Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][1.3.2][CraftPolska] [Frakcje] [Survival] [WojnyGildii][Mcmmo][Ogarnięta Administracja][63 sloty] KLIKAJ TU ! !


VirusVX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem jutro START ! niech ktoś pomoże z other drops . moje skype : Pan Smigol zrobimy i jutro start ! :D

 

@up

 

Niestety lekcje , gimnazjum już tego wymaga ;d .

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

 

W ostateczności , ale myślę , że jutro start będzie . Serwer jeszcze 1 dzień opłacony a H@ zapomniał , że trzeba opłacić mam nadzieje , że sobie przypomni i zdąży bo jak nie to LIPA ! :D . Ale bądźmy dobrej myśli .

Opublikowano

Hmmm Zapowiada się nieźle mogę tylko powiedzieć że zagram na 100 % i mam nadzieje że jesteście ogarnięci . Czekam :) Jak i sam zapraszam na ten serwer bo może być dużo zabawy

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

Można liczyć na jakiś kontakt do admina ?

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

@up

Dziś wystartujemy , czekam na pomoc kogoś z other drops i czekamy aż H@ zdąży opłacić serwer bo wygaśnie i wszystko na marne .

 

Kontakt ze mną skype : Pan Smigol . Pozdrawiam wszystkich, cierpliwie proszę czekać na start . Jeżeli ktoś nie posiada skype pisać na pw do mnie .

Opublikowano

Serwer zapowiada się znakomicie. Na pewno zagram, i nie ukryję że chętnie będę uczestniczył na konkursie VIP : )

Jak widzę warto czekać na serwer, jak najbardziej warto he he :)

Opublikowano

Też mam nadzieje, ponieważ nudzi mi się a gdzieś bym zagrał.

Może ktoś chętny na wspólne zrobienie frakcji? Wymagam ts3 i mutacji.

 

Chętny, 15 lat

eurodos.png

Opublikowano

Właśnie ogarniamy , a jak nie to coś zkombinujemy , ale napewno wystartujemy zaraz.

 

Chcecie anty x raya ?

Czy wolicie aby x ray działał ?

Opublikowano

Heh, nie wiem, jeżeli chcesz aby gracze używali to dawaj : )

Ja jestem kategorycznie na nie, po prostu znam już "kozaków" co lubią się pobawić -,-

Czekam na otwarcie! ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...