Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komu kibicujecie w polskiej lidze i zagranicznych?


Ray1902

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zagraniczne - NIENAWIDZIMY WSZYSTKICH

Polskie - LEGIA WARSZAWA !

 

:> nie moge sie zgodzic ja kibicuje tez pilkarza wiec lubie CR7 jest ktos lepszy? wiec on gra w realu wiec lubie real :> a z polskich to wiadomo Legia Warszawa to potega i slawa ;D

Opublikowano

Zagraniczne : FC Barcelona

Polskie : Man.City polskiej 1 LIGI CZYLI (Z)AWISZA !

 

Specjalnie dla ciebie:

 

jesien12_zawisza05.jpg

 

 

Top:

 

Zagraniczna:

BVB, Arsenal, Roma

 

Polska:

Stomil Olsztyn, Petra Płock, Hutnik Kraków, Polonia Bydgoszcz

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Zagraniczne: FC Barcelona,Borussia,Chelsea

Polskie: Nie ma komu kibicować .... jeśli już to Śląskowi ..

Opublikowano

Jestem za zasadą: "Wspieraj swój lokalny klub", dlatego w polsce kibicuje Zawiszy Bydgoszcz...

 

Nie zmienia to faktu, że nie mogę mieć ulubionej drużyny z zagranicy na której mecz kiedyś się wybiorę... Jest nią Chelsea Londyn, nie jestem sezonowcem bo kibicuję jej od 2004 roku, więc troszkę czasu już jest... ;)

Opublikowano

Zagraniczne : Real Madryt, Man U :) Borrussia Dortmund Shalke 04 i oczywiście PSG <3

Polskie: Kszo Ostrowiec Świętokrzyski 1929

Bez_nazwy-3QA3Ls.png

By IndienPz

Opublikowano
Jestem za zasadą: "Wspieraj swój lokalny klub", dlatego w polsce kibicuje Zawiszy Bydgoszcz... Nie zmienia to faktu, że nie mogę mieć ulubionej drużyny z zagranicy na której mecz kiedyś się wybiorę... Jest nią Chelsea Londyn, nie jestem sezonowcem bo kibicuję jej od 2004 roku, więc troszkę czasu już jest... ;)

 

 

gdzie byłeś gdy Zeta się tutłał po V lidze?Nie wiedziałeś że taki klub istnieje.

 

Prosze o cisze, bedziemy jebac zawisze!

 

 

top@

 

dodam jeszcze GKM Grudziądz

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

gdzie byłeś gdy Zeta się tutłał po V lidze?Nie wiedziałeś że taki klub istnieje.

 

 

Chodziłem na mecze jak grali poprzednio w 2 lidze(teraz 1 liga), więc nie wypowiadaj się za mnie... ;)

 

Prosze o cisze, bedziemy jebac zawisze!

 

Nie zamierzam już się kłócić, dodam tylko, że zapraszam to krzyknąć w Bydgoszczy, a nie w necie kozaka z siebie robisz... ;) Koledzy z ul. Sportowej chyba Ci nie pomogą... ;)

 

@Top

Aby nie było, że poza temat... To kibicuje jeszcze braciom z Łodzi... ;)

Opublikowano

Zagraniczne: Real Madryt

Polskie(Oj będze hejt :D): Widzew Łódź

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...