Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komu kibicujecie w polskiej lidze i zagranicznych?


Ray1902

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zagraniczne - FC Barcelona.

Polskie - Górnik Zabrze , Legia Warszawa.

||OFICJALNY SPAMER MPCFORUM||

"Mam szacunek dla uczciwych , mam pogardę dla fałszywych".

"Twoja krytyka , mnie nie dotyka:)".

Opublikowano

T mobile:Legia Warszawa ;p mam w mojej miejscowości klub sportowy ale o v lidze możemy pomarzyć ;D

Barclays Premier League:Liverpool

Bundesliga:Borussia Dortmund

BBVA:REAL MADRID!

Evolution to skill97 z 30 multikontami.

Opublikowano

Zagraniczne: Arsenal, kibicuje im 8 lat, byłem kilka razy na meczu.

 

Polskie: Legia, mimo, że jestem z Wrocławia i na meczu byłem 2 razy i (z czego raz AFC vs Legia), ale oglądam większość meczów w sezonie, więc można powiedziec, że jestem tak w połowie sezonowcem. :C

Opublikowano

Polska Liga:

- Ekstraklasa - Lech Poznań

- I Liga - Warta Poznań

Zagraniczne:

- Barcelona / M.City / Chelsea /

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Opublikowano
Polskie: Niestety poziom polskiej Ligi jest tak żenujący, że Go nie oglądam. Ale kibicuję ŁKS Łódź.

ŁKS Robi herbatę z wody po pierogach.

Polskie: KGHM Zagłębie Lubin, KS Polkowice

Zagraniczne: Brak

09071535498836998897.png

Opublikowano

lgsp0268-2Bforever-united-man-utd-fc-club-badge-manchester-united-football-club-poster.jpg

Zagraniczne: Widać ^

 

Polskie: Nikomu ale jeśli mam wybierać to RTS.

Opublikowano

Zagraniczne: Arsenal, kibicuje im 8 lat, byłem kilka razy na meczu.

 

Polskie: Legia, mimo, że jestem z Wrocławia i na meczu byłem 2 razy i (z czego raz AFC vs Legia), ale oglądam większość meczów w sezonie, więc można powiedziec, że jestem tak w połowie sezonowcem. :C

 

Wypierdalaj z Wrocławia ległonisto jebany.

 

Polskie: Śląsk, Wisła, Lechia, Miedź, Motor

Zagraniczne: Czeska Opava!


 

Opublikowano

Polski: Spójnia Świdwin ( V liga ).

Zagraniczne: Manchester United <3

1328997611-U170772.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...