Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2][120 Slotów][Survival][Frakcje][NO-WL][NON-PREMIUM][24/7]FunCraft Zaprasza ! .


BloodyOSG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FunCraft

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 176.119.34.161

de2zjo.gifTyp serwera : Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

 

de2zjo.gifZwierzeta

: Tak

 

de2zjo.gifPvP

: Tak

 

de2zjo.gifPremium

: Nie

 

de2zjo.gifSloty

: 120

 

de2zjo.gifBiala Lista

: Nie

 

de2zjo.gifNether

: Tak

 

de2zjo.gifStatus:

buddy_online.gif

 

Edit: Team Speak 3 serwera : taki sam jak ip serwa , lecz podam jeszcze raz 176.119.34.161

 

de2zjo.gifMaszyna na ktorej trzymamy serw :

 

 

de2zjo.gifVPS

 

 

 

de2zjo.gifProcesor : Intel Xeon x5675 8 rdzeni 3.07 GHz

 

 

de2zjo.gifRam : 16 GB

 

 

de2zjo.gifInternet : 250 MB

 

 

Pozdrawiam Wlasciciel serwera , Kontak ze mna jest wylapcznie poprzez gg 36339611 . Zapraszam na serwer : >

sygnamoja1.png


  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm , Tego typu eventow nie bedzie to jest survival :) . Moze troche czasu potrwac poniewaz to nie ejst moj vps tylko z niego korzystam , gdy bedzie znajomy wtedy bedzie juz Online . Moze to troche czasu potrwac .

sygnamoja1.png


Opublikowano

omg, czyly możemy się załozyc , ze serwer bedie mialo czynny , bo jak by padl czy cos to nie wlaczysz -.-

 

 

p.s Eventy moga zawsze być , chodź by tylko na poczatek ;p

98725.png

Opublikowano

Ale jak teraz zostanie wgrany anti-xray, to powinno się skasować itemki graczy, ponieważ niektórzy pewnie sobie zdążyli zrobić diax eq, przemyślcie to

eurodos.png

Opublikowano

Juz napisalem sms do wlasciciela VPS :) powinien byc niedlugo serwer online

 

Ale jak teraz zostanie wgrany anti-xray, to powinno się skasować itemki graczy, ponieważ niektórzy pewnie sobie zdążyli zrobić diax eq, przemyślcie to

 

Nie poniewaz Nikt nie zdarzyl hehe , na serw zaledwie 20 min temu zaczeli wbijac gracze :)

sygnamoja1.png


Opublikowano

Juz napisalem sms do wlasciciela VPS :) powinien byc niedlugo serwer online

 

 

 

Nie poniewaz Nikt nie zdarzyl hehe , na serw zaledwie 20 min temu zaczeli wbijac gracze :)

 

Uff to dobrze bo gildie zaczeliśmy rozkręcać , i już mamby żelazne eq :D wiec nie chcial bym , żeby na marne poszlo;p

 

 

Czekam za serwerem , mam nadzieje , że do 19:20 wystartuje bo się nudze;p

98725.png

Opublikowano

Serwer sredni osobiscie nie polecam.

 

CZemu nie ?

 

Wlasnie serwer jest ok , spawn Ci nie pasuje ?:D

 

Taki powinien być na kazdym survie , a nie jakis mega wybudowany;p

98725.png

Opublikowano

Teraz to zapóźno!!!

Serwer robi się przed startem

Sory

Nie Zagram

Kolejny? Człowiek, ma prawo zapomnieć zrozum to -,-

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

BTW. Serwer, ma gildie na kasę?

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...