Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW !] mc4U Jail BreaK [100 slot][autorskie pluginy][darmowe skiny, pelerynki][automatyczne cele]


cs-wtf_piterka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do moderacji:

Jeżeli coś zrobiłem nie tak w prezentacji proszę o edytowanie jej a NIE JEJ USUWANIE.

Dziękuję z góry.

 

 

SERWER WRÓCI JUŻ NIE DŁUGO !

Z poprawionymi błędami

i nową mapką !

 

 

 

logo_blank.png

Prezentuje:

 

 

logo_jail.png

 

Szukasz czegoś nowego?

Zawsze chciałeś poczuć jak to jest być więźniem?

Oto serwer dla Ciebie !

 

 

Zbieraj kasę i walcz o przetrwanie

w więziennej dżungli!

 

 

 

PAMIĘTAJ:

By zagrać na serwerze musisz posiadać nasz

Launcher:

pobierzasd.png

Skan:


https://www.virustotal.com/url/f8d90b91e1891813b0d7e301b8b2a3d48bcae8ab390d8e6d9de55f1d0ed4b38a/analysis/1346318339/

 

 

INFORMACJE OGÓLNE:

Nazwa serwera: mc4U JailBreaK

Typ serwera: JailBreaK (ucieczka z więzienia)

Ilość slotów: 100 ( jak na razie wystarczy :] )

IP serwera: mc4u.pl:25555

Premium: NIE (POTRZEBNY LAUNCHER !)

 

 

CIEKAWOSTKI:

  • Ze zwykłego kamienia (stone), oprócz cooblestone, może wypaść diament, złoto oraz szmaragd !
  • Łowiąc ryby możemy trafić na różne przedmioty, np. buty, zbroje, rudy.
  • Istnieje szansa, że zabijając gracza wypadnie nam DIAMENT.
  • Na naszym serwerze możesz zmienić sobie skina, pelerynke za darmo (nawet jak nie masz premium !).
  • Za użycie teleportu do następnego sektora płacisz tylko 1 raz.
  • Możesz wynająć sobie celę, gdzie będziesz mógł zamieszkać.
  • Surowce w kopalniach odnawiają się automatycznie co 10 minut !
  • Możesz dostać kasę za czas spędzony na serwerze.
  • W craftingu możesz naprawić dowolny przedmiot!
    (Na środku kładziemy przedmiot do naprawy, a po jego prawej stronie
    materiał, z którego został wykonany, np żelazna zbroja - sztabki żelaza)

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

SERWER WRÓCI JUŻ NIE DŁUGO !

Z poprawionymi błędami

i nową mapką !

 

 

logo_rekl.png

 

Pozdrawiam, piterka.

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pytanie do graczy:

Czy chcecie powody odsiadki w więzieniu ? :]

Jeżeli tak to proszę o propozycje, np.

 

Za pobicie księdza w kościele.

Za kopanie koparki.

 

 

UWAGA:

najaktywniejsi gracze w tym temacie wejdą na serwer 30 minut przed startem !

Opublikowano

Kolejna podróbka ?

Gadałem przed chwilą z Krakersem - który był 1 z takim serwerem.

Nie ma nic do mojego serwera. Kopia serwera. Czyli każdy WojnyGildii jaki

istnieje jest kopią mojego serwera? Ja pierwszy użyłem takiej nazwy.

Opublikowano

Dużo forumów ma wygląd MPC chociaż ci co mają inne to widać że przynajmniej nie ściągali z jednego z najwiekszych forów w polsce :]

Piterka a myślałeś może o jakiś modach do tego serwera ? Mogły by być np Smart Moving :>

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Client nie jest powiązany z serwerem

Możliwe że odrzucasz Jave lub masz jakiś błąd bo u mnie śmiga dobrze

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Ciekawe kto bedzie na 30 min. przed startem ???????? Widziałem staty to 2 osoby na jailu maja po 1 killu ( zapewne admini testujacy cos ) Możemy dostać informacje co w jakim sektorze jest do kopania ? W A to można by przewidzieć ale co w innych ??/

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

zapowiada sie ciekawy serwer na 100% wbije ;D

sygnaak.jpgZwracaj się do mnie "mój Królu".

http://speedy.sh/Z7sv8/Maly-Poradnik-admina.txt - dla początkujących właścicieli i adminów :D

Opublikowano
cs-wtf_piterka

A jest błąd że zanim wejdziesz na serwer to musisz pokopać pare klocków na singlu ?

Co ? To troszkę mnie śmieszy. Oczywiście, że nie ma takiego błędu.

 

Ps.

Niestety ja muszę spadać :]

Będę ok godziny 17:00.

 

Cya.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...