Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL][PVP][KAŻDY OP]Masakryczny Kolega - Kwadratowa Masakra ![50 SLOTÓW][ON]


quin12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię : Dawid

Wiek : 12

Rozmiar buta : (taki joke) 999

Wysokość : (taki joke) 999

Skype : puher123

Coś o sobie : jestem fajny

Dlaczego akurat ten serwer ? : bo tak

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię : Patryk

Wiek : 15

Skype : patryk.chylewski77

Coś o sobie : Jestem Przyjazny Lubie pomagać innym Graczom i dlatego chcialbym zagrac na tym serwerze !!!!!!

Śćiagnijcie Mi Te 25 % !!!

Opublikowano

Nick: Pangeboom

Imię : Krzysiek

Wiek :14

Skype : krzysztof.koziorowski

Coś o sobie : wszechstronne zainteresowania

Dlaczego akurat ten serwer ? :bo lubie serwery tego typu

Opublikowano

Imię : ADAM

Wiek : 15

Rozmiar buta : ( 47)

Wysokość : (taki joke)

Skype : krotoszyn013

Coś o sobie : mam najimie eskakaef i gram na grah

Dlaczego akurat ten serwer ? :bo lubie takie serwery ? :D

Opublikowano

Imię :Gracjan

Wiek :12

Rozmiar buta : (taki joke)36-37

Wysokość : (taki joke)140

Skype :Stachu Czereśniak

Coś o sobie :Mam 12 lat lubie minecraft oraz duzo siedze przy kompie D:

Dlaczego akurat ten serwer ? :bo chcialbym zagrac na serwie kwadratowej masakry z op

Opublikowano

Imię : Hubert

Wiek : 15

Rozmiar buta : (taki joke) 44

Wysokość : (taki joke) 173

Skype :hubert.kowalski50

Coś o sobie : mam 15 lat duszo siedzę na komputerze grajać w mc

Dlaczego akurat ten serwer ? : chciałbym pograc na serwerze typu kwadratowa masakra ;)

Opublikowano

Teraz chciałem wam pokazać jak was nabierają .

 

 

Po co w podaniach na WL jest Imię ? Miejscowość ? Może potrzebują jeszcze rozmiar twojego ...

 

Czemu ludzie obiecują tak dużo a nie dają nic ?

Serwery zakładają 11 latkowie, którzy się nudzą i podszywają się . (wbiłem ostatnio na serwer a tam nicki "Husiek, madzik89,skkf,Bremu,Masterczulek,viv0,Vertez"

 

A admini mają tak kolorowe nicki że do tej pory rzygam tęczą ...

 

 

NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ !

 

MAM NADZIEJE ŻE ZROZUMIELIŚCIE CO ZROBILIŚCIE ŹLE I POTRAKTUJECIE TĄ REKLAME JAKO NAUCZKĘ !

 

Pozdrawiam inteligentnych .

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...