Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sześcienne Przgody (Kanciasta Dolina) - Gościnnie Polski Pingwin


Roxiss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podanie moje i kolegi

Imię:Michał

Nick:XanoxisX

Wiek:13,5

Staż w Mc:Od 1.3.1 Beta

Premium: Tak

_________________________________

 

Imię:Mateusz

Nick:shironwindragon

Wiek:13

Staż w Mc: Od 1.3.1 Beta

Premium:Nie

Xano ty debilu xD To ja Rox Gralismy razem u Rock'a ;d Mc Earth pamietasz?

 

eE mozna mojego kolege dodac ? i napisac za niego podanie ?

ta

76706605.png



  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lista oficjalnie zamknięta, gratuluję tym co się dostali. Lista na przyjęcie będzie odnowiona w Poniedziałek :] Zapraszam!

76706605.png



Opublikowano

Imię: Karolina

Nick: DeslinePL

Wiek: 14

Staż: 1,5 roku.

 

Naprawdę ogarnięta a serwer wydaje się być naprawdę spoko, więc proszę o dodanie ;)

Opublikowano

Imię:Kuba

Nick:kubapusia

Wiek:15 lat mam.

Staż w Mc:Od 1 wersji minecrafta.

Dodany ip dam o godzinie 20:00 Gratulacje!

 

Imię: Karolina

Nick: DeslinePL

Wiek: 14

Staż: 1,5 roku.

 

Naprawdę ogarnięta a serwer wydaje się być naprawdę spoko, więc proszę o dodanie ;)

Dodany ip dam o godzinie 20:00 Gratulacje!

76706605.png



Opublikowano

Lista odnowiona w poniedziałek ? Czyli rekrutacja jeszcze będzie otwarta?

tak :)

 

Osoby, które się dostały proszę dodać mnie na skype : OluSsSienka

76706605.png



Opublikowano

Imię: Wojciech

Nick: Kosky

Wiek: 15

Staż w MC: Gram od 1.3 beta, mam premium i ogarniam dość porządnie MC (bardzo lubię bawić sie redstonem i dużo potrafię zrobic).

Opublikowano

Nie zrobisz wyjątku? ;)

 

Imię:Piotr

Nick:Lagerson

Wiek:13 - chyba nie ma znaczenia, co ;)? Jestem ogarnięty - ehem.

Staż w Mc: Indev (wieki temu)

Droga administracjo! Proszę o zdjęcie procentów!

Opublikowano

Imię: Sebastian

Nick: MrJoJo

Wiek: 15

Staż w Mc: 1,5 roku

grałem na wielu takich serwerach ale wszystkie upadly mam nadzieje ze się dostanę

Pozdrawiam MrJoJo

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...