Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klan.


lezboy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale jakos opanowaliscie Ns ?! Czy tylko narazie pocinacie na Steam .

Bo pogralbym ale Steama niestety nie mam ;O

Jak cos moje gg:8644683

Mozemy sie zgadac

A tak nawiasem nie widzialem nikogo na Ns Z MPC xDD

ichigonapisblb.png



Opublikowano

Jest tylu chętnych, że prawie 3 składy ^^ Można coś zagrać pomiędzy nami.

Opublikowano

Tylko jakos zgadac sie trzeba na N's albo narazie mozna grac MPC| i swoj nick Ne?

Albo bym zrobil skladke z kumplami na serv i bysmy zrobili na N's ; )

ichigonapisblb.png



Opublikowano

Server treningowy jest postawiony na dedyku więc kumpel od czasu do czasu na nasze potrzeby będzie stawiał. Sekcje nS można zrobić.

Opublikowano

A wiec moja propozycja oczywiscie do odrzucenia

 

mozna zrobić narazie dwa składy.

 

STEAM i NON STEAM.

 

 

i prosze o opanowanie troche spamu bo czasami az mam chęć zamknąć temat :/

 

Świetnie ! A za rok pojedziemy na WCG i zjedziemy fnatic ! Jak szukasz czegoś na poważnie to idź na wiaderko czy gdzieś tam o0.

 

TE GANDALF, PISAŁEM ZEBYŚ OPANOWAŁ SPAM ;(

71170943.jpg
Opublikowano
Proponuje zrobic klan steam z tego powodu iz jak bedzie dobra druzyna mozemy zglosic sie na ESL.

 

Pozdro

 

Świetnie ! A za rok pojedziemy na WCG i zjedziemy fnatic ! Jak szukasz czegoś na poważnie to idź na wiaderko czy gdzieś tam o0.

Opublikowano

No tak, przecież cała polska zna mpc..

 

TE GANDALF, PISAŁEM ZEBYŚ OPANOWAŁ SPAM ;(

 

Post do posta, a będzie k o0 lol.

Opublikowano

Siemanko: gram na steam jakies 4 lata.

nick steam : nirken23

Jak co to pisać chciałbym sprawdzić poziom administratorów. ;>

Pozdro

Opublikowano

a ja mam stiiima ale od dawna ;o

dłuuugo nie grałem i "lamie".

 

-mój nick to : zamknij zimno bo mi okno

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Czy mógłbym się załapać na klan gram w CS:1.6 około 7mies. z 1mies przerwą mam nS.

Mój nicK to : Cr|I|s_7

 

 

 

ahaaa właśnie czy mołby mi ktoś podać Ip serva na którym gracie/ja będę może grał...

 

GG- 11240957...jakby co

 

 

MAm mikrO i znam się na CS-ie: [skiny, spraye, itp]

 

nQ

Opublikowano

no to klanowicze mozecie pocwiczyc skilla na serwie:

 

Counter Strike STEAM + NON STEAM !

IP: 195.114.0.91:27053 Pass: nhlo

@FFA + Bf2 ( Wkrótce działające rangi )

Slots: 12

Jak serwer się rozkręci to będzie zdjęte hasło smile.gif

IP: 195.114.0.91:27053 Pass: nhlo

IP: 195.114.0.91:27053 Pass: nhlo

 

Polecam ^^, klanowicze prosze o wbijanie na serwa bo mozna powiedziec ze to jest taki nasz klanowy.

71170943.jpg
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Sorry, zaniedbałem trochę temat. Ten klan by się sprawdził ale trzeba nam innego CL. Może Own3D albo Miko? Co wy na to?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...