Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][MODY] MachinesCraft [60slotów][SurvivalGames][IndustrialCraft2, BuildCraft3, RedPower, NOWE BIOMY i wiele innych...]


- MachinesCraft -  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci si? prezentacja serwera?

    • Tak :)
      76
    • Tak :)
      24
  2. 2. Zagrasz na serwerze ?

    • Tak, z przyjemno?ci? :)
      73
    • Tak :)
      27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja nie polecam, a dlaczego? Wbiłem ostatnio by pograć.....LAG na LAGu, na klocek po wykopaniu trzeba czekać parę sekund, władze serwera latają jak FBI i co chwila kontrola co robisz, co wykopałeś, a skąd tyle diaxów itp.

Opublikowano

Ja nie polecam, a dlaczego? Wbiłem ostatnio by pograć.....LAG na LAGu, na klocek po wykopaniu trzeba czekać parę sekund, władze serwera latają jak FBI i co chwila kontrola co robisz, co wykopałeś, a skąd tyle diaxów itp.

 

Grałeś na starej maszynie. Od niedawna mamy nową na której laggów nie ma!

Po za tym to nie robimy kontroli graczy bez powodów -_-

 

 

TYMCZASOWO NA SERWERZE TRWAJĄ PRACE TECHNICZNE !

 

Zmieniona będzie mapa. Dodamy także wiele modów takich jak RailCraft, BuildCraft 3, LogisticPipes i wiele, wiele innych !

 

NOWY Machines-Craft JUŻ NIEBAWEM...

Opublikowano

Grałeś na starej maszynie. Od niedawna mamy nową na której laggów nie ma!

Po za tym to nie robimy kontroli graczy bez powodów -_-

 

 

TYMCZASOWO NA SERWERZE TRWAJĄ PRACE TECHNICZNE !

 

Zmieniona będzie mapa. Dodamy także wiele modów takich jak RailCraft, BuildCraft 3, LogisticPipes i wiele, wiele innych !

 

NOWY Machines-Craft JUŻ NIEBAWEM...

NIE. Grałem na nowej 3-4 dni temu jak jeszcze był włączony, potem był zamknięty(wyłączony)

Opublikowano

BuildCraft3?:)

Masa bugow;)

Np po rozwaleniu quarry = crashserwera:)

I troche wiecej tego:)

Nie dlugo udostepnie bardzo podobne pliki serwerowe na ktorych jest 99% takich serwerow;)

Juz nie dlugo:)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

@Up Na naszym serwerze nie ma crashy :P

 

 

 

Nowy MachinesCraft już jest !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWA PACZKA:

 

INSTALATOR:
[url="https://dl.dropbox.com/u/47281070/MACHINES-CRAFT%20v1.exe"]https://dl.dropbox.com/u/47281070/MACHINES-CRAFT v1.exe[/url]

 

 

 

ALTERNATYWNA(Archiwum):
[url="https://dl.dropbox.com/u/47281070/MACHINES-CRAFT%20v1.rar"]https://dl.dropbox.com/u/47281070/MACHINES-CRAFT v1.rar[/url]

 

Linki są te same co do starej ale to nowa paczka...

 

 

KOMENDY POD KLAWISZAMI:

 

NUM 1: /spawn

NUM 2: /home

NUM 3: /money

NUM 5: /warp info

 

 

LISTA MODÓW:

- BuildCraft 3 !!!

- LogisticsPipes !!!

- AdditionalPipes

- IndustrialCraft 2

- AdvancedMachines

- RedPower 2

- Forestry

- Extrabees

- ComputerCraft

- EnderStorage

- IC2 NuclearControl

- Kaevator SuperSlopes !!!

- CompactSolars

- IronChest

- ChargingBench

- Extra Biomes XXL

- Modular Force Field System v2

- zGraviSuite

- RailCraft

- Wireless Redstone Chicken Bones Edition

- CharcoalDust

Opublikowano

Pograłbym, ale się nie da. Zainstalowałem na nowo mc, zainstalowałem paczkę i po włączeniu MC crash. Szkoda.

 

Pobierz jeszcze raz paczke.

Był mały problem ale już wszystko naprawione.

usuwasz .minecraft, instalujesz i grasz.

 

 

link do archiwum nie dziala (dropbox -404)

 

https://dl.dropbox.com/u/47281070/MACHINES-CRAFT%20v1.rar

Opublikowano

Chce na nim baardzo zagrać jednak jestem totalnym debilem jeśli chodzi o znajomość tych modów :D Coś tam wiem ale nie za dużo . Więc szukam kompana do gry który mnie wprowadzi w tajniki tych oto modów :D

Mój nick w grze LotuS

y6eft.gif

Opublikowano

Chce na nim baardzo zagrać jednak jestem totalnym debilem jeśli chodzi o znajomość tych modów :D Coś tam wiem ale nie za dużo . Więc szukam kompana do gry który mnie wprowadzi w tajniki tych oto modów :D

Mój nick w grze LotuS

 

Zapraszam na nasze forum. Jest tam specjalny dział poświęcony takim sprawom :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...