Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL] [S] [Hamachi] "Kwadratowa Masakra" Serwer inspirowany serią Skkf'a.


krzyzan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngKwadratowa MasakraDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 5.5.43.67

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

Aby wejśc na serwer należy złożyc podanie pod tym tematem.

Wzór podania(w niektórych podpunktach wzoru są podane wymagania*)

Imię oraz nick w grze:

Wiek:

Skype:

Staż w Minecraft:

Dlaczego nasz serwer?:

 

1337425569-U363900.png

WorldEdit, McMMO i inne xD

 

1337425590-U363900.png

Jest to niedawno powstały serwer.

Zapraszamy do wspólnej i milej Gry.

 

 

1336669726-U363900.png

 

 

 

Zapraszamy

 

Hamachi podam po przyjęciu podania :)

Serdecznie zapraszam.

 

Hamachi podam po przyjęciu podania.

Serdecznie zapraszam :)

Opublikowano

Imię oraz nick w grze:Adrian, Adrjanovsky

 

Wiek: 15

 

Skype: adrian.gordon97

 

Staż w Minecraft: ponad rok:),

 

Dlaczego nasz serwer?: SZukam serwera wlasnie tego typu. Na wszystkich ktorych gralem do tej pory skoczyly sie niepowodzeniem. Mysle, ze ten serwer zapewni mi duzo rozrywki i zabawy.

Licze na przyjecie. Dzieki

Opublikowano

Imię oraz nick w grze: Krzysiek tottage

 

Wiek: 14 lat.

 

Skype: pegaz378 ale na razie mikro OFF

 

Staż w Minecraft: Ok. 1 rok

 

Dlaczego nasz serwer?: Bardzo podobają mi się serwery podobne do K Masakry i

szukam serwera bez beznadziejnych frakcji. Moze poznam miłych graczy, nie griferów jak na innych serwerach tego typu.

Opublikowano

Imię oraz nick w grze:Kamil SrCortix

 

Wiek:15

 

Skype:Mam

 

Staż w Minecraft:ok. 4lata

 

Dlaczego nasz serwer?:Bo kreca mnie wlasnie serwery typu Kwadratowej Masakry

Opublikowano

Imię oraz nick w grze: Bartek KelathPL

 

Wiek: 12

 

Skype: baltoszekz

 

Staż w Minecraft: 1,5 roku :)

 

Dlaczego nasz serwer?:To co koledzy Też mnie kreca takie serwery :)

Opublikowano

Imię oraz nick w grze : Kacper KacpixD

Wiek : 12

Skype : Mam

Staż w Minecraft : 1 rok

Dlaczego nasz serwer ? : Lubię bo lubię :)

258241432985440392180.png

Opublikowano

Imię oraz nick w grze:Kamil SrCortix

 

Wiek:15

 

Skype:Tak

 

Staż w Minecraft:ok. 4 lata

 

Dlaczego nasz serwer?:Bo kreca mnie serwery typu Kwadratowej Masakry

Opublikowano

Imię oraz Nick w grze: Artur Gonziol2134

 

Wiek:13

 

Skype:artur.ram1

 

Staż w minecraft 2lata

 

Dlaczego nasz Serwer?: Ponieważ oglądałę duzo filmów z Kwadratowej Masakry i bym chciał tam zagrac.

 

____________________________________________________

Prosze o przyjęcię

Opublikowano

Imię oraz nick w grze: Prototypy (Emil)

 

Wiek: 17

 

Skype: Moddexon

 

Staż w Minecraft: alpha 1.0.2

 

Dlaczego nasz serwer?: Ostatnio mi się nudzi a szukam fajnego serwera na którym można by się nieźle zabawić :P

Opublikowano

Imię oraz nick w grze:Kamil SrCortix

 

Wiek:15

 

Skype:Tak

 

Staż w Minecraft:ok. 4 lata

 

Dlaczego nasz serwer?:Bo kreca mnie serwery typu Kwadratowej Masakry

4 lata? xD

 

Prototypy

Adrian, Adrjanovsky przyjęci

 

Osoby przyjęte dostaną zaproszenia na skype xD

Opublikowano

Imię oraz nick w grze:Kamil SrCortix

 

Wiek:15

 

Skype:Mam

 

Staż w Minecraft:ok. 4lata

 

Dlaczego nasz serwer?:Bo kreca mnie wlasnie serwery typu Kwadratowej Masakry

 

Nad minecraft'em rozpoczęto prace w 2009 roku, czyli 3 lata inteligencie.

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Imię oraz nick w grze: Przemek PezeM

 

Wiek: 15 lat.

 

Skype: pezemos

 

Staż w Minecraft: Od wersji beta 1.1.

 

Dlaczego nasz serwer?: Grałem na jednym z tego typu serwerów, niestety admin był mało aktywny , oraz ludzie byli średnio ogarnięci, mam nadzieję , że tutaj będzie lepiej i poznam parę fajnych osób z którymi mogę grać.

Opublikowano

LOL, kto by chcial wchodzic na serwer hamachi !?

Jak ci się nie podoba to po co przeglądasz ten temat i go hejtujesz?

 

//spam, takie sprawy na pw

Opublikowano

Imię oraz nick w grze: Artur, LevApe

 

Wiek:13 lat

 

Skype:artur4822

 

Staż w Minecraft:Gram Od wersji 1.7.3

 

Dlaczego nasz serwer?: Ponieważ nie lubie dedyków bo dużo osób a wgl lubie serwy hamachi

Opublikowano

Imie oraz nick w grze:bartek,tiszka10

Wiek:12lat

Skype:tiszka10

Staz w Minecraft:2lata

Dlaczego nasz serwer:bo bardzo lubie grac na serwerach i lubie kwadratowa masakre

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...