Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Sizecraft [Jail/Surv] [Wiezniowie vs Policja] [Ucieczka z wiezienia]


Engineer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

3. klawiszom nie klawiszą :)

 

Dziekuje zaraz napewno poprawie ten blad:)

 

@Edit

 

OGLASZAM REKRUTACJE NA MODA/KidModa

pisac na gg podania 5782790

 

1. Wiek :

2. Nick :

3. Czy jestes w stanie zaplacic skladke miesieczna jak i na start? (15 zl) :

4. Na ilu serwerach miałes doczynienia z moderowaniem :

5. Podaj nazwy serwerów :

6. Coś o sobie :

7. Obeznanie w komendach :

Opublikowano

server fajnie sie zapowiada .d

 

no. ale wiecie jest 1 mega minus .d

 

wiecie ze mozna zrobić np 5 kolesi vs 1 ochroniarz. i ochroniarz bez eq będzie ----> ochroniarzu bój się .d :P

 

serv zapowiada sie fajnie . :D specjalnie wbije zeby uczestniczyc w napadach na ochroniarzy xD:D

 

pytanie .d ochroniarz bedzie nawet o 3 z rana? :D lub o 5? :D 24/7?? xD..

 

2xdown

aha ok fajnie :P :P a kiedy serv będzie online?:x

1377863814-U611928.png

Uczeń
Opublikowano

@up klawisz nie ochroniarz :D

 

server zapowiada się świetnie i mam nadzieje że taki będzie *(^o^)*

Opublikowano

server fajnie sie zapowiada .d

 

no. ale wiecie jest 1 mega minus .d

 

wiecie ze mozna zrobić np 5 kolesi vs 1 ochroniarz. i ochroniarz bez eq będzie ----> ochroniarzu bój się .d :P

 

serv zapowiada sie fajnie . :D specjalnie wbije zeby uczestniczyc w napadach na ochroniarzy xD:D

 

pytanie .d ochroniarz bedzie nawet o 3 z rana? :D lub o 5? :D 24/7?? xD..

 

Ochroniarz zawsze bedzie mial eq wiec trudniej bedzie go ubic:)

 

Zalezy od ochroniarza o ktorej godzinie bedzie:)

Opublikowano

a mam jeszcze pare pytan :P

 

1)kiedy start servera :D

2)jest jakieś forum.d lub kiedy będzie xD..

3)może umieścił bys np 2-3 ss z budowy servera :D ("ps. ---> ciekawi mnie jakie bedzie wiezienie :D takie jak wszystkie czy lepsze :P <------")

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Wiezienie juz prawie skonczone:)

Wystarczy dorobić jeszcze pare cel

 

Mam dla was informacje

W jednej celi bedzie 2-4 lóżka co oznacza ze kazdy będzie miał wspólokatora;]

 

Pracujemy nad atrakcjami obok wiezienia. Mury tez zostaly skonczone i zabezpieczenia przed latwa ucieczka:)

Opublikowano

server zapowiada się fajnie :D od razu w 1 minutach będę próbował ocieknąć xD,

 

nie mogę się doczekać .p

 

ss fajne .p

 

@down

 

serv będzie nie długo on:p nikt nie wie kiedy oprócz admina : )

1377863814-U611928.png

Opublikowano

a kiedy on?

odp na pw

7a626b8caee8c531f7f05133c1b5dabb.jpg <---- KLIK KLIK jesli klikniesz uratujesz moja 1 szansa w zwalczeniu nalogu grania w minecraft`a

 

 

prosze o kontakt i przekazanie mi info jak zrobic spojlery:D

Opublikowano
do parę dni

 

parę dni to może być tydzień. 2 tyg. lub miesiąc :D

 

troszkę mi się już nudzi czekanie :P ale zaczekam.

 

bo może ten serv nie będzie taki jak inne :D

1377863814-U611928.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...