Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sześcienna Rozwałka [Typu: Kwadratowa masakra] [Survival] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [LWC] [TS3]


FFDH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię: Karol

Nick Minecraft: SuuIto

 

 

Wiek: 15

TS3 :tak . Ale wolę skype ;p

 

Coś o sobie: Jestem miłą osobą szukająca serwera na którym będzie można poznać jakiś fajnych ludzi .

 

Dlaczego akurat nasz serwer: Wydaję mi się być ciekawy . Z chęcią będę sporo grał .

Czy będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera?: zastanowię się jeśli poznam jakąś fajna osobę to czemu nie ;)

LM7fs.jpg

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię:Paweł

Nick Minecraft:PAL

Wiek:13

TS3 (tak/nie):tak

Coś o sobie:Jestem miły , spokojny i pomocny.

Dlaczego akurat nasz serwer:Bo widze że dobrze się zapowiada

Czy będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera?:Nie wiem

Opublikowano

Imię: Kamil

Nick Minecraft: SrCortix

 

Wiek: 14

 

TS3 (tak/nie): Tak

 

Coś o sobie: Mam na imie kamil mam konto premium mieszkam w Warszawie i Gram w mc od 1 roku

 

Dlaczego akurat nasz serwer: Bo lubie serwery typu Kwadratowa Masakra

Czy będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera?: Zobacze Jeste Ogarnięty:D

Opublikowano

Imię: Jakub

Nick Minecraft: BarraneQ

Wiek: 13

TS3 (tak/nie): nie

Coś o sobie: Lubie grać w Minecraft'a, jestem miłą, spokojną i opanowaną osobą . Umiem i lubie współpracować.

Dlaczego akurat nasz serwer: Dlaczego ? Ponieważ każdy kto gra w Minecraft'a i ogląda filmy na yt chciałby grać na takim serwerze .

Czy będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera?: Stan mojego sprzętu mi na to nie pozwala .

Opublikowano

Imię: Adam

Nick Minecraft: deMonako

Wiek: 14

TS3 (tak/nie): nie

Coś o sobie: Jestem ogarniety, mam doświadczenie z sewerami i pomad roczny staż admina na serwerze DominosCraft

Dlaczego akurat nasz serwer: Zapowiada się dobra zabawa

Czy będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera?: Tak pomysł serwera fajny i myśle że przysporzy mi to widzów

Opublikowano

Imię: Janusz

Nick Minecraft: MrSniegu

Wiek: 12 ( Ale jestem ogarnięty )

TS3 (tak/nie): Tak.

Coś o sobie: Jestem, normalnym człowiekiem. Nie zabijam, od razu jak ktoś wyjdzie poza Linie/Spawna.

Dlaczego akurat nasz serwer: Szukałem, serwer tam gdzie można mieć LWC. Mam, nadzieje że są gildie...

Czy będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera?: Nie... nie umiem się posługiwać Frapsem.

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

Imię: Kuba

Nick Minecraft: kubex001

Wiek: 12

TS3 (tak/nie): Tak:)

Coś o sobie:Jestem ogarniętą osoba interesuje się żeglarstwem i piłką nożną

Dlaczego akurat nasz serwer:Lubię serwery typu Masakra

:) a więc moze będzie fanie

Czy będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera?: Postaram się :)

Opublikowano

Imię:Paweł

Nick Minecraft:Rebuck

 

Wiek:13

 

TS3 (tak/nie):tak

 

Coś o sobie:Jestem miły,ogarnięty i lubie pomagać graczą

 

Dlaczego akurat nasz serwer:lubie takie serwery typu kwadratowej masakry

Czy będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera?:Oczywiście o ile ktoś poprosi

Opublikowano

Imię:Patryk

Nick Minecraft:Kleon

wiek:14

TS3 (tak/nie):tak i mam skype matrixkex

coś o sobie: jestem ogarnięto osobo , i miło

Dlaczego akurat nasz serwer:Ponieważ uwielbiam serwery takiego typu.Bo niema na nich noobów

Czy Będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera:Jeśli zostane przyjety to będę

Opublikowano

Imię: Ernest

 

Nick: LosCanarinhos

 

Wiek:12/13

 

TS3: Nie

 

Coś o sobie: Jestem miłym graczem, nie wyzywam nie obrażam i szanuje adminów i właścicieli

 

Dlaczego Akurat nasz serwer: Uwielbiam takie serwery.

 

Czy Będziesz nagrywał filmy na YT z tego serwera: Nie mam konta na YT ale mam nadzieję że inni będą nagrywać super filmy z tego wspaniałego serwera :D.

 

Bardzo chce grać na tym serwerze proszę o szybką odpowiedz :D.

Opublikowano

Imię:Dawid

Nick Minecraft:chris123987

Wiek:13

TS3 (tak/nie):tak

Coś o sobie:Lubie kwadratową masakre

Dlaczego akurat nasz serwer:bo tak ;s

Czy będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera?:może

Opublikowano

Imię Łukasz

Nick vegetassj50

Wiek 15 lat

TS3 niestety nie

Coś o mnie Mam na imię lukasz lubię minecrafta i chciałbym zagrać w masakrę zobaczyć jak to jest

Dlaczego wasz server gdyż na inny mogą mnie nie przyjąć a tu widzę ze ogarnięta administracja

Czy będę nagrywać filmy zobaczę może

Proszę o szybkie dodanie i wiadomość na Forum czy dodany zostalem

Opublikowano

Imię: Kuba

Nick Minecraft: DiaabeleekPL

Wiek: 14

TS3 (tak/nie): TAK

Coś o sobie: Jestem miły,i przyjazny oraz z poczuciem humoru. Umiem grac dla przyjemności,nie psuc przy tym innym zabawy.

Dlaczego akurat nasz serwer: Bo chcę pograc,bez dzieci neo,którzy griefują itp.

Czy będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera?: Oczywiście ;)

kubica.jpg
Opublikowano

Imię:Patryk

Nick Minecraft:GucioPL1

Wiek:13 lat

TS3 (tak/nie):nie ale mam skype

Coś o sobie:Jestem spokojnym graczem,nie kłócę się o byle co i jestem dla wszystkich miły dla tych premium non-premium

Dlaczego akurat nasz serwer:Ponieważ lubię tego typu servery i z tego co napisali inni to będą same miłe osoby .

Czy będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera?:To zależy czy właściciel servera mi pozwoli jeśli tak to myślę że nagram jakąś serie .

Opublikowano

Imię: Kuba

Nick Minecraft: Kubix2402

Wiek: już prawie 12 lat :P

TS3 (tak/nie): tak

Coś o sobie: Jestem Ogarnięty... Lubię grać w minecraft. Uwielbiam Sport i nienawidzę jak ktoś używa spamu...

Dlaczego akurat nasz serwer: eee bo chcę sobie pograć :P

Czy będziesz nagrywał filmy na yt z tego serwera?: Mam zamiar nakręcić serie o serwerach :)

Opublikowano

proszę o unbana a dlaczego? zabito mnie 3 razy...

1ded admin zabił mnie wędką... :D

2ded jakis nieogar mnie zabił

3ded znowu jakiś nieogar...

 

i wnioskuje żeby dać 5 życ bo 3 to mało :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...