Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WYSPA PRZYGÓD SERWER TYPU KWADRATOWA MASAKRA (DEDYK 24/7) (NO-PREMIUM)


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-Nick w grze

kubas123123

 

 

-WIEK : 16

 

 

-Skype (Można podać na priv) : krzystof.malec

 

 

-Dlaczego nasz serwer : zawsze chciałem zagrać na takim serwerze ale nie kręce na YT a więc nie miałem okazji . Mam nadzieje że dacie mi szanse i zagram na takim serwerze .Jestem też osobą potrafiącą się zachować nie robię błędów ortograficznych i mam humor

 

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp : Tak potrafię się zachować a więc nie będzie problemów z mojej strony

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: MrPadias

Wiek: 15lat

Skype: Padias_

Dlaczego nasz server: Chce pierwszy raz zagrac tego typu serwie

Czy jesteś w miare ogarnięty: Tak

Opublikowano

-Nick w grze SerusssMc

 

-WIEK : 13

 

-Skype (Można podać na priv) nie.podam17 (to moj skype nie wiedziałem jaki login dac:)

 

-Dlaczego nasz serwer

lubie serwery typu kwadratowa masakra to są najlepsze serwery a więc wiecie lubie skkf-a za jego filmiki sam nagrywam swoje

http://www.youtube.com/user/SerusssMc?feature=mhee :0 Proszę o dodanie na white-list

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty

tak jestem ogarniety :) a więc myślę ze mnie dodacie na white list ale nic na przymósł to wasza decyzja pozdrawiam serusssMc

Opublikowano

-Nick w grze MrAdamcik

 

-WIEK 14 lat

 

-Skype (Można podać na priv) MrAdamcik (moj skype)

 

-Dlaczego nasz serwer Szukam dobrego servera z ogar ludzmi i mysle ze ten taki bedzie ;)

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp Tak jestem ogarniety !

Opublikowano

-Nick w grze pawelekpro

 

 

-WIEK : 13

 

 

-Skype (Można podać na priv): Tak pawelek-starosta15

 

 

-Dlaczego nasz serwer: Podobają mi się takie serwery ;d i Myśle że coś pomogę

:)

 

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: tak jestem bradzo ogar ...

Opublikowano

-Nick w grze: jjayklocek

 

-WIEK 13

 

-Skype (Można podać na priv) palka123321

 

-Dlaczego nasz serwer : Tak jak w poście , zawsze marzyłem by się znaleść na kwadratowej masakrze.

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp . Uważam , że tak , ponieważ mam administratora na paru serwerach i postanawiam banowac nieogarów !! :P

 

Opublikowano

-Nick w grze: GavinoFree

 

-WIEK: 15

 

-Skype : podam na pw :)

 

-Dlaczego nasz serwer: dlatego że zawszę chciałem zagrać na kwadratowej maskarze ale nigdy nie byłem tak popularny:/

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp : Tak jestem ogarnięty nie jestem z tych co biegają i niszczą innym domki ;]

Opublikowano

W ciągu 14h na tym forum zauważyłem dziesiątki tematów z prezentacją serwera typu Kwadratowa masakra... Ech...

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

-Nick w grze: PLFerbuson

-WIEK: 15

 

-Skype : podam na pw jak dodasz :)

 

-Dlaczego nasz serwer: Chce zobaczyc jak to jest na takim serwie

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp : Tak jestem ogarnięty nie jestem z tych co biegają i niszczą innym domki ;]

Opublikowano

Podanie (podanie ma być umieszczone pod tematem)

 

-Nick w grze: kotkowski

 

-WIEK: 14

 

-Skype (Można podać na priv): marcin_jasica

 

-Dlaczego nasz serwer: Mam dość pojebów, które sądzą, że robią serwer w którym są życia i to nazywają kwadratową masakrą.... Pragnę pograć na ogrniętej masakrze

:D Prezentacja mnie zachęciła

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp : Tak, jestem ogarnięty. Nie jestem noobem typu: Dawaj diaxy albo cię zabiję :P Eh...

UWAGA po zatwierdzeniu na skype zostanie wysłany adres serwera

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

-Nick w grze: PLFerbuson

-WIEK: 15

 

-Skype : podam na pw jak dodasz :)

 

-Dlaczego nasz serwer: Chce zobaczyc jak to jest na takim serwie

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp : Tak jestem ogarnięty nie jestem z tych co biegają i niszczą innym domki ;]

 

Nie umiesz wymyśleć własnego opisu!!! dziecko i ty masz 15lat haha!

 

zmieniłes tylko nick...

Opublikowano

-Nick w grze : Adam0097

-Wiek : 15 lat

-Skype: adam_nizio

-Dlaczego nasz serwer : Ponieważ uwielbiam kwadratowa masakrę

-Czy jesteś ogarnięty : Należę do spokojnych graczy nie niszczę , robię co mam robić , rzadko przeklinam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

-Nick w grze CherryCrazy

 

-WIEK 13 rocznikowo 14

 

-Skype cherrycrazy3,ale nie mam mikro

 

-Dlaczego nasz serwer Bo szukałam serwerów typu masakry i znalazłam ten

:)

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp

Opublikowano

-Nick w grze: zielu71

 

-WIEK: 17

 

-Skype: zielu

 

-Dlaczego nasz serwer: ponieważ chcę zagrać na serwerze tego typu oraz z ludźmi ogarniętymi, którzy w grze zachowują się normalnie, oczywiście lubię wygłupy ale takie coś że budują słupki do góry czy coś to odpada :)

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

hmm długo mam czekać na rozpatrzenie podania!?

 

 

Nick w grze: GavinoFree

 

-WIEK: 15

 

-Skype : podam na pw :)

 

-Dlaczego nasz serwer: dlatego że zawszę chciałem zagrać na kwadratowej maskarze ale nigdy nie byłem tak popularny:/

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp : Tak jestem ogarnięty nie jestem z tych co biegają i niszczą innym domki ;]

Opublikowano

-Nick w grze Nokitiab

 

-WIEK 14

 

-Skype (Można podać na priv) nie mam :c mam za to TS3

 

-Dlaczego nasz serwer bo lubie grac n atakich serwerach

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp - tak umiem grac z ludzmi i nie jestem noobem

Opublikowano

sek125 ta osoba robi sobie jaja z tymi serwerami...

Był 1 serwer Sarxes i tez nic nie odpisywala i se jaja robi z was..

Opublikowano

-Nick w grze

 

-WIEK : 13.5

 

-Skype (Można podać na priv) dam na priv

 

-Dlaczego nasz serwer Bo sądzę że servery typu Kwadratowa Masakra są spoko

 

-Czy jesteś w miare ogarnięta. Tak.

mca.png

Opublikowano

-Nick w grze

 

-WIEK

 

-Skype (Można podać na priv) : pawelek_starosta15

 

-Dlaczego nasz serwer: Bo chcę kręcić filmy

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: ta :P

 

-Nick w grze

 

 

-WIEK

 

 

-Skype (Można podać na priv) : pawelek_starosta15

 

 

-Dlaczego nasz serwer: Bo chcę kręcić filmy

 

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: ta :P

 

NIE POLECAM SERWERA

Opublikowano

Nick w grze SrCortix

 

-WIEK 14

 

-Skype Podam na PW:D

 

-Dlaczego nasz serwer Bo lubie serwey typu Kwadratowa Masakra

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp Jeste Bardzo Ogarniety:)

Opublikowano

-Nick w grze NavendoPL

 

-WIEK 16

 

-Skype (Można podać na priv) Nie ma mozliwosci kontaktu glosowego

 

-Dlaczego nasz serwer Bo chcialem dojsc na kwadratowa masakre. Lecz nie mam jekiegos talentu do zdobycia 3 k widzow..

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp Oczywscie tepie ludzi ktorzy nie znaja zasad ortografii oraz sa spolecznymi hejtami

1385975953-U914647.png

Opublikowano

-Nick w grze: TheKpwPL

 

-WIEK: 13(1 gimn)

 

-Skype (Można podać na priv): xkpwplx

 

-Dlaczego nasz serwer: Dawałem podania na wiele serverów tego typu i nikt nie odpisywał więc próbuje tu, a tak poza tym to jestem fanem tego typu servów i plugin mcmmo

:D

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: Tak jestem lubie budować bawić się redstone, a denerwuje mnie jak ktoś mnie zabija lub niszczy mi domek itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...