Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WYSPA PRZYGÓD SERWER TYPU KWADRATOWA MASAKRA (DEDYK 24/7) (NO-PREMIUM)


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyspa Przygód

 

Zawsze chciałeś pograć na kwadratowej masakrze u skkf'a ale nie

miałeś wystarczającej sławy. Pewnie też szukałeś serwerów tego

typu i znalazłeś same nieogary. Wyspa Przygód To serwer na bazie kwadratowej masakry jednak coś jest w tym serwerze wyjątkowego.

Gra odbywa się na 2 wyspach na których stacjonują 2 drużyny

RED i YELLOW po kontakcie z Adminem graczzostaje przydzielony do jednej z tych drużyn i od teraz razem z nimi wykonuje zadania i buduje się

na wspólnej wyspie.Wyspy nie są zbyt duże co utrudnia rozgrywkę

Co 2 dni na serwerze są zadania dla drużyn!

Na naszym serwie nie zobaczysz grifujących nieogarów tylko

zwyczajnych ogarniętych graczy i uprzejmą administrację.

 

 

 

 

 

MASZYNA:

 

SLOTY=10

 

RAM=1GB

 

Mimo wielu pluginów lekkie lagi

 

występują tylko przy 8-10 osobach

 

MAPA:

 

Podgląd wirtualnej mapy serwera

 

Świat:

 

Piękne wyspy

Z czystą

wodą

I mobkami które

chcą cię zabić

 

PLUGINY:

 

mcMMO

WorldSaver

Tree Assist

Giants

WorldGuard

DisguiseCraft

WorldEdit

LifeMC

Multiverse-Core

LWC

SkylandsPlus+

Gender

Scavenger

Be Herobrine

BloodMoon

CommandBook

CreativeGates

Minecraft Mobile Admin

trolltools

 

REKRUTACJA

 

Jak wyżej wspomniałem nie zapraszamy na serwer ludzi którzy

 

nie potrafią się zachować. Dlatego postanowiliśmy

 

przeprowadzić rekrutację:

 

1.Podanie (podanie ma być umieszczone pod tematem)

 

-Nick w grze

 

-WIEK

 

-Skype (Można podać na priv)

 

-Dlaczego nasz serwer

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp

UWAGA po zatwierdzeniu na skype zostanie wysłany adres serwera

2.MUMBLE

 

Adres: mumble.csrv.pl

 

Port:

 

 

39516

 

Na muumble te same pytania co w podaniu

NIE ZAWSZE ADMINISTRACJA JEST NA MUMBLE

 

ADMINISTRACJA SERWERA:

 

pompek121:ninja:

 

prototype:ninja:

 

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

-Nick w grze Kieszo

 

-WIEK 13 @_@ [1 gimbaza]

 

-Skype (Można podać na priv) nie amm ikro ;o

 

-Dlaczego nasz serwer bo zawsze chciałem zagrać na Kwadratowej masakrze tylko że skkf wpuszczał tam tylko suwanych

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp taa..

Opublikowano

-Nick w grze - TheKotlin

 

-WIEK - 14

 

-Skype (Można podać na priv) -michciuvip

 

-Dlaczego nasz serwer - Bo szukam takiego :)

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp - Tak, tępić tych któży rozwalają wszystko ! :D

Opublikowano

-Nick w grze: Habson

 

-WIEK: 15

 

-Skype : grzegorz-skrzypczak

 

-Dlaczego nasz serwer: Nudzi mi się i chciałbym poznać nowe znajomości

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp : Tak nie jestem noobem który wszystko rozwala i niszczy zabawe

Opublikowano

-Nick w grze - Topola

 

-WIEK - 16

 

-Skype (Można podać na priv) - nie posiadam mikrofonu :>

 

-Dlaczego nasz serwer - Ponieważ podoba mi się idea kwadratowej masakry i chętnie pograłbym na takim serverze :>

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp - Tak jestem

Opublikowano

Nick w grze: Davva99

WIEK: 13 i ponad pół

Skype (Można podać na priv): DD1371

Dlaczego nasz serwer: Interesują mnie takie serwery.

Czy jesteś w miare ogarnięty itp: Pewnie, jestem :)

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Nick w grze-Kopciu

 

 

-WIEK-14

 

 

-Skype (Można podać na priv)-artur199808

 

 

-Dlaczego nasz serwer - Wasz serwer dlatego że zawsze chialem zagrac na Kwadratowej Masakrze

 

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp - Tak jestem ogarnięty i miły dla innych graczy

 

 

TERAZ JEST DOBRY NICK SKYPA PROSZĘ O DODANIE.

Opublikowano

-Nick w grze: ExperteX

 

-WIEK: 14

 

-Skype (Można podać na priv): expertex4

 

-Dlaczego nasz serwer: Podoba mi się pomysł typu "Kwadratowa Masakra"

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: Tak, a nawet bardzo

 

 

CZEKAM NA DODANIE!

Opublikowano

Nick w grze - GhostMaster66

 

-WIEK - 16

 

-Skype (Można podać na priv) - posiadam, podam na pw

 

-Dlaczego nasz serwer - Jestem ciekaw samego pomysłu, nigdy się z takim nie spotkałem i czuję, ze może być ciekawie.

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp Tak, grałem na wielu serwerach i nie psuję czegoś, co ma mi sprawiać przyjemność.

Opublikowano

-Nick w grze Adix133

 

-WIEK 15

 

-Skype (Można podać na priv) podam po odpisaniu mi na priv

 

-Dlaczego nasz serwer zawsze takiego szukalem, lecz nigdy nie moglem znalezc.

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp ogar w 99%, czasem lubie poszalec ale na pewno nigdy bym nie griefowal... przeciez to psuje zabawe

beznazwy1hyo.png

Sygna & avatar by @ILoveVomitI

Zadania:

10 postów []

25 postów []

50 postów []

100 postów [x]

200 postów [x]

Opublikowano

-Nick w grze

TheProvidence

 

-WIEK

14

 

-Skype

the.providence

 

-Dlaczego nasz serwer:

Od dawna szukałem tego typu servera, a jeżeli już jest, to z wielką chęcią pogram!

;)

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp:

Jestem Ogarnięty, umiem grać w MC. Nie jestem analfabetą i nie drę się jak idiota: ADMIN DAJ MI GEJMOŁDA!!11

 

PROSZĘ O SZYBKIE ROZPATRZENIE PROPOZYCJI !

Opublikowano

-Nick w grze

HappyHappyMan

 

 

-WIEK: 15

 

 

-Skype wiktor0900

 

 

-Dlaczego nasz serwer: Od dawna marzylem aby zagrac na takim serwerze jak kwadratowa masakra. Poprostu lubie tego typu rozgrywke ;D

 

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: tak ;d nie popełniam błędow ortograficznych

xD i to chyba wystarczy ;d

 

Czekam na dodanie ;3

876795642.png
Opublikowano

1.Podanie

 

-Nick w grze: TheSpix15

 

-WIEK:13

 

-Skype:Priv :P

-Dlaczego nasz serwer:Zawsze chcialem zgrać na takim serwerze.

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp. Tak

:), nie klnę z byle powodu :)

Opublikowano

-Nick w grze

 

-WIEK 15

 

-Skype (Można podać na priv) Demon1074

 

-Dlaczego nasz serwer Z samego opisu wynika

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp Nie pisał bym tego podania gdyby tak nie było

Opublikowano

-Nick w grze: PezeM

 

-WIEK: 15 lat.

 

-Skype: pezemos

 

-Dlaczego nasz serwer: Wydaje się być ciekawym pomysłem, szczególnie podział na drużyny, sądzę , że mogę się dobrze bawić grając na tym serwerze.

 

-Czy jesteś w miarę ogarnięty itp: Zależy o co dokładnie chodzi z tym ogarnianiem. Nie mam w naturze trollowania nikogo, nie interesuje mnie grieffowanie, znam się trochę na redstonie. W minecrafta gram od 1.2 Beta.

Opublikowano

Nick w grze : tomczakzl

Wiek : 14 lat

Skype : tomczakdl (brak mikro wiec nie rozmawiam wideo)

Dlaczego nasz serwer : Lubie serwery typu "Kwadratowa Masakra"

Czy jesteś w miarę ogarnięty itp : tak

Opublikowano

-Nick w grze: SkuneX

 

-WIEK: 14 lat

 

-Skype (Można podać na priv) podam i mam mikro

 

-Dlaczego nasz serwer: ciekawie się zapowiada jak będzie dobrze kuzyn kolegi zareklamuje na swoim własnym forum ale to on ocennia

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp TAK

2a32f1010caf9ce0767a1f2045c8a052.jpg
Opublikowano

-Nick w grze

ZGS

 

-WIEK

18

 

-Skype

kondziuqn

 

-Dlaczego nasz serwer

Jestem kreatywny i mógłbym wprowadzić wiele do rozgrywki na tym serwerze.

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp

Tak, przekonacie się sami na skype i oczywiście w grze

:)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

- Nick w grze: pio01

- Wiek: 14 lat

- Skype (Można podać na priv): pawejo12347

- Dlaczezgo nasz serwer: ponieważ zawsze chciałem zagrać na serwerze typu kwadratowa masakray

- Czy jesteś w miarę ogarnięty itp. - tak

Opublikowano

Cześć

Mam 16 lat

Jestem ogarnięty

Kręciłem swoje odc ponad 50 tys wejsc

Mam skype ,mumble , ts3 .

Mój skype marcingolenia2

Lub gg 40199999.

Pozdrawia TaKaK .

M Ó J N I C K TO : Energit00

Opublikowano

-Nick w grze: ManfyPL

 

-WIEK: 14lat

 

-Skype (Można podać na priv): Nie mam ;<

 

-Dlaczego nasz serwer: Chciałbym pograć na takim serwerze jak ten z ogarniętymi ludźmi

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: Taak :>

UWAGA po zatwierdzeniu na skype zostanie wysłany adres serwera

2.MUMBLE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...