Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2.pl zarobek założyciela?


Cięcina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myśle ze zarabia gdzieś 100-250 tyś , na tydzień ;O

 

ale nie bd cie wprowadzał w błąd poszukaj tutaj :

http://www.ilezarabia.pl/

 

bez przesady, utrzymać te miliony hostingów oraz maszyn to jest taki wydatek, że 250 tyś to za dużo powiedziane.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Ehh.. rzale ! wedłóg mnie Giem nic nie zarabio bo niby skont? morze oni kradnom kąta i potem naprzyklad sprzedajom na alegro czco? a tak na powarznie, myśle,że do 5k się zmieści ;)

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Ehh.. rzale ! wedłóg mnie Giem nic nie zarabio bo niby skont? morze oni kradnom kąta i potem naprzyklad sprzedajom na alegro czco? a tak na powarznie, myśle,że do 5k się zmieści ;)

 

Troszku błędów zrobiłeś, ale nie o to chodzi... ;) To prawda, że GM nic nie zarobi, jedynie te kupony co o nich wspomniano... No i też wspomniano o tych spotkaniach integracyjnych... Oj tam jest ogień dopiero... :P

Opublikowano
No i też wspomniano o tych spotkaniach integracyjnych... Oj tam jest ogień dopiero... :P

 

Co, na grilla sie spotykajom :(?

 

opowiedzcie coś o tych spotkaniach " intergracyjnych ;_;

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Co, na grilla sie spotykajom :(?

 

opowiedzcie coś o tych spotkaniach " intergracyjnych ;_;

 

Tradycyjnie jak od wieków po soku z Gumijagód każdy łyknie, poskaczą 5 min i do domu bo bajka się skończyła... ;)

Opublikowano
Tradycyjnie jak od wieków

 

... wiek to 100lat, Metin w polsce jest od 2007roku, a u żółtkach od 2003, więc to tylko 9 lat w Azji, 5 w Europie .. kłamliwa menda ;_;

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Wystarczy poczytac w internecie.

http://venturebeat.com/2011/08/15/gameforge-hits-300m-worldwide-users-for-online-games/

Wiec ponad 150 mln dolarow zysku do/w 2011 roku. Smieszni jestescie ludzie. Przeciez GF ma swoje oddzialy, biurowce itp. Więc 50tysiecy o ktorych piszecie to zarabia u nich ale chyba programista.

wywalilem /k

 

Gram w metin2 pod nickiem: Bubek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...