Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WorldCraft24[Surviwal Games][FB][Dedyk][Polska Lokalizacja ]1.3.2


DoctoRHeaL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer już działa po Awarii dysku.

Serdecznie Zapraszam

@Pexxiakk

12 Letnie dziecko poleciało z Administracji i teraz płacze. Nie ma pojęcia na temat jakich kol-wiek rzekomych ataków czy pojęć DDOS, czy polskiego prawa.

Teraz próbują oczernić serwer jacy to oni nie byli super a teraz jaki to serwer jest bee ...

Tylko tak dla informacji Pexu był u nas od Roku to coś o tym świadczy. A teraz jest pieskiem SpixXxela ( Myslą że mogą wszystko i że są najmądrzejsi ) Niestety tak nie jest...

Pozdrawiam Korn27a Właściciel Marki Worldcraft24.pl Serwerów Survival Games

 

1.Pexu ma 13 lat i w przeciwieństwie do Ciebie jest bardzo ogarniętą osobą.

2.Pexu nie jak to powiedziałeś "poleciało" a odszedł z administracji.

3.To raczej ty myślisz że jesteś najmądrzejszy.. (niestety tak nie jest).

4."Właściciel Marki" pfff, nawet firmy nie masz a co ty o marce piszesz.

5."Serwerów Survival Games", poprawka Serwera (poza tym w nie najlepszym stanie [Polecam vcraft, jest dobrym serwerem survival games]).

6.Teraz omówimy wszystkie błędy jakie mogliśmy zobaczyć w twojej wypowiedzi:

a) kol-wiek (fajnie że umiesz sylabować) - kolwiek

b ) brak znaków interpunkcji (a przynajmniej brak ich tam gdzie powinny się znajdować).

c) Myslą - myślą

d) podwójne spacje

e) Poza tym tekst nie zrozumiały, i chaotyczny.

 

Tyle mam do powiedzenia, mam nadzieję że teraz wiecie m/w na jakim poziomie intelektualnym jest wasz kochany Korn aka. Leaf(Leaf aka. Artur P.).

Do zobaczenia ;)

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

Zapraszam na serwer lecz ostrzegam że zostało przyjęte 12 letnie dziecko do administracji - TheRolnikXD :)

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszamy !!! serwer jest super, TheRolnikXD już nie jest w administracji jak to HaitiPL napisał, zostali zrekrutowani nowi moderatorzy/admini, którzy starają Wam się pomagać, pamiętajcie, że admini to nie maszyna ^^ Serwer najlepszy w swoim rodzaju !!!

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...