Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra[Wyspa][LifeMC][3 Życia][0 Grifów!][OgarniętaAdministracja][LWC] To wszystko u nas!


kupakurcjus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-Wiek 13

-Skype mam

-Coś o sobie nick minecraft MoToGoTo

-Ile grasz? 2-3 godz dziennie

-Czy będziesz nagrywać? nie

-Konto YT:nie mam

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

-Wiek - 14

 

-Skype - marcel906609

 

-Coś o sobie - nie grifuje, często gram

 

-Ile grasz? ok.1,5 roku

 

-Czy będziesz nagrywać? możliwe

 

-Konto YT: MisN3xT

-Nick w MC : MrN3xT

Opublikowano

-Wiek-12 lat

-Skype-krynojpl

-Coś o sobie-lubię gry typu minecraft i fpp,fps interesuje się piłką nożną

-Ile grasz?-od 1.8.1

-Czy będziesz nagrywać?-raczej nie

-Konto YT:Patryk Krynojewski

-nick w mc-xXKrynojPLXx

Opublikowano

-Wiek:14

-Skype:szymek.kurek1

-Coś o sobie:Mam na imie Szymek.Na serverze bede grac z kolegami(oczywiscie jak sie dostane).Lubie grac w mc,pilke nozna itp.

-Ile grasz?: Od minecraft 1.8 Beta

-Czy będziesz nagrywać?:Postaram sie ale nie obiecuje

-Konto YT:Szymon Kurek

Moj nick z Minecraft:Freaky

Opublikowano

-Wiek 12

 

-Skype tomek.ligeza2

 

-Coś o sobie Mam na imię Tomek. Na serwerze chciałbym pograć z kolegą wyżej. Lubie grać w piłkę i uprawiać różne sporty.

 

-Ile grasz? Gram od 1.6.6

 

-Czy będziesz nagrywać? Postaram sie.

 

-Konto YT: TheTygrys7

 

-Mój nick z MineCraft: Tygrys6PL

Opublikowano

No właśnie i tu kłania się wiek..Oni nie dodadzą na White Liste kogos kto ma 12 lat...Bo chcą tylko ''ogarniętych'' i po mutacji... ;(

Jeżeli pomogłem kliknij Lubię to lub daj DIAXA !

 

Opublikowano

-Wiek: 15

-Skype: k.matelka

-Coś o sobie: Jestem przyjacielski, lubie szkicowac.

-Ile grasz?: Gram od 1.1 Beta

-Czy będziesz nagrywać?: Pomyśłe nie wiem dokładnie

-Konto YT: Mietek11990

Opublikowano

-Wiek :14

-Skype: chmurekkk

-Coś o sobie : jestem spokojnym czlowiekiem ;D

-Ile grasz? 1 rok

-Czy będziesz nagrywać? jak zajdzie potrzeba

-Konto YT: chmurekkk

-Nick w minecraft chmureg

Opublikowano

-Wiek:15 lat

-Skype: baarowicz

 

-Coś o sobie: Jestem bardzo ogarniętym graczem, bardzo lubię takie typu serwery, na których nie jest łatwo. Jestem pomocny i nie stwarzam problemów, próbuje je rozwiązywać.

 

-Ile grasz?: od bety 1.5_0.1, ahh te czasy...

 

-Czy będziesz nagrywać?: nie.

 

-Konto YT: nie do nagrywania, lecz komentowania

Nick:mamaraga

Opublikowano

sie pystam sie gdzie ip

 

 

 

 

Witam was...

 

 

Oto i jest jest serwer!

KWADRATOWA MASAKRA... Normalni Gracze, Przepiękne budowle, Ogarnięta administracja!, Zaawansowana Maszyna, 20 Slotów, Zero Lagów! To wszystko znajdziecie na naszej ,,Kwadratowej Masakrze!" Tutaj każdy ma 3 Życia i równe prawa, ktoś ci się nie podoba? Nie grifuj mu domku ani nie zabijaj go, poprostu przejdź koło niego z złym wyrazem twarzy ;-) Tutaj poprostu nie ma griferów i graczy którzy będą zabijali bez prowokacji bo to jest NASZA kwadratowa masakra! Poprostu Idealny serwer dla Ciebie i Twoich znajomych!...

A tutaj trochę o serwerze:

Na serwerze jest malutka wysepka na której będzie spawn!

Każdy gracz ma prawo zamieszkać gdzie żywnie mu

się będzie podobać!

Czy to w powietrzu albo w łodzi podwodnej

zbudowanej z cobbla albo z sandstone.

Każdy ma 3 życia które możesz wykorzystać...jeśli zginiesz zostajesz banowany! ktoś z kolegów może ci udostępnić swoje życie! wtedy ty musisz zjesz diamenty aby życia ci się naładowały!...

Napisz profesjonalne podanie:

-Wiek

-Skype

-Coś o sobie

-Ile grasz?

-Czy będziesz nagrywać?

-Konto YT:

Zapraszam do pisania podań

 

Start dzisiaj o 18:00 jeśli ktoś się zgłosi na ADMINISTRATORA!

 

A tutaj podanie na admina:

 

Wiek:

Skype:

Coś o sobie:

Czy dasz radę wpłacić trochę kasy na serwer?

Doświadczenie:

 

Zachęcam do pisania

 

PODAŃ!

 

@Ref

 

lol gdzie ip

Opublikowano

-Wiek 16lat

-Skype Top Max

-Coś o sobie Jestem ogarnięty potrafie budować jestem spokojny

-Ile grasz? ogólnie od alphy a tak to 2,5-3h

-Czy będziesz nagrywać? Najpewniej

-Konto YT: Mój nick się tworzy;)

Opublikowano

-Wiek 17

-Skype Nie posiadam, ewentualnie TS.

-Coś o sobie Ambitny, cierpliwie dążę do wyznaczonego celu

-Ile grasz? Biorąc pod uwagę czas mojej gry to pół roku, a dziennie aż mi się znudzi (1 - 3h)

-Czy będziesz nagrywać? Prawdopodobnie tak, będzie to moja pierwsza seria.

-Konto YT: StrangerStunt, będę robił nowe.

dgekopia.jpg

rastakopia.jpg

86194447.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...