Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] CheatCraft [Wojny Gildi] --> Cheaty Dozwolone <-- [No-Premium] Start 21.08.2012 godzina 14:00


OwcaMen

Czy zagrasz na serwerze?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

    • Tak
      18
    • Nie
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm... Widzę że ciekawą dyskusję tutaj rozwineliscie. Tylko nie rozumiem czemu piszecie że administracja nie ogarnia i nie umie wgrywać pluginów... Jasnowidzowie, prorocy czy inne wróżki? I czemu oceniacie że "żalowy", "noobski" jak jeszcze nie zagraliście? Po prostu dla, jak to ładnie jeden użytkownik opisał "specjalnej grupy społecznej zwanej cheaterami".

Opublikowano

Podam ci OwcaMen definicje cheatera- neokid maks 11 lat, komputer z dirtu i nie wychowany, psuje grę innym!

to jest własnie grupa społecznościowa zwani Hejterami!

MPC Love<3

Opublikowano

Podam ci OwcaMen definicje cheatera- neokid maks 11 lat, komputer z dirtu i nie wychowany, psuje grę innym!

to jest własnie grupa społecznościowa zwani Hejterami!

 

 

Zła definicja, cheater psuje grę innym na serwerach na których grają i uczciwi i cheaterzy, tutaj będą grali tylko cheaterzy więc komu mają psuć grę? Z tym neokidem 11 lat - nie pogrążaj się, ludzie co tworzą hacki też mają po 11 lat? No nie wydaje mi się żeby 11 latek potrafił stworzyć nodusa czy inne zhacowane klienty, poza tym jak byś był bardziej zainteresowany w temacie to byś wiedział że istnieje forum nodusa na którym przeważają dorośli i nie tylko tam wspólnie grifują serwery ale też hackują konta i inne "złe" rzeczy robią więc zanim coś powiesz to się mocno zastanów panie mądraliński.

Opublikowano

Debile!

Debile!

Debile!

 

Każdy sobie o was zdanie wyrobił i jak ktoś z was wejdzie na jakiś serwer będzie mięć bana lepiej zmieniajcie nicki!

1390404700-U112610.png


Sygnaturę wykonał SylverWolf któremu dziękuje za nią :>

Opublikowano

Kolega myslal ze jak zrobi taki serwer to wszystkie dzieci sie zleca. Wy naprawde nie macie cos wymyslic ? Co to za frajda uzywac tego gowna jak gra sie w 5 minut znudzi. Na serwerze bedziesz mial same dzieci.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Drogi Vertuz czy jakoś tam ale o co ci chodzi?MPC forum wiesz co to za skrót? Po drugie to gra GRA polega na sprawianiu radości z samego grania . Ludzie grają tak jak lubią to po kij to krytykujesz? Mam wrażenie , że to ty jesteś 9 letnim bachorem .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...