Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WorldCraft24[Surviwal Games][FB][Dedyk][Polska Lokalizacja ]1.3.2


DoctoRHeaL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 Września kto będzie pierwszy statystykach o godzinie 18-00 Wygrywa VIP-a

Drugie miejsce 600 COIN

Trzecie miejsce 300 COIN

//sygnatura niezgodna z regulaminem

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodano dwie duże areny:

The Survival Games I - LAS

The Survival Games II - Miasto

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

Tak, serdecznie zapraszamy, super maszyna, 0 lagów, sg i fb na jednym ip, serwer super !!!

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

hmm piszę to niechętnie ale muszę przyznać że na serwerze nie ma lagów dużo graczy ale administracja jak zawszę nie ogarnięta prócz L3cha , Rafikka45 (jeśli dalej w niej jest ) , ciryatan05 i to chyba na tyle tych ogarniętych .

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

Opublikowano

Witam, server jest jednym z gorszych zlagowanych shitów. Osobiście po dłuższym okresie bytu tam odszedłem wraz z moimi kolegami, czyli technikami.

Nie dość, iż serwer przywłaszczył sobie pliki serwerowe jednego z techników, to groził nam policją za pseudo kradzież owych pluginów, których nie ukradliśmy, a znajdowały się na jego maszynie cały czas. Dodatkowo chcieli nam wmówić ataki DDoS, które nie miały miejsca. Osobiście nie polecam serwera, H@ drze na wszystkich morde, technika aktualnie nie ma, lagi nie do wytrzymania, a plugin SG jest zbugowany.

Mimo tego, iż jest tam dosyć dużo graczy (na razie) jest to zasługa w 90% między innymi osób postronnych które opuściły ten serwer wraz ze mną.

Żegnam.

1350673995-U699261.png

exmod

Opublikowano

Siemka pexu, kurna, nie oceniaj serwera jeżeli na nim nie grałeś, ok ? Zachowujesz się jak bachor, który płacze, że jest takim kimś jak ty. Edukuj się, oj edukuj, bo skończysz na łopacie :) I jeszcze raz proszę, nie oceniaj serwera jak na nim nie grałeś :)

Zapraszam :)

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Serwer już działa po Awarii dysku.

Serdecznie Zapraszam

@Pexxiakk

12 Letnie dziecko poleciało z Administracji i teraz płacze. Nie ma pojęcia na temat jakich kol-wiek rzekomych ataków czy pojęć DDOS, czy polskiego prawa.

Teraz próbują oczernić serwer jacy to oni nie byli super a teraz jaki to serwer jest bee ...

Tylko tak dla informacji Pexu był u nas od Roku to coś o tym świadczy. A teraz jest pieskiem SpixXxela ( Myslą że mogą wszystko i że są najmądrzejsi ) Niestety tak nie jest...

Pozdrawiam Korn27a Właściciel Marki Worldcraft24.pl Serwerów Survival Games

//sygnatura niezgodna z regulaminem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...