Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Paradise - Najlepszy serwer RPG w Polsce! [Sklepy NPC][Modyfikacje][Własny Launcher][Non-Premium][No-WL][40+Slotów]


NeKaKu

  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na naszym Serwerze ?

    • Tak z Ch?ci?
      60
    • Nie.
      18
  2. 2. Czy Prezentacja jest Dobra?

    • Tak
      50
    • Nie
      28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up

 

Chodzi mi o launcher nie modpacka o_0

 

Ile KB będzie wazył i w czym go napisałeś (W jakim programie) ?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@up ja go nie pisałem tylko technik ogólnie to on troszkę kosztował :)

jutro go zobaczysz -,- nie wiem dokładnie ile będzie ważył ...

 

co cie to tak ciekawi ? :D

Opublikowano

@up będzie :D

dziś luncher ( przynajmniej ss )

 

mamy małe problemy z forum i stroną :D

zmieniamy domeny ( web master ma problemy :D )

 

Wasza strona ni jest taka fajna...

 

SS Launchera :D dajcie DL

 

SS to możecie sobie podmienić. My chcemy download.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

No, z tego co widzę... Nazywacie siebie najlepszym polskim serverem RP? Jeszcze nie wystartowaliście?... OK. GL.

 

///czekam

 

gg: 11440056

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@up oco ci outi chodzi -,-

domena nasza i ci kur** nie podmienione ani nie oszukane ... wszystko legalne -,-

 

a download lunchera do jutra dostaniesz osobiście na gg ... pasi ?

Opublikowano

Serwer z modami bez launchera.....

 

Co to ma być ^^

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Serwer z modami bez launchera.....

 

Co to ma być ^^

 

Jesteś taki dziecinny jak twoje komentarze... Launcher będzie potem. Nie musi być koniecznie na start odrazu prawda? Nie musisz grać na nim ani patrzeć na ten temat jak masz takie dać komentarze pod tym Tematem

wlasciciel.png

Opublikowano

No sorry ale jak dodajesz mody generują się rudy a komu się potem biegać 2k bo głupie rudy/itemki....

 

Nawet w temacie masz podane modyfikacje, własny launcher

Teraz np: Ja otworze serwer z modami bez modów...

 

DZiecinny jesteś Ty po tym co pisałeś na gg do mnie i kolegi od PaintBalla.

Otwierasz serwer majac 14-15 lat (Pisałeś na gg ile masz lat) i bez znajomości pluginów - ich podstaw jak bym Cię zaczął pytać byś nie odpowiedział na pierwsze pytanie. Lepiej idź do szkoły....

 

 

Moje komentarze są na temat i co widzisz w nich dziecinnego ?

 

Macie błąd w zapowiedzi "Dwaj bracia kóicili sie kto..."

 

No chyba ,że to wasz język serwerowy...

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Ten server nigdy nie wystaruje ciągle coś się spierdala nara.

Już mam w dupie ten server

Opublikowano

Ten server nigdy nie wystaruje ciągle coś się spierdala nara.

Już mam w dupie ten server

 

Pisaliśmy że w Piątek ten.

 

 

 

No sorry ale jak dodajesz mody generują się rudy a komu się potem biegać 2k bo głupie rudy/itemki....

 

Nawet w temacie masz podane modyfikacje, własny launcher

Teraz np: Ja otworze serwer z modami bez modów...

 

DZiecinny jesteś Ty po tym co pisałeś na gg do mnie i kolegi od PaintBalla.

Otwierasz serwer majac 14-15 lat (Pisałeś na gg ile masz lat) i bez znajomości pluginów - ich podstaw jak bym Cię zaczął pytać byś nie odpowiedział na pierwsze pytanie. Lepiej idź do szkoły....

 

 

Moje komentarze są na temat i co widzisz w nich dziecinnego ?

 

Macie błąd w zapowiedzi "Dwaj bracia kóicili sie kto..."

 

No chyba ,że to wasz język serwerowy...

 

Masz własny serwer więc proszę idź na niego.

wlasciciel.png

Opublikowano

Proszę pilnie o usunięcie tego tematu ponieważ za nie długo się tu pogryzą, ten temat po prostu RAZI to forum a w dodatku 2 dzieci sie dobrało Hempg (MCnieb MCparadise) i NeKaKu, a poza tym dodali by premium do serwera który MOŻE okazać się super chociaż premium bo tak to same dzieci teraz będą siedzieć a tego nie chcecie chyba, z resztą bany tam będą co rusz bo hempg to uwielbia wiem bo miałem z nim 2 serwery które max 2 mies miały i padły, z nim się po prostu nie da.

Opublikowano

@up won -,-

jak można z tobą prowadzić serwer skoro ty nawet nie wiesz jak się działki głupie daje ? -,-

a sam nie masz premium do dobrze zamówić nie umisz więc co pieprzysz ?

i tak tematu nie usuną bo nie mają powodu ...

a ten serwer będzie profesjonalny nie tak jak twoje dziadostwa -,-

ogólnie to gadaj sobie co chcesz wbij to zobaczymy czy się wgl połapiesz w pluginach ..

poco mam dać premium ? Pomysł człowieku wtedy max 20 osób wejdzie ... nie jestem skkf , żeby zareklamować coś takiego ..

w twoim poście nie ma wgl... myślenia

 

założysz lepszy serwer ? Pogadamy

narazie to ty się uczysz ode mnie stawiać serwery a nie ja od ciebie -,-

 

 

 

PS : luncher będzie mody dobieramy -outi- mody będą prawdopodobnie te które ty podałeś

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

a właśnie że mam premium jak niewiesz to nie gadaj a działki to tylko ja dawałem więc się nie wymądrzaj, o widze dalej zmiana startu, w takim tępie to styczeń was zastanie z otwarciem, a i mcnieb to był nasz serwer także i to konto na mpc forum także mam prawa do konta i go zawieszam, tzn proszę administrację forum o zawieszenie konta MCnieb gdyż użytkownik nie otrzymał mojej zgody na dalsze prowadzenie konta.

Opublikowano

@up mój e-mail moje dane moje wszystko to ciebie raczej zawieszą hahah :D

 

 

 

DO TEAMU DOŁĄCZYŁ -OUTI- ( TECHNIK 2 )

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

jak zgłosiłem nadużycie to jak mają mnie zawiesić a z resztą niech ci bedzie ale i tak to ja temu serwerowi nie wróże długo z tobą, może będzie do grudnia, o ile zdążycie odpalić ten shit bo kto mądry pisze zapowiedź serwera na początku powstawania serwera, no chyba tylko wy, ludzie czekają a wy nic tylko przedłużacie, myślę że to przedłużanie będzie czegoś warte bo tak to tracicie tylko kase i wgl a ludzi nie będzie wcale.

Opublikowano

hahha ogarnij sie ?

 

na początku powstawania serwera ?

mamy pliki ( własnie ) -,-

strone ( domena .pl )

forum ( domena .pl )

maszyne ( 16GB )

mapa 50% gotowa

luncher robimy

 

 

więc prawie wszystko gotowe jak chcemy możemy już po jutrze robić start ale 4 dni zostawiamy na beta testy ....

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...