Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moku Craft [Dedyk, całodobowy, zapowiedź]


liloon

Serwer  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak si? zapowiada serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam, serwer postawiony tylko na kase z vipów.

 

Serwer nie jest postawiony z Vipow , tylko sami za niego płacimy !

Vip to jest tylko dodatek który możesz sobie dokupic -,-

Opublikowano

Nie polecam, serwer postawiony tylko na kase z vipów.

 

Żądałeś GM za nic. A VIPA za darmo też nie dostaniesz, więc nie rozumiem, czego się oburzyłeś, że VIP jest płatny.

mkgprzezr.png

[Kliknij w obrazek!]

Opublikowano

Żądałeś GM za nic. A VIPA za darmo też nie dostaniesz, więc nie rozumiem, czego się oburzyłeś, że VIP jest płatny.

Nie gm tylko budowniczego -.-

Tępo odpisywania jest straszne.

I nie wiem czemu architekt odpisuje na pytania stawiane adminom ?

Sory za te posty, to moj brat pisal -.- dziecko majnkrafta ;/

Opublikowano

Do serwera została dodana specjalna ranga i mapa dla osób z nią, a chodzi o Survival! Wystarczy zgłosić się do Admina, a otrzymasz rangę i zostaniesz przeniesiony na odpowiedni świat. Ranga nie może korzystać z większości komend, a to spowodowane tym, że wejście do świata działa tylko w jedną stronę, nie można wrócić. Takiego połączenia na serwerach chyba jeszcze nie było : D

mkgprzezr.png

[Kliknij w obrazek!]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...