Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL] [S] [Hamachi] "Kwadratowa Masakra" Serwer inspirowany serią Skkf'a.


krzyzan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię oraz nick w grze: Mateusz, 24Bloszek

 

Wiek: 15

 

Skype: bloszek24

 

Staż w Minecraft: ok.1rok

 

Dlaczego nasz serwer?: Szukam servera typu kwadratowej masakry

Opublikowano

Nie da się grać... Admin cały czas cię śledzi i zabija.. .Gówniany serwer... a poza tym hamachi ...hahaha.. Śmieszne że ktoś taki serwer wystawia !

Opublikowano

Imię oraz nick w grze: Jakub - FloreQ

Wiek: 11(Ale mimo wszystko ogar)

Skype: jakubz11

Staż w Minecraft: Od beta 1.8.1 ale ogarniam nawet lepiej od niektórych tzw. alphowców

Dlaczego nasz serwer?: Szukałem takiego serva, lubie servery gdzie wszyscy się znają.

KHA`ZIX!

Opublikowano

@Wyżej

 

Co z tego że hamachi? Może nie może mieć serwera bez bo ma zmienne ip? Albo nie stać go na hosta?

KHA`ZIX!

Opublikowano

Dziwnie po Co robisz taki serwer jak się zaraz zaczyna rok szkolny i połowa ludzi odejdzie?

Najlepiej wykupić 10 slotowy serwer potem większy i jeszcze bardziej go rozbudować dla mnie to jest bez sens

i1sWQY0.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Imię oraz nick w grze: Patryk - AxeV13

Wiek: 14 lat.

Skype: AxeV13

Staż w Minecraft: Od Alpha 1.2.6

Dlaczego nasz serwer?: Lubię tego typu serwery. Będę gościem który często zawituje na serwerze.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Imię oraz nick w grze: arkadiusz arkadiusz1117

 

Wiek: 16

 

Skype: Podam jak się dostane :D

 

Staż w Minecraft: 2 lata

 

Dlaczego nasz serwer?: Chciał bym nagrywać Let's Play :D Z tego serwera :P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Imię oraz nick w grze:Wiciu

 

Wiek:15

 

 

Skype:w-falinski

 

Staż w Minecraft:ok.2 lat

 

Dlaczego nasz serwer?:poniewaz lubie tego typu serwery,nie sprawiam zadnych problemow ; D

Opublikowano

Imie oraz nick w grze: Piotr nick: Kosamentor

Wiek:15

Skype:nie

Staz w Minecraft:3lata

Dlaczego nasz serwer:lubię kwadratową masakrę,chciałbym się sprawdzic

Opublikowano

Imie oraz nick w grze: Adrian i Łukasz. Nicki: zFallay i PROpAn

Wiek:15 i 14

Skype:tak

Staz w Minecraft:Ja gram od alphy kolega od roku

Dlaczego nasz serwer:ogladamy masakre i chcemy sprawdzić jak sie gra ;p

 

Opublikowano

Imię oraz nick w grze:Dawid-LanSuJ Arikes-Albert

 

Wiek:15 17

 

Skype:Tak

 

Staż w Minecraft:2 lata lata

 

Dlaczego nasz serwer?:BO lubimy tego typu serwery

Opublikowano

Nick: Sogul

Wiek: 20

Skype: jaramganje

Staż w Minecraft: Od bety 1.3

Dlaczego wy ?: Od dawna szukam ogarniętego serwera typu masakra, a wasz na taki wygląda. (chyba) Muszę go zobaczyć od środka ^_^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...