Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobic zeby inni mogli wbic na mojego priv?


Wrona^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest latwiejszy sposob przez hamachi. Ten kto otwiera serwer to musi zrobic to co napisal logan tzn. w loginpacket.cpp wpisac swoje ip tak jak pokazal i w hosts nie trzeba nic robic i zamiast przez odina mozna przez localhost na .53. W ten sposob ze osoba ktora otwiera serwer musi otworzyc go przez localhosta, a ta co wchodzi musi sie podlaczyc do hamachi oczywisie, stworzyc dokument tekstowy na pulpicie, wpisac w nim C:\Nexon\Maplestory\LocalHost 5.55.55.555 8484

 

tzn. C:/... to sciezka gdzie wchodzacy na serwer ma folder z maple i clienta localhost (nie wpisujemy C:\...Localhost.exe!!! samo localhost), a ip jest tego co zaklada serv (hamachi ma port 8484), pozniej zapisuje sie dokument tekstowy w formacie .bat i odpala np. z pulpitu i jest sie razem na servie bez laggow, ja jak tak robilem to nie mialem laggow

 

P.S. Localhost na .53 jest juz chyba w tym temacie Swirka, wystarczy poszukac

48df5abbe315c.png
Opublikowano

Wie ktoś może dlaczego ja normalnie wchodze na server, a mój partner ma problem z wejściem na postać. Pokazuje mu sie Unetable the Game of server czy jakoś tak.

Opublikowano
a czy mugl by ktos spakowac swoj server i wystawic go na strone?? zebym mugl odpalic i cieszyc sie swoim servem

 

Nie za duzo wymagasz? :blink:

<img src="http://img205.imageshack.us/img205/7008/bellocanisthackerew7.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img218.imageshack.us/img218/2165/gtoen5.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/94/18706.png" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/106/21191.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

Opublikowano

Mi tam Hasa tak jak napisałem , teraz juz pod 0.53 Bo na odinie jest nowy grzybek :D , wtedy laggi miał kumpel bo coś zassysał, teraz testuje z kumplem nowy rev. 006

juventus6zm9.png
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...