Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak nie dostać ostrzeżenia na DarkOrbit za Bota lub inne wspomagacze !


ByczekXde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czytałem posty powyżej i troche smiac mi sie chce - "gowno prawda , bana i tak dostaniesz" , bp nie uzywa samego skyptu do botów . to jest chyba proste , ze jezeli ciągle im dajesz dochody , to Cie nie zbanuja , bo zawsze to wiecej w kieszeni maja . nie uwazacie ?

sygnaturakill.png
Opublikowano

@p

Myślisz że BP to 3 osoby z super kompami które sprawdzają kto boci temu na razie nie dajemy bana , o ten żółtodziob , ban ;p

Dawniej też tak myślałem ale to gO*** prawda , mają po prostu pewien system sprawdzania bot-userów a dział płatności nie ma z nim nic wspólnego .

a poza tym to nie logiczne , dajesz im 100 zł żeby ukraść 1000 ?

możemy się z nich nabijać tylko dla tego że my mamy niezawodne boty a oni nie mają sprawnego systemu wykrywania ich .

mam nadzieje że nadal go nie będzie ale BP musi coś robić z botami bo Dark orbit padnie jak 80% to będą boty .

Najważniejsza jest równowaga , my bocimy oni próbują nas złapać :)

Opublikowano

czytałem posty powyżej i troche smiac mi sie chce - "gowno prawda , bana i tak dostaniesz" , bp nie uzywa samego skyptu do botów . to jest chyba proste , ze jezeli ciągle im dajesz dochody , to Cie nie zbanuja , bo zawsze to wiecej w kieszeni maja . nie uwazacie ?

Aha, my ich ruchamy na uridium a oni nas nie zbanuja bo ladujemy kase w gre? BP ma okolo 30 gier, zarobki z nich sa bardzo wielkie, i myslisz ze to 300 zl cos zmieni w ich majatku? Zenua, jak bocicie od miesiaca to sie nie dziwcie ze nie wylapaliscie bana jak gracie taki krotki okres czasu.

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...