Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra[Wyspa][LifeMC][3 Życia][0 Grifów!][OgarniętaAdministracja][LWC] To wszystko u nas!


kupakurcjus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Witam was...

 

 

Oto i jest jest serwer!

KWADRATOWA MASAKRA... Normalni Gracze, Przepiękne budowle, Ogarnięta administracja!, Zaawansowana Maszyna, 20 Slotów, Zero Lagów! To wszystko znajdziecie na naszej ,,Kwadratowej Masakrze!" Tutaj każdy ma 3 Życia i równe prawa, ktoś ci się nie podoba? Nie grifuj mu domku ani nie zabijaj go, poprostu przejdź koło niego z złym wyrazem twarzy ;-) Tutaj poprostu nie ma griferów i graczy którzy będą zabijali bez prowokacji bo to jest NASZA kwadratowa masakra! Poprostu Idealny serwer dla Ciebie i Twoich znajomych!...

 

A tutaj trochę o serwerze:

Na serwerze jest malutka wysepka na której będzie spawn!

Każdy gracz ma prawo zamieszkać gdzie żywnie mu

się będzie podobać!

Czy to w powietrzu albo w łodzi podwodnej

zbudowanej z cobbla albo z sandstone.

Każdy ma 3 życia które możesz wykorzystać...jeśli zginiesz zostajesz banowany! ktoś z kolegów może ci udostępnić swoje życie! wtedy ty musisz zjesz diamenty aby życia ci się naładowały!...

Napisz profesjonalne podanie:

-Wiek

-Skype

-Coś o sobie

-Ile grasz?

-Czy będziesz nagrywać?

-Konto YT:

Zapraszam do pisania podań

 

Start dzisiaj o 18:00 jeśli ktoś się zgłosi na ADMINISTRATORA!

 

A tutaj podanie na admina:

 

Wiek:

Skype:

Coś o sobie:

Czy dasz radę wpłacić trochę kasy na serwer?

Doświadczenie:

 

Zachęcam do pisania

 

PODAŃ!

 

@Ref

MPC Love<3

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:20

Skype:Orfeal

Coś o sobie:Jestem miły i przyjazny , mam 20 lat od pazdziernika zaczynam studia na wydziale chemicznym na UMCS w Lublinie . Lubie grac w siatkowke (8 lat juz)

Czy dasz radę wpłacić trochę kasy na serwer?: Sypne groszem : d

Doświadczenie : W Mc gram dosyc sporo od bety 1.3 wiec adminem byłem czesto byłem też H@ niestety brak czasu uniemozliwil mi dalsze prowadzenie serwera.

 

Podanie na Administratora tak w ogole : d

Opublikowano

-Wiek 15 lat

-Skype djsmokuswat

-Coś o sobie lubie gry typu mmorpg

-Ile grasz? ok.2 lat

-Czy będziesz nagrywać? jak zostanie przyjęty może tak ale nie jestem pewien bo nie mam warunków

-Konto YT: przemek2009r

1372773027-U369116.png

Sygnatura by . Gentleman .

Opublikowano

Wiek:13

Skype:mateusz1-9-9-9

Coś o sobie:Jestem mily bardzo pomocny i ogarniety

Czy dasz radę wpłacić trochę kasy na serwer?Tak

Doświadczenie:Od minecraft Cllasic najlepszy Minecraft znam sie na komendach umiem dac cuby i inne duperele. czekam na odpowiec na skype.

Opublikowano

Wiek 16

-Skype soldso

-Coś o sobie Uczę się w technikum elektrycznym na profilu informatycznym. Uwielbiam grac w minecrafta

-Ile grasz? ponad rok

-Czy będziesz nagrywać? być może

-Konto YT: soldso96

Opublikowano

Dobrze wszyscy przyjęci! Ip podane dzisiaj o 19:00 w tym temacie!

 

Pisać mi nicki z minecrafta!

MPC Love<3

Opublikowano

-Wiek 17

-Skype Hexu0951 ale prosze nie spamować

-Coś o sobie Jedno co mogę o sobie powiedzieć to to że jestem ogarniętym graczem i wiele wiencej moge dopowiedzieć jak będzie potrzeba

-Ile grasz? Jeśl chodzi o mc to gram od wersji alpha 1.2.0 (no premium)/ beta 1.5_01 (premium)

-Czy będziesz nagrywać? Nagrywać raczej nie będe ze względu na szkołe i ogólnie stan mojego pc

-Konto YT: nie ma sensu podawać jak nie będe nagrywał

 

Dobrze wszyscy przyjęci! Ip podane dzisiaj o 19:00 w tym temacie!

 

Pisać mi nicki z minecrafta!

Hex95
Opublikowano

Podanie do wl

 

-Wiek 13

-Skype patryk79516

-Coś o sobie Jestem bardzo kreatywny i uwielbiam gre minecraft

-Ile grasz? troszke ponad 2 lata

-Czy będziesz nagrywać?:nie

 

 

Podani na Admina

 

 

Wiek: 13

Skype:patryk79516

Coś o sobie:Jestem bardzo kreatywny i uwielbiam gre minecraft

Czy dasz radę wpłacić trochę kasy na serwer? tak

Doświadczenie:ponad 2 lata

 

 

 

 

Nick:Rasta

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: BeLaS

Skype: Pusior98

Coś o sobie: Lubie piłkę nożną oraz matematyke. Często gram w mc

Czy dasz radę wpłacić trochę kasy na serwer: cos zawsze wpłace

Doświadczenie:

3 lata

+Mogę nagrywać na yt

Opublikowano

Wiek: 16 lat.

Skype: bartus611

Nick: Mr.Cookie

Coś o sobie: Lubię grać w minecraft-a szybko się zaprzyjażniam jestem miły i pomocny.

Ile grasz?: 3 lata.

Czy bedziesz nagrywać: Tak jak naprawie frapsa bo niewiem co się z nim dzieje.

Konto YT: BobBudowniczy

Opublikowano

-Wiek: 14

-Skype: coxefgu54

-Coś o sobie: Lubię piłke nożną, gry komputerowe oraz czytać książki.

-Ile grasz?: Od Beta 1.3

-Czy będziesz nagrywać?: Raczej nie bo nie mam odpowiedniego sprzętu

-Konto YT: 1998eragon

Nick: coxefgu

Opublikowano

-Wiek: 12 prawie 13

 

-Skype: Na pw, gg 44423611

 

-Coś o sobie: Jestem ogarniętym miłym graczem w minecraft interesuję się grafiką ;-)

 

-Ile grasz?:Już jakieś... emm, 2lata ;>

 

-Czy będziesz nagrywać?:Raczej tak, zawsze o tym marzyłem ;-)

 

-Konto YT:Będę zakładał nowe .

 

Nick:AsorfPL

P4T3YK_eune_69_0_logo.png

Opublikowano

Wiek 13 (Po mutacji)

-Skype Mam, podam na w grze jak mnie przyjecie.

-Coś o sobie Jestem chłopczykiem nieco dużym z wzrostem 170cm. Ogólnie lubię zapoznawać się z innymi ludźmi oraz kręcić filmy na YouTube. Czasem lubię zjeść batona.

-Ile grasz? W minecraft'a gram od Beta 1.7.3

-Czy będziesz nagrywać? Jasne

-Konto YT: KosturPolska

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

-Wiek 16

-Skype krystian.cyrek1

-Coś o sobie Mam 16 lat.Pochodze z Elblaga.Moje hobby to informatyka i sport.

-Ile grasz? Gram od maja 2011 roku.

-Czy będziesz nagrywać? Tak moge

-Konto YT: TheBeliweR

mca.png
Opublikowano

-Wiek:13

-Skype:PW(rzadko wbijam)

-Coś o sobie:Lubie Pogrywać w MC i Piłkę Nożną..

-Ile grasz?:Od wersji 1.2.5/6 Alpha

-Czy będziesz nagrywać?:Jeśli Będe miał lepszy Sprzęt to tak

-Konto YT:SinRUpper

-Nick Mc-Aearos

sygnalf.jpg

Opublikowano

Wiek 13

 

-Skype kieszo.kieszko

 

-Coś o sobie chodze do 1 gimbazy @_@ lubie mc

 

-Ile grasz? 2 lata

 

-Czy będziesz nagrywać? jak bedzie mikro @_@

 

-Konto YT: nima narazie

nick: Kieszo

Opublikowano

Nick:

1sharp

Wiek:

16+

Skype:

A co cię to?

 

Coś o sobie:

Mam na imię Marek... mam 16 lat... i i lubię placki.

Czy będziesz nagrywać?

Nie!!!! K...

Ile Grasz?

Z rok będzie, od 1.7.3

Konto YT:

Nie podam, bo mama mi zabroniła.

Opublikowano

-Wiek - 14

-Skype rafizolnierz

-Coś o sobie Moj nick w mc to Markovski . Jestem spoko , zawsze pomagam , nie gryze ( moze ze mnie wkurzysz )

-Ile grasz? Pół roku może dłużej

-Czy będziesz nagrywać? Z przyjemnoscia

-Konto YT: gameplaymarkovski

brak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...