Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT 2x] FTW - QuickMoney - Nabijanie kasy i kupowanie pakietów kart bez klikania!


insane555

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Są to boty, dzięki, którym nabijemy kase i kupimy karty bez klikania, w ten sposób oszczędzimy nasze palce

;)

 

 

CZĘŚĆ - 1 - Zarabianie kasy -

 

Jest to Bot, dzięki któremu wykorzystamy bug gotówkowy bez naszego klikania.

 

 

xd9e8n.png

 

1. Uruchom grę w trybie okienkowym z rozdzielczością 800x600.

 

2. Przejdź do kryjówki, włącz trainera WTF 1.1 (na dole w downloadzie).

 

3. Uruchom opcje F1 i F3 tak aby się świeciły, wyjdź z kryjówki i wejdź z z niej, tak aby po wejściu w garażu pojawiła się Carrera GT.

 

4. Gdy jesteś w kryjówce, włącz dodatkowo SkillMoney Bot i kliknij ok, poczekaj chwilę i w następnym okienku kliknij GO.

 

 

Uwagi:

  • Wystarczy wpisać wartość 230 aby uzyskać 9 999 999 KASY od zera jeśli się ma wszystko po 3 gwiazdki.
  • Aby zobaczyć gotówkę należy w kryjówce wyłączyć opcje F3 i następnie wyjść z kierowcy (klikając zmień kierowcę) potem z powrotem wejść do tego samego kierowcy.
  • Ustawiając wartość 0 w programie - ustawiamy nieskończoność.

Download:

 

SkillMoney+trainer 1.1

http://pl.rghost.net/40024137

 

 

 

SCAN:

 

https://www.virustotal.com/file/94804043e2a32c0d91201d03eab5c2a21739d76e2aaeab500e21bf02840caf4b/analysis/1345989381/

 

 

 

 

TRAINER FTW 1.1:

 

 

Down:

 

http://pl.rghost.net/39945455

 

 

Scan:

 

 

https://www.virustotal.com/file/763e0516454b2cebf20876c77518483833ce26fa246e8c8649cd1e67dc64dab2/analysis/1345669080/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZĘŚĆ - 2 - kupowanie pakietów kart za IGC -

 

Jest to Bot, który sam za nas będzie klikał i kupował pakiety kart bez naszego wysiłku.

;)

 

 

48502.png

 

 

 

1. Uruchom grę w trybie okienkowym z rozdzielczością 800x600.

2. Wejdź do kryjówki.

3. Wejdź w karty i wybierz pakiet, kliknij na wybrany pakiet kart i kliknij w środek aby się rozłożyły, ale nie odsłoniły i tak pozostaw (tak jak na obrazku poniżej) .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Włącz bota i ustaw dowolną wartość, a następne kliknij GO.

 

Uwagi:

  • Wystarczy wpisać wartość 180 aby wykorzystać całą kwotę na karty po 60 tys.
  • Wystarczy ustawić wartość 110 aby wykorzystać całą kwotę na karty po 100 tys.
  • Ustawiając wartość 0 w programie - ustawiamy nieskończoność.

Download:

 

 

http://www.mediafire.com/?un7kad0mt0zfy7b

 

 

 

 

 

Scan:

 

 

https://www.virustotal.com/file/c2991f55a178a4a1bdc1c19914a97e25b28d2510e187923f470338402ba241cb/analysis/1345995919/

 

http://www.viruschief.com/report.html?report_id=6c7c9e61bf9fa09324c21e282fa44926f430a165

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie ogarniam tego pierwszego bo jak robie tak jak napisales t omi wychodzi sam z kryjowki a jak chce wejsc z powrotem to sam wychodzi.I kasy nie ma

Opublikowano

Nie ogarniam tego pierwszego bo jak robie tak jak napisales t omi wychodzi sam z kryjowki a jak chce wejsc z powrotem to sam wychodzi.I kasy nie ma

 

Rozumiem Cię, też tak miałem, w kryjówce włącz skillbota na stronie głównej kryjówki i kliknij ok w bocie, następnie poczekaj chwile niech bot sobie poklika i jak wyświetli się okienko to kliknij GO.

Opublikowano
Uwagi:
  • Wystarczy wpisać wartość 230 aby uzyskać 9 999 999 KASY od zera.

 

zależy kto za ile jakie ma części,mi wystarczy 236 a koledze 420

1 ss do bota jest zły

Opublikowano

zależy kto za ile jakie ma części,mi wystarczy 236 a koledze 420

1 ss do bota jest zły

 

No tak, słuszna uwaga tyle jest jeśli się ma wszystko po 3 gwiazdki.

Opublikowano

szkoda konta na takie hacki jeśli ma się dużo do stracenia ;)

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

Mam pytanie,czy jak będę tak robił to stracę skille czy tylko kasa będzie nabijana ? Pytam sie bo nie mam ich za dużo;

Szału nie ma...

18706.png

Opublikowano

dzieki stary, zajbiscie czesci i power upy z tych kart lataja :D

 

@ takie pytanie, nie dostaniemy bana za to ze w chuj power upow mamy ?, np ja 10lvl i 1.5k power upow z kazdego rodzaju xD?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...