Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Need For Speed World Polskie Spotkanie!


derdawid

Jak będziemy się komunikować?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak b?dziemy si? komunikowa??

    • Skype
    • Teamspeak 3 ( Mam serwer do u?ytku. )

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakie auto ma organizator ???? Bo za nim mamy jechać przecież....

A nie lepiej abyśmy pojechali na most na dole mapy ???

 

Widzę że masz fajne pomysły... Wejdziesz na tsa? Albo pogadamy na skype?

 

WITAM WSZYSTKICH... BĘDZIEMY NA EN WTEDY BĘDZIEMY WIDZIEĆ WSZYSTKICH... SIEDZE TERAZ NA TS'IE WIĘC ZAPRASZAM!!!

 

IP: JAK PODANE WYŻEJ

KANAL : ---->Zlot Need For Speed World!<----

fqlnmTh.png


Pomogłem? daj + ;)

Opublikowano

Dobra jutro o 18 spotykamy się all w 1mijescu na tym parkingu potem na TS3 organizator powie abyśmy jechali za nim wyznaczą trasą.

 

Ja dziś zrobie autko na zlot.

 

Wbij ktoś na ts3.;)

Opublikowano

Oczywiście udostępniam również TS3 sieci MULTIPOLAND z 512 miejscami i zrobionym kanałem wraz z pokojami Need for Speed World.

 

Adres IP TeamSpeak 3: ts3.multipoland.pl:9987

 

Już mamy... Usuń proszę odpowiedź żeby ludzie się nie mylili gdzie wejść :)

fqlnmTh.png


Pomogłem? daj + ;)

Opublikowano

Oczywiście udostępniam również TS3 sieci MULTIPOLAND z 512 miejscami i zrobionym kanałem wraz z pokojami Need for Speed World.

 

Adres IP TeamSpeak 3: ts3.multipoland.pl:9987

Wszyscy na zlocie będą na jednym ts

Usuń to....

Opublikowano

Oczywiście udostępniam również TS3 sieci MULTIPOLAND z 512 miejscami i zrobionym kanałem wraz z pokojami Need for Speed World.

 

Adres IP TeamSpeak 3: ts3.multipoland.pl:9987

 

 

Usuń to , bo ludzie się pomylą gdzie wejść :)

Opublikowano

Zapraszamy Wszystkich na TS3.!!

 

IP:in3time.pl

 

Kanał:

 

ZLOT W NEED FOR SPEED WORLD.

 

Pozostała jedna godzina .!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...