Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL][PVP][KAŻDY OP]Masakryczny Kolega - Kwadratowa Masakra ![50 SLOTÓW][ON]


quin12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OKEJ DODANE NIE KTORE OSOBY ! TE KTORE UWAZAM ZE OGARNIETE !

 

IP ZARAZ WYSYLAM WAM NA PW. REF I ZAPRASZAM DO PISANIA PODAN ! :3

 

czyli ja się nie dostałem? jeżeli nie to szkoda ale chciałbym tylko zapytać, co ci się nie spodobało we mnie ;p tak o bo ciekawy jestem ;)

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię :Miłosz

Wiek : 15

Rozmiar buta : 43-44

Wysokość : 192

Skype :beata.sobiesinska1 (siostry ;p)

Coś o sobie :Zwykły, bezroboty 15 latek.

Dlaczego akurat ten serwer ? :Zapowiada sie zajebiscie i mysle ze bedzie mozna na nim no-lific :)

Opublikowano

Imię: Michał

Wiek: 16

Rozmiar Buta : 45

Wysokość: 179

Skype: Sun_King20

Coś o sobie: Lubię grać w mc, długo gram w mc, mam doświadczenie na serwerach typu Kwadratowa Masakra, ogarniam ortografie, jestem osobą ogarniętą, jestem miły dla graczy.

Dlaczego ten serwer?: Chcę pograć na tego typu serwerze, upiększyć go moimi budowlami (tak myślę :D ).

 

 

Nick : Sun_King

Opublikowano

wielu z was jest rozczarowana. :(

 

Rozumiem was. Ci ktorzy sie dostali to tylko osoby ze skype. :3 i po mutacji.

 

Kilka slotow sie zwolnilo piszcie TU podania.

Kto sie dosta,to zadzwonie na skype. :)

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

Imię : Wojciech

Wiek : 13,5

Rozmiar buta : (taki joke): 46 wielki w chuj

Wysokość : (taki joke) 170

Skype : tak, Ougi_57

Coś o sobie : Lubie grać na komputerze w lol' a, minecrafta, silkroada no i cs' a

Dlaczego akurat ten serwer ? : Bo to jedyny server kwadratowa masakra który mnie zachecił do gry

Nowicjusz
Opublikowano

Imię :Damian

Wiek :15

Rozmiar buta : 41

Wysokość : 162

Skype :damian.wolkiewicz1

Coś o sobie :lubie grac w cs i grac na fortepianie

Dlaczego akurat ten serwer ? :poniewaz zawsze szukam takiego serwa ale admini to zazwyczaj dzieci 12 lat i dlatego mam nadzieje ze tu bedzie inaczej.

Opublikowano

Imię : Patryk

Wiek : 13 lat

Rozmiar buta : (taki joke) 42

Wysokość : (taki joke) 161 cm

Skype : patrol_9972 (na razie brak mikro :( )

Coś o sobie :Jestem ogarniętym graczem.Gram w MC już 2 lata i mi się nie nudzi. Nie kłucę się o byle co jestem spokojny .

Dlaczego akurat ten serwer ? : Ponieważ chciał bym zagrać na Kwadratowej

Opublikowano

Imię :Mateusz

nick:zabojca493

Wiek :16

Rozmiar buta : (taki joke) 46

Wysokość : (taki joke) 185

Skype :mateuszsudul

Coś o sobie :lubie minecrafta i koszykówke

Dlaczego akurat ten serwer ? :bo lubie serwery tego typu

Opublikowano

Imię : Kamil

Nick: Aeldorn

Wiek : 15

Skype : theaeldorn

Coś o sobie : Jestem uczniem 2 gim który od 2 lat gra w minecraft

Dlaczego akurat ten serwer ? : Długo czasu szukałem serwera tego typu i akurat ten serwer szczególnie zwrócił moją uwagę

Opublikowano

Imię : Łukasz

Wiek : 17

Rozmiar buta : 43

Wysokość :186cm

Skype : zielu, llaskos123

Coś o sobie : chodzę do 2 kl. technikum mechanicznego, interesuję się motoryzacją a resztę o mnie dowiecie się na skype :)

Dlaczego akurat ten serwer ? : bo szukam czegoś takiego, takiego serwera właśnie :)

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

Imię : Alexandra

Wiek : 15

Rozmiar buta : (taki joke) 41 : )

Wysokość : (taki joke) 165

Skype : hanoverstables

Coś o sobie : Szybko dogaduje sie z innymi graczami ;).

Dlaczego akurat ten serwer ? : Lubie serwwery tego typu :)

Opublikowano

@Pan up dobrze gada . :)

 

Teraz chciałem wam pokazać jak was nabierają . :)

 

 

Po co w podaniach na WL jest Imię ? Miejscowość ? Może potrzebują jeszcze rozmiar twojego ...

 

Czemu ludzie obiecują tak dużo a nie dają nic ?

Serwery zakładają 11 latkowie, którzy się nudzą i podszywają się . (wbiłem ostatnio na serwer a tam nicki "Husiek, madzik89,skkf,Bremu,Masterczulek,viv0,Vertez"

 

A admini mają tak kolorowe nicki że do tej pory rzygam tęczą ...

 

 

NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ !

 

MAM NADZIEJE ŻE ZROZUMIELIŚCIE CO ZROBILIŚCIE ŹLE I POTRAKTUJECIE TĄ REKLAME JAKO NAUCZKĘ !

 

Pozdrawiam inteligentnych .

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

Imię : Jakub

Wiek : 15

Rozmiar buta : 45 (taki joke)

Wysokość : 173cm (taki joke)

Skype : PW

Coś o sobie : Mam na imię Kuba chodzę do 3 klasy gim. lubię grać w piłkę nożną oraz koszykówke.

Dlaczego akurat ten serwer ? :Chcę go zobaczyć i na nim pograć.

Opublikowano

Imię :Maciej

Wiek :12

Rozmiar buta :37 (taki joke)

Wysokość : 149(taki joke)

Skype :Nie działa :x

Coś o sobie :Mam na imię Maciej chodzę do 5 klasy.Lubię grać w kosza , hokeja i nożną.

Dlaczego akurat ten serwer ? :Chcę zagrać na Kwadratowej Masakrze :D

Opublikowano

Imię :Dawid Nick: LanSuJ

Wiek :15

Rozmiar buta : (taki joke)42

Wysokość : (taki joke)178

Skype :tak tanczacyzbotami1

Coś o sobie :Lubie grac w piłkę nożna

Dlaczego akurat ten serwer ? :bo lubie serwery takiego typu

Opublikowano

Imię :Patryk

Wiek :15

Skype :podam na pw

Coś o sobie :lubię się dobrze bawić

Dlaczego akurat ten serwer ? :bo serwer zapowiada się bardzo dobrze i chce uczestniczyć w zabawie.

vintage2x.jpg
Opublikowano

Imię :Dominik

Wiek :18

Rozmiar buta : (taki joke) 44

Wysokość : (taki joke) 190

Skype : Mam :)

Coś o sobie : przekonacie się ;d

Dlaczego akurat ten serwer ? : myślę że ten serwer będzie lepszy niż skkf'a ;d

Opublikowano

Imię : Wiktor

Wiek : 15

Rozmiar buta : (taki joke) 41

Wysokość : (taki joke) 1.89

Skype : mrhoxedpl

Coś o sobie : jestem miły przyjacielski lubię grac w Minecraft,Cs 1.6,Czasami w sampa

Dlaczego akurat ten serwer ?: Myslę że bedzie sie na nim fainie grać :D

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

Imię : Kuba

Wiek : 15

Rozmiar buta : 45,5 ;O

Wysokość : 182 ;3

Skype : kubson.g

Coś o sobie : Ambitny chłopak, rozmowny, pracowity ( czasami ;3 ).

Dlaczego akurat ten serwer ? : Mam już dość grania na serwach typu surv. Dla mnie już stało się to zbyt nudne, a do tego pełna masa dzieci neo. Myślę, że serwerze na którym nie gra zbyt dużo osób, można łatwiej się poznać itd. ,a do tego świetnie się bawić grając w MC ;p

Opublikowano

Imię :Piotr

Wiek :14

 

 

Skype :potem może podam

Coś o sobie :Lubie grać w Minecraft jestem ogrniety

Dlaczego akurat ten serwer ? :Bo wydaje się być fajny

 

 

 

Podanie kolegi prosze go rowniez dodac :D

 

Imię :Kuba

Wiek :13

Skype :może pozniej

Coś o sobie :Jest ogarniety

Dlaczego akurat ten serwer ? :On też mysli że jest fajnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...