Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Paradise - Najlepszy serwer RPG w Polsce! [Sklepy NPC][Modyfikacje][Własny Launcher][Non-Premium][No-WL][40+Slotów]


NeKaKu

  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na naszym Serwerze ?

    • Tak z Ch?ci?
      60
    • Nie.
      18
  2. 2. Czy Prezentacja jest Dobra?

    • Tak
      50
    • Nie
      28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prezentacja 3/10 jak dla mnie źle dobrana czcionka, kolory i tło z google ;]

 

Trochę to się "kupy" nie trzyma.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Prezentacja 3/10 jak dla mnie źle dobrana czcionka, kolory i tło z google ;]

 

Trochę to się "kupy" nie trzyma.

 

Tło z google.... Mam to tło na kompie 2 lata w GFX nie wiem skąd ono było..

 

Źle dobrana czcionka bo to ma być serwer Minecraft a nie jakiś inny.

wlasciciel.png

Opublikowano

Słaba prezentacja, ledwo zapowiedź a już oceniasz serwer jako najlepszy w Polsce?

Serwerowym Texture'Packiem jest LBPR?

Wogóle macie pozwolenie na użycie go?

Ocena Prezentacji: 2/10

Opublikowano

To teraz ocenia się serwer po prezentacji, zanim w ogóle wystartuje ?

kurwa ...

 

Co niektórzy tak robią. Nawet nie myślą co będzie na serwie.

wlasciciel.png

Opublikowano

Prezentacja 3/10 jak dla mnie źle dobrana czcionka, kolory i tło z google ;]

 

Trochę to się "kupy" nie trzyma.

 

ten pan miał być technikiem lecz nie powiodła się nam współpraca i teraz tak komentuje ... szkoda gadać :)

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Bardzo ładna prezentacja. Hejty won do mamy na cyca a nie hetujecie wszystko co zobaczycie :)

Opublikowano

ten pan miał być technikiem lecz nie powiodła się nam współpraca i teraz tak komentuje ... szkoda gadać :)

 

Tak.... Miałem ale malo ogarniacie zapytał się coś odp nie otrzymałem.... Pisałem ,ze launcher zrobię to oni ,ze nie mogą dodawać modów na serwer ;d mam to w archiwum. Dlatego napisał wam "nie" i miałem spam na gg...

39849565 - 20:08:30
Sluchaj my cie potrzebujemy..
39849565 - 20:09:01
Jesteś nam serio potrzebny
39849565 - 20:09:19
Bez twojego talentu nie bedzie serwera
Ja 20:10:18
Na mpcforum jest dużo osób
39849565 - 20:10:28
Nikt nie chce.. Prosze
]20:10:39
Jestes nasza deska ratunku

Jest tego dużo. Administracja to dziecie biorą się za serwer a pluginów nie ogarniają.

[Modyfikacje][Własny Launcher]

Ciekawe kto wam go zrobi i modyfikacje wgra -.-

 

Co do prezentacji. Jest to wizytówka serwera. Jak bym wszedł i zobaczył temat to bym zamknął mpcforum i bym nie wchodził przez najbliższy

tydzień

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@up thx :PP

 

Forum będzie gotowe na dniach ... mapke już mamy połowe jednego królestwa

 

i pytanie do was... mamy wystartować z jednym królestwem i w trakcie waszej zrobić nowe czy odrazu dwa zrobić ?!

w przypadku pierwsze opcji serw powstanie ok. 3 dni szybciej :D

 

hahah -outi- nie kompromituj się ... przecież ci pisałem , że możesz luncher zrobić hahahahha :D

 

Jak byśmy byli bandom dzieci to byśmy za to się wgl . nie brali ....

 

A co do tego kto nam wgra to technika już mamy ... ty nawet questów napisać nie umisz ...

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

hahah -outi- nie kompromituj się ... przecież ci pisałem , że możesz luncher zrobić hahahahha

 

35871092 - 19:15:34
No serwer ...
19:16:01
Moja maszyna tylko modów nie moge
Ja - 19:16:13
Dlaczego 
35871092
Bo hoster nie pozwala

 

 

A co do tego kto nam wgra to technika już mamy ... ty nawet questów napisać nie umisz ...

Pewnie modpack który waży 70 MB....

 

Questów nie umiem pisać haha... To podstawy.

Tylko wam Questów nie będe wymyślał.... myśl

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@up sam tak pisałeś ... przecież hoster pozwolił hahhaha .... człowieku anty reklame to ty w TESCO urządzaj nie tu ....

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

@up sam tak pisałeś ... przecież hoster pozwolił hahhaha .... człowieku anty reklame to ty w TESCO urządzaj nie tu ....

 

Zaparszam tu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82asno%C5%9B%C4%87

Zgodził się jak już napisałem ,ze odchodzę ^^

 

Twoja maszyna a pewnie pytasz się czy możesz wgrać plugin...

 

Anty reklama ? Pisząc prawde...

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

haha masakra z samego rana ubaw po pachy. Do autora za darmo nic nie ma chleba też ci nie dadzą za free. Przecież pisaliście że Technika macie więc po co ten post wyżej ?

+ Double Post. Temat zgłoszony do zamknięcia

Opublikowano

@up czego temat zgłoszony do zamknęcia ?

 

technika mieliśmy ale z powodu braku czasu zrezygnował ...

nie wiesz ? Nie pisz ..

 

 

 

i nie rozumie z tym " za darmo " oco ci chodzi ?!

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Heh, nie wiem o co wam chodzi ludzie... Ważne, że temat nie ma tylko ip i ma przynajmniej ortografię. Serwer może być fajny i na pewno wejdę :)

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...