Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] [TeamSpeak] CanYoN-Craft [Survival + RpG] - [Wojny Gildi] - [Reaktywacja] - [Premium/NonPremium] - [Anty-Cheat] - [Eventy]


Viper001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znudziły Ci się serwery z Cuboidami czy Lwc ?

Nie lubisz serwerów typu FreeBuild ?

Chciałbyś Zagrać na Serwerze Pełnych Wojen oraz Podbojów ?

Serwer CanYoN zaprasza do Siebie, 7 Edycji Serwera !

 

strzalka-czerwona.gifNazwa serwera: CanYoN-Craft

strzalka-czerwona.gifIP serwera: 188.165.248.212:25063

 

strzalka-czerwona.gifWersja Serwera: 1.3.2

<---------------------------------------------------------------->

 

strzalka-czerwona.gifNazwa Serwera TeamSpeak: каясzма ρο∂ вαиαиεм

 

strzalka-czerwona.gifIP Serwera TeamSpeak: 91.204.162.70:9100

 

strzalka-czerwona.gifStrefa: CanYoN-Craft

 

<---------------------------------------------------------------->

strzalka-czerwona.gifRodzaj Serwera: Survival + RpG

strzalka-czerwona.gifHosting Serwera: Dedykowany

strzalka-czerwona.gifPvP: Tak

strzalka-czerwona.gifPotwory: Tak

strzalka-czerwona.gifZwierzęta: Tak

strzalka-czerwona.gifPremium: Nie

 

strzalka-czerwona.gifSloty: 23

strzalka-czerwona.gifBiala Lista: Nie

strzalka-czerwona.gifNether: Tak

strzalka-czerwona.gifPluginy: Wszystkie konkretnie Anty-Cheatowe oraz w części RPG

strzalka-czerwona.gifZałoga: [HA] Vip3R97, [A] Fri3nd, [A] FlyGunPL, [M] KarolRex978

<---------------------------------------------------------------->

Dodatkowo:

- Został Naprawiony Błąd z Klonowaniem Itemów poprzez Odrejestrowanie się

- Został Naprawiony Błąd z Dołączaniem do Czyjejś Frakcji

- Jest Wgrany Anty-Xray oraz No-Cheat co zmniejszy ilość Cziterów

- Oraz znajdować się będą Codzienne Eventy!

 

- Serwer TeamSpeak3 Do waszej Dyspozycji

 

SERWER OFICJALNIE WYSTARTOWAŁ!

 

@Edit - 12.09.12 [17:16]

Serwer jest w Trakcie takjakby Reikarnacji, nie spełniło na początku wymagań graczy, więc zostaną wprowadzone Misje, jak i zapewne Klasy, Spawn zostanie bardziej rozbudowany nie będzie sama prosta ścieżka jak i spróbujemy zwiększyć poziom reklamy, by bardziej graczy przebyło. Zapraszam do Gry!

 

@Edit2- 15.09.12 [11:34]

EVENT

O godzine 18:00 odbędzie się Event jakiego typu nie zdradze w którym znajdować się będą cenne nagrody jak i dodatkowe po zakończeniu, więc zapraszam!

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak owszem znajdują się wszystkiego rodzaju anty-cheaty nie obciążające serwera jak i zostały naprawione bugi z klonowaniem, czy wbijaniem do czyjejś frakcji.

Opublikowano

Mógłbyś wstawić jakies screeny serwera? Bo nie wiem czy będzie sie opłacało wbić bo na prawie każdy serwer który wchodze spawn jest nie ogarnięty . chce zobaczyć jak to wygląda.

Opublikowano

Wszyscy admini są zgrani, było to koniecznie do zebrania takowego teamu, świetnie współpracują dobrze aktywni oraz pomocni

Zawsze może jakaś kłótnia wybuchnąć z niewiadomo czego ale potrafią ją uspokoić.

Opublikowano

Zależy od ilości graczy jak i posiadanych pieniędzy na swoim koncie.

Świetnie także by było jakby ktoś ufundował, lecz na start narazie brak komunikatora głosowego

Jak znajdą się kosztowności to napewno się takowy komunikator znajdzie

Opublikowano

Co do teamspeaka to zapewne masz racje ale narazie brak kosztowności co do tego to zależy od graczy

Sloty zostaną zwiększone także w zależności od kosztowności jak i aktywności graczy na serwerze, tzw. Jakby serwer byłby pełny przez cały dzień zostało by to napewno przeznaczone na sloty.

Opublikowano

Ja Jako administrator będę również grał jako normalny gracz z normalną rangą (Gracz), co do lets'playa to jak wszystkie moje odpowiedzi jest to zależne od graczy, na serwerze zostały dodane Vip za daną kosztowność podaną na spawnie który zapewne powinien interesować ludzi za koszt 11.07zł/msc, mówiąc co do lets'playa to tylko gracza zasługa

Opublikowano

Sloty zależą od posiadanych ram, posiadane ramy zależą od posiadanych pieniędzy ja za dużo nie posiadam więc nie jestem w stanie więcej dać dlatego dodałem płatną opcje vip oraz może dodam Sklep z różnymi typami rzeczami jak mob spawner x2 czy cos w tym stylu na uzbieranie na kolejne miesiące jak i więcej slotów

Opublikowano

Wbiję.

Proponuję tylko płatną opcję vip, bo mob spawner w sklepie to już przesada. Wtedy zrazisz do siebie ludzi i nie będą kupowali vipów. ;)

Opublikowano

Serwer ogólnie posiada łącznie 7 miesięcy w tym upadł 3 razy nie z ilości posiadanego budżetu tylko nie chęci i brak zaangażowania, lecz ta chęć powróciła i serwer na długo utrzyma się, kase zawsze nie problem na opłacanie skołować myśle nawet o powiększeniu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...