Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProStorm 1.3.2 150 slotów Frakcje+Survival+Spleef


ThePiranessi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od tego momentu slotów jest 250 [nie 150 tak jak w temacie]

IP serwera: mc.prostorm.pl

 

 

 

Cześć chciałbym wam zaprezentować serwer, 1.3.1-1.3.2

 

 

200 slotów !

 

 

Gildie !

 

Survival Games !

 

 

PVP !

 

 

Częste eventy !

 

 

 

Warto na niego wejść i pograć sobie, albo pobudować, albo pozabijać :P, serwer gwarantuje świetną rozrywkę :P

 

 

 

Team:

 

 

H@- Piranessi

Mod- ThePr0

 

 

 

 

 

Jeżeli się boisz pvp, to nawet nie wchodź, mamy na serwerze bardzo agresywnych graczy, którzy gonią każdego kto opuści strefę no-pvp, [więc na początek polecam, uciekac jak najdalej,

dorobić się eq, i walczyć jak mężczyzna

^^]

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Jeżeli się boisz pvp, to nawet nie wchodź, mamy na serwerze bardzo agresywnych graczy, którzy gonią każdego kto opuści strefę no-pvp, [więc na początek polecam, uciekac jak najdalej,

dorobić się eq, i walczyć jak mężczyzna

^^]

Nie lepiej zrobić, by nowy gracz miał ochronę przed PvP na np. 30 minut, więcej by graczy grało :c

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

No najwyrazniej cie ktos podpaczal na innym serwie i masz przypadek :D a ty masz premium ?

eJzzSS1KDVTQVfDNr0pVyFTILk9MKUosyS9P1VFIzElVKE_OTEzPS83J5_ItSE7LLyrN1SvIASoPT81KObpLR6GkVCErtbhEITw4KjI4xNtfQZHLB2Qil29mXmpyUWJaCVdwaV5RZnEql5GpKRwbAgCTiCae.png

Mam internet 30kb/s i płace 35zł/miech. , znajdziesz gorszy i droższy?

Opublikowano

No tak oczywiście :P

 

Rizonek, wejdz na ts3 [ts.prostorm.net],

Albo zadzwoń skype [piranessi1]

Sprawdzę czy ty premium, jeżeli tak to zwrócę konto.

 

[/center][/size][/font]

Nie lepiej zrobić, by nowy gracz miał ochronę przed PvP na np. 30 minut, więcej by graczy grało :c

 

Podaj plugin.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

"ThePiranessi" Sciagasz plugin ktory nadaje "czasowo" rangi czyli AZrank

http://dev.bukkit.org/server-mods/azrank/

// azrank wspolpracuje z permissionex, chatmanger i bpermission.

nie dopisujesz grupie np poczatkujacy, permisson na pvp i ustawiasz ja deafult.

 

Edit: // Chetnie dolacze do teamu.

Opublikowano

"ThePiranessi" Sciagasz plugin ktory nadaje "czasowo" rangi czyli AZrank

http://dev.bukkit.org/server-mods/azrank/

// azrank wspolpracuje z permissionex, chatmanger i bpermission.

nie dopisujesz grupie np poczatkujacy, permisson na pvp i ustawiasz ja deafult.

 

Edit: // Chetnie dolacze do teamu.

 

Ty chcesz mnie uczyć pex, itp?

Zastanów się co ty mówisz...

Wiesz w ogóle co to jest php itp ?

A poza tym, nie szukam osób do teamu, tylko kompetentni..

 

ps.

wytłumacz mi, po co mam grzebać w pex, ?

 

ref7

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Jestes slepy ? AzRank wspolpracuje z PermissionEX ;/ widac jaka administracja nie ogarnieta.

Nie polecam serwera.

 

PS: Ja ci pomagam a ty odrazu agresywnie a nawet moich postow nie czytasz dokladnie. wiec powiem STFU

Opublikowano

Ja też nie bardzo polecam. Na serwerze grają agresywni. Tylko 9 latki, które mają czas i chęć żeby gonić np dajmy przykład za mną przez cały blok zimoowy, jungle masakra

serwer to FAKE

76561198095440091.png

Opublikowano

Ja też nie bardzo polecam. Na serwerze grają agresywni. Tylko 9 latki, które mają czas i chęć żeby gonić np dajmy przykład za mną przez cały blok zimoowy, jungle masakra

serwer to FAKE

 

Człowieku, to jest serwer PVP,

Co ty sobie wyobrażasz, że każdy będzie dla ciebie miły?

Napisałem w temacie pvp, nie podoba się nie wchodź..

Takie osoby jak ty, psują mi opis.

Najlepiej, żeby pvp nie było, co nie ?

Sam masz 9 lat, i nic nie umiesz, dlatego polecam dla Ciebie serwery non pvp, a najlepiej single, tam cie ludzie nie zabija.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Ja też nie bardzo polecam. Na serwerze grają agresywni. Tylko 9 latki, które mają czas i chęć żeby gonić np dajmy przykład za mną przez cały blok zimoowy, jungle masakra

serwer to FAKE

 

To na czym ma polegac gra w mc? ...

Opublikowano

Jestes slepy ? AzRank wspolpracuje z PermissionEX ;/ widac jaka administracja nie ogarnieta.

Nie polecam serwera.

 

PS: Ja ci pomagam a ty odrazu agresywnie a nawet moich postow nie czytasz dokladnie. wiec powiem STFU

 

Ty jesteś po prostu 0.

Jeżeli chcesz mi wmówić, że azrank nie współpracuje z pex, to weź najlepiej rozbiegij się, i je**** głową w ścianę, może pomoże,

WIdać, jaki ty jesteś nieogarnięty, nieogarze.

 

Serwer wydaję się fajny , ale po opiniach nie wejdę :P

 

Wiesz co to znaczy hater ?,

Nie ukrywam, mój serwer ma sporo wrogów, i właśnie takie osoby, będą pisać takie posty itp.

Nie dowiesz się jak sam nie sprawdzisz.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...