Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WYSPA PRZYGÓD SERWER TYPU KWADRATOWA MASAKRA (DEDYK 24/7) (NO-PREMIUM)


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

-Nick w grze

LiptonEK

-WIEK :

15lat

-Skype:

Podam na priv

-Dlaczego nasz serwer:

Ponieważ serwer tego typu właśnie szukam :)

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp :

No oczywiście że tak :)

Sygna by me

Opublikowano

-Nick w grze:TheMrKiuba

 

-Wiek:13 lat

 

-Skype: kiubek3

 

-Dlaczego nasz serwer?: Od dawna szukałem takiego serwera jak Kwadratowa Msakra i jest okazja żeby na takim być.

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty?: Grałem na wile serwerach i dostałem nie raz range Administratora. Wiedzy z Minecraft'a mi nie brakuję. Gram w Minecraft'a od wersji Beta 1.3_01.

Opublikowano

-Nick w grze : Noneq

 

-WIEK 15 lat

 

-Skype (Można podać na priv) EutanazjA007

dobrych atrakcji

-Dlaczego nasz serwer Ponieważ szukam jakiegoś dobrego survivalu . Dobrej gry i nowych znajomośći ;]

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp Oczywiście , że tak ;]

Opublikowano

-Nick w grze

 

-WIEK 13

 

-Skype podam na priv jak mnie przyjmiecie

 

-Dlaczego nasz serwer bo szukam jakiegos serwa typu KM

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp jestem

:D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

nick w grze : igor1g2

wiek: 12

skype:igor gawlik (zdjecie w brazowej koszulce)

dlaczego wasz serwer: wasz serwer dlatego ze nie duzo jest takich serwerów wiec to dla mnie szansa

czy jestes ograniety: tak jestem ogarniety jestem modem na serwerze negatywa wiec mysle ze uwierzysz

Opublikowano

-Nick w grze Faxort

 

-Premium Tak

 

-WIEK 12 lat Nie mam mutacji wiec nie smiac sie z mojego glosu

 

-Skype karol.orszulak1

 

-Dlaczego nasz serwer: szukam serwera tego typu !@!!!

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: Posiadam premium wiecej raczej ogar

;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

-Nick w grze DAriDY

 

 

 

 

-WIEK 12 lat

 

 

-Skype themrmemetti

 

 

-Dlaczego nasz server: szukam serwera tego typu !

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: raczej tak

;)

 

-PREMUIM NIE

Opublikowano

-Nick w grze

Farcio

-WIEK

13

 

-Skype (Można podać na priv)

Jakub(Gruby)Grabarczyk.

:)

-Dlaczego nasz serwer

Chciałbym spróbować czegoś nowego a ta prezka mi się podoba mogę zrobić dla was prezkę pro (oczywiście za coś małego);)

-Czy jesteś w miarę ogarnięty itp

Jak widać mam 13 lat i możesz sobie pomyśleć że jestem Dzieciakiem z jakiegoś noobstwa.Lecz to nie jest prawda ogarniam wszystko.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
-Nick w grze: karol321116


-WIEK: 15lat


-Skype:karol321116,karol kołecki,★ ★ <<K.O.L.E.K>>★ ★


-Dlaczego nasz serwer: ponieważ chciałbym pograć tak jak skkf na masakrze i lubię takie wyzwania :D


-Czy jesteś w miare ogarnięty : Tak stosuję się do zasad



Ulubiony Sport- granie w piłkę nożną oraz gra w minecrafta :)

-Od ilu gram w minecraft: od 2lat.
Opublikowano

-Nick w grze:

Aiven

-WIEK:
13
-Skype: Greiden2 lub Aiven

-Dlaczego nasz serwer: bo lubię grać na serwerach w stylu kwadratowej masakry i mam pewność że serwer nie padnie po tygodniu ...

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: zdecydowanie tak :mellow:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...