mapy są jakieś , jak nie to z czasem laggi tak czy siak będą .

Opublikowano

@up

...

Po pierwsze, nie ma takiego "idealnego" serwera tam gdzie nie ma lagów.

I na prawie każdym serwerze, są lagi.

Jeżeli mają, dobry sprzęt to nie będzie lagował.

Gram na Gajosie, mają dobry sprzęt nawet przy 60+ ludzi nie laguje.

A czasami, tam laguje bo Admini naprawiają Spawna/Serwer.

 

PS. Jeżeli ktoś chcę, dołączyć do gildi na tym serwerze (uprzedzam: Muszę najpierw, zebrać pieniądze tzn. na serwerze żeby, stworzyć gildie).

Jak coś mój nick na Skype: valk.johnny.

 

Pozdrawiam

MrSniegu.

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.png EnderCraft Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: mc.svworld.pl:6666 [PVP[ i mc.svworld.pl:4343 [skyBlock]

de2zjo.gifTyp Serwera: 1. PVP 2. SkyBlock

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 100 [PVP] i 120 [skyBlock]

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: ON

 

1337425569-U363900.png

de2zjo.gif Wszystkie potrzebne :)

1337425578-U363900.png

de2zjo.gifKozun99PL

de2zjo.gifLegrys

de2zjo.gifDemon43222

de2zjo.gifi inni

 

Diamond_%28Gem%29.png EnderCraft Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: mc.svworld.pl:6666 [PVP[ i mc.svworld.pl:4343 [skyBlock]

de2zjo.gifTyp Serwera: 1. PVP 2. SkyBlock

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 100 [PVP] i 120 [skyBlock]

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: ON

 

1337425569-U363900.png

de2zjo.gif Wszystkie potrzebne :)

1337425578-U363900.png

de2zjo.gifKozun99PL

de2zjo.gifLegrys

de2zjo.gifDemon43222

de2zjo.gifi inni

Opublikowano

@up

...

Po pierwsze, nie ma takiego "idealnego" serwera tam gdzie nie ma lagów.

I na prawie każdym serwerze, są lagi.

Jeżeli mają, dobry sprzęt to nie będzie lagował.

Gram na Gajosie, mają dobry sprzęt nawet przy 60+ ludzi nie laguje.

A czasami, tam laguje bo Admini naprawiają Spawna/Serwer.

 

PS. Jeżeli ktoś chcę, dołączyć do gildi na tym serwerze (uprzedzam: Muszę najpierw, zebrać pieniądze tzn. na serwerze żeby, stworzyć gildie).

Jak coś mój nick na Skype: valk.johnny.

 

Pozdrawiam

MrSniegu.

 

chetnie z toba zaloze gildie, ale cos ta twoja nazwa skype nie dziala :P

Opublikowano

chetnie z toba zaloze gildie, ale cos ta twoja nazwa skype nie dziala :P

 

weź spróbuj ten adres:

valk.johnny2

 

Diamond_%28Gem%29.png EnderCraft Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: mc.svworld.pl:6666 [PVP[ i mc.svworld.pl:4343 [skyBlock]

de2zjo.gifTyp Serwera: 1. PVP 2. SkyBlock

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 100 [PVP] i 120 [skyBlock]

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: ON

 

1337425569-U363900.png

de2zjo.gif Wszystkie potrzebne :)

1337425578-U363900.png

de2zjo.gifKozun99PL

de2zjo.gifLegrys

de2zjo.gifDemon43222

de2zjo.gifi inni

 

Diamond_%28Gem%29.png EnderCraft Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: mc.svworld.pl:6666 [PVP[ i mc.svworld.pl:4343 [skyBlock]

de2zjo.gifTyp Serwera: 1. PVP 2. SkyBlock

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 100 [PVP] i 120 [skyBlock]

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: ON

 

1337425569-U363900.png

de2zjo.gif Wszystkie potrzebne :)

1337425578-U363900.png

de2zjo.gifKozun99PL

de2zjo.gifLegrys

de2zjo.gifDemon43222

de2zjo.gifi inni

zgłosiłem cię do moderacji...

eurodos.png

Opublikowano

Dzięki. Mam problemy z szybką, odpowiedzią więc wybacz ;/

valk.johnny2 Moje Skype!

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

administrator serwera widać, że totalnie wszystkich olewa, nie zdziwię się, jak ten serwer będzie działał lipnie.

eurodos.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...