Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HaxBall Champions #4 - The Big 3vs3 Tournament


Ray1902

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostały mecze, 2x półfinały, 3/4 miejsce i finał.

 

@up Mi lider teamu napisał dzień przed meczem, że gramy o 19:30

5 minut przed dostałem linka i wszystko gitarka :)

Nasz Team był zwarty i kompletny.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

A co z naszym meczem? Miał być o 19:15 (wczoraj). Został przełożony na 14:00 (dziś) a zero info. Nawet Ray offline -.-

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

A co z naszym meczem? Miał być o 19:15 (wczoraj). Został przełożony na 14:00 (dziś) a zero info. Nawet Ray offline -.-

 

Czytaj PW, Farexa nie ma, Damiego nie ma, ehh ...

Wiedziałem, że będzie ciężko w 6 zagrać mecz

Opublikowano

No to tyle osób ile jest to w tyle rozegrać... Wczoraj czekałem do 19 - mecz przełożony, dziś do 14 - przełożony... Nie ma ich to walkower...

 

Ps. Drugim razem nie dodawaj takich pkt regulaminu, z których nie możesz się wywiązać - 5pkt. (max 6h przełożenia meczu)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Co to ma być w ogóle? Kijowa organizacja widzę..

http://screenshooter.net/3219543/oqcpkpy

http://screenshooter.net/3219543/rhorjan

http://screenshooter.net/3219543/jdlyqtv

 

Widzę, że diablo fajnie mnie poinformował. Miałem imki babci, musiałem być i prosiłem o meczo 19:20 potem mi napisał diablo że na dziś przenieśli a tu takie jaja...

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@Up no chyba to nie wina Raya że lider zespołu tak was informuje...

 

@Top kiedy nasz mecz?

Opublikowano

Beka na kółkach.

 

Ja i Cristiano teraz nie zagramy xD oglądamy mecz.

 

To ja sobie sam wymyśliłem?

Skoro napisał mi na PW, że nie grają to po co mam czekać, jak się Kaś śpieszył.

W dodatku Vantos nic nie powiedział, że się nie zgadza na ponowny mecz.

Po prostu Vantos nas wychujał.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Będą również przewidziane nagrody w postaci talonów? Ostatnio sobie troszkę nałapałem procentów <3

Opublikowano

O wszystkich meczach dowiaduje sie max 1h przed meczem. Ludzie zrozumcie nie kazdy siedzi 24h na dobe na mpc -.-

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Człowieku i na chuj się sadzisz. Wielce się podniecasz ze o 13 do 16 czekasz na przeciwników, więc nie pitol farmazonów.

 

Pisałem do Cristiano, żeby ustawiał mecze po godzinie 20.

Odczytałem info o meczu w statusie od x070x

 

Robicie z igły widły.

Ja na innych przeciwników od 12:00 do 16:00 czekałem i nie jęczę jak baba.

 

Więc nie rozumiem na chuj sie prujesz.

 

Prosiłem, żeby ustawić mecz po 20.

20.00 Byłem na MPC. I co się dowiedziałem, że po meczu.

Bambos rozpierdalasz mnie.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Pruje się o to matole żebyś odczytywał PW a nie teraz masz jakieś wąty do wszystkich kurwa bo ciebie nie było.

Jakoś twój team był nie zadowolony z ciebie że jako jedyny nie przyszedłeś , pisałeś do cristiano żeby ustawiał mecze ? cristiano ma tu gówno do gadania , piszesz do organizatora konkursu . Zresztą i tak rozegraliśmy mecz a twoi już po minucie się poddali . Jedynie wina leży po twojej stronie bo jak się zapisujesz do turnieju to się wywiązuj a jak cię nie będzie to potem nie pierdol w temacie

­39566146920630933015.png

Opublikowano

Czy ja tobie ubliżyłem? Czy ty jestes jakis pojebany?

 

Pisałem do teamu, że będę po 20. Więc nie rozumiem o co chodzi.

PW nie odczytałem, bo po cholere jak o 18:30 dostałem info od x070x.

 

 

P.S Szanuj słownictwo, i matoła poszukaj sobie w domu.

 

Info od Ray : 16:14

http://scr.hu/0ny/h2l4k

 

O 15:40 Dałem info, że będę dopiero o 20.

http://scr.hu/0ny/cduec

 

 

Więc proszę o rozegranie jescze raz półfinału.

Gdybym nie dał żadnego info ze mnie nie będzie to spoko, walkower słuszny jak najbardziej.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Co ma piernik do wiatraka ?

Może ty jesteś aż tak pojebany że zamiast się zamknąć to nadal próbujesz wzniecić flamewar .

Może tobie trzeba wysyłać specjalne zaproszenia na mecz ?

Gołębiem pocztowym milordzie ?

Albo wysłać telegram lub list tydzień przed bo jaśnie łaskawy pan musi mieć wszystko wyznaczone .

 

Człowieku i na chuj się sadzisz. Wielce się podniecasz ze o 13 do 16 czekasz na przeciwników, więc nie pitol farmazonów.

 

Tak ubliżyłeś mi.

 

 

Prosiłem, żeby ustawić mecz po 20.

20.00 Byłem na MPC. I co się dowiedziałem, że po meczu.

Bambos rozpierdalasz mnie.

 

Cristiano prosiłeś ?

Jakoś nic na meczu nie mówił że będziesz po 20 , chętnie bym zaczekał.

Vantos i cristiano chcieli mecz zacząć we 2 okej , zagrali i przegrali.

Więc teraz wyjdź i się zastanów zanim następnym razem będziesz chciał brać udział w jakimś turnieju.

­39566146920630933015.png

Opublikowano

Jeżeli to jest dla ciebie obraza to pozdro ci na jape :D

Prosiłem jak widzisz na ss. Z dupy sobie tego nie wziąłem.

 

A to, że chcieli grać to nie wiedziałem.

Więc zamiast chlapać tym jebanym ryjem możesz napisać to normalnie pojebie.

 

P.S Gdybyś troche inaczej zaczął rozmowe to z 4 posty w tym temacie było by mniej.

A to że jestes dzieckiem typu : internetowy napinacz to masz 4 posty więcej :)

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano
możesz napisać to normalnie

 

Z dupy sobie tego nie wziąłem.
Więc zamiast chlapać tym jebanym ryjem
pojebie.

 

A to że jestes dzieckiem typu : internetowy napinacz to masz 4 posty więcej

 

Sam żeś zaczął ten flamewar , widać nie umiesz dyskutować a dzieckiem na jakim wyszedłeś jesteś właśnie ty.

Zamiast edytować posty nauczyłbyś się pisać ale niestety twoje IQ ogranicza się do wyzwisk.

Sam siebie gasisz w tym momencie , przyznałeś się do błędu ale wraz masz jeszcze swoje cztery litery do powiedzenia .

Więc szanowny 17 latku ( jeśli tyle na serio masz , chodź po twoich postach wątpie ) przeczytaj jeszcze raz swoje wszystkie posty i się zastanów kto wypadł tutaj na napinacza internetowego .

­39566146920630933015.png

Opublikowano

19:00 - Vantos, Cristiano, Cracovias vs BR3ND, Kjosuke, D4wid3k - o trzecie miejsce.

17:00 - Bambos, x070x, Woonsz vs SynekMTG, Ray1902, Krycha1996 - finał.

Opublikowano

Super partia! :D 3:1 w finale dla najlepszych ;) GZ dla botq na drugim miejscu.

 

PS. Mogę zamiast golda którego już mam dostać talonik 10%? <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...