Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EX-SilkroadR(Extreme Silkroadr of Immortals)]


L4zy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam pytanko odnośnie kupowania silków na ex sroadr z tego co widze można sa smsa kupić kredyty MMOMAT ale jak zamienić je na silki z góry dziękuje za odpowiedz

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ma ktoś jakiegoś bota 4free?

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

nie ma silkow ziomek ....



ey dajcie swoje nicki jak jeszcze gracie ... bo przydalo by sie z polakami popisac w silku :D albo piszcie do mnie moj nick na servie to : ElPaxxiorPL

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj server robi update do najnowszych plików Silkroad-R (13D, nowa Arena, skille, avatary) ogólnie wszystko to co w tej chwili jest na Officialnym sro-r - wersja Ignite Part 4 :P.

W tej chwili trwa inspekcja i powinna zakonczyć się około godz. 16:00 Polskiego czasu.

Można natomiast pobrać już najnowszego clienta: DL link tutaj: http://dl2.sroadr.com/SilkroadR_071.zip

Tak więc zapraszam to wspólnej gry :D

Opublikowano

Gra tam ktoś z polaków ? Opłaca się zaczynać przygodę z tym serverem ? :)

"Remember this day, men, for it will be yours for all time."

 

 

 

 

Daj + jak pomogłem .

Opublikowano

bo sroking nie jest juz darmowym botem.

Na szczęście iBot znów jest updatowany, lecz aby działał na tym serverze potrzebne są pewne zmiany (nie wiem jakie) ale pewna osoba już się tym zajmuje. :D

A i wystąpił jeszcze jeden problem po nowym update wszystkie raty Exp/Sp drop/gold są x1, ale to szybko powinno zostać naprawione.

 

A tutaj cała lista zmian jakie weszły z nowym update:

 

- 13Degree Itemy:

Wiadomo aby zdobyć 13D należy wyplusować item 12D Magic/Rare/Legend na +7 wówczas otrzymujemu 13D +0 - jak na Sro-r oczywiście.

 

-Nowe funkcje w Reverse Scrollach:

"Move to Party Member" - funkcja umożliwiająca teleport do dowolnej osoby z którą jesteśmy w party.

"Move to the User's set Location" - funkcja dzieki której poprzez ustawienie lokalizacji w której się znajdujemy i jej zapisanie będziemy mogli się w dowolnej chwili do nie teleportować.

 

-Nowe Fellow Pety.

 

- Nowy system Union Party:

Dzieki zakupowi itemu u Grocerry, lub NPC Gildijnego o nazwie "Union Party Pass" Bedzie można utworzyć Ally składające się z 4 Party z tej samej unii - czyli w sumie w 1 pt będzie mogło być nawet 32 graczy.:P

 

-Nowy unikat "Death Bone" - Spawni się tam gdzie Roc - dropi itemy 13D Magic/Rare/Legend.

 

-Survival Arena: To system PVP do którego może przystąpić od 8 do 32 graczy tylko w przedziale lvl 116-120. w zależności od ilości graczy wyruzniają się systemy PvP: 4vs4, 8vs8 16vs16.

Z areny zdobywa się coiny które można wymienić na Tittle dające dodatkowe obrażenia. Dodatkowo prowadzony jest specjalny ranking TOP 50 graczy na Arenie.

 

-System Osiągnięc i Tittle: Kategorie osiągfnięć to: General, Quest, Unique, Combat, Event - dokładnie nie wiem o co chodzi ale pewnie za robienie zadać z konkretnej kategorii będize przyznawane tittle dające jakieś dodatkowe buffy.

 

Sporo tego No ale teraz są to w końcu najnowsze pliki sro-r:P

Opublikowano

Właśnie sprawdzam .. Dam znać jak się gra :))

"Remember this day, men, for it will be yours for all time."

 

 

 

 

Daj + jak pomogłem .

Opublikowano

Jbc to iBot działa na tym serverze tylko w Clientlessie. Ale żeby bocic nie trzeba uruchamiać Hackshielda :D

po prostu wystarczy zmiana IP w media na 127.0.0.1:15778 i uruchamiamy samego iBota, a napis "HS Server is busy or down" olewamy :P - bot w Clientlessie i tak bedzie działać.

 

A i jeszcze jedno żeby nagrać skrypta przez Clientless potrzebne będą wam mapy z silka - możecie je pobrać na officialnej stronce iBote - http://ibotforfun.blogspot.com/p/ibot-maps.html

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Wszystko wygląda naprawdę fajnie i sobie zagram, obecnie i tak pogrywam na prywatnym serwerze jakim jest Skalidor.

J7LVMUC.png
Obecnie pogrywam na serwerze silkroad, którym jest Skalidor : )

Opublikowano

 

577685_292083084208997_1332684168_n.jpg

 

Serwer stoi już od ponad 4 ms-cy, i rozwija się coraz bardziej :)

 

Website: http://ex.sroadr.com/

Forum: http://exforum.sroadr.com/

Facebook: https://www.facebook.com/ExSilkroadR

 

Ver: 1.044

BOTY:

p2p: sbot: http://cdn.bot-cave....BotRP_1.0.0.zip <---- specjalnie pod tą ver :)

free: sroking: http://exforum.sroad...c.php?f=6&t=678

skany: proszę na własną odpowiedzialność, ale ja używałem tego i tego bota i jest wszystko ok

 

Max lvl : 120 (w planach jest 140)

Exp : 200x

Party Exp : 200x

Drops : 30x

Gold : 50x

Exp w weekend: x250

 

na start dostajemy:

sro2012081714090078.jpg

*sun 9dg broń

*sun 9dg chest/legs/foot

*11 reversów

*grab pet-a 3diowego

*5000 potów HP/MP

*1M SP

*nowy avatar (został dodany dnia 17.08.2012)

 

dodatkowo:

za każdą godzinę ONLINE dostajemy 1 silver silk !!

co 12h można zrobić VOTE, mamy do zrobienia 5 razy a za każde dostajemy 2 premium silk !!

masa nowych rzeczy w IM od avatarów po scrolle, 1silk = 10M (norma)

POLSKI Reseller SILKÓW JEST NA SERWERZE !!!

serwer:

*stoi na orginalnych plikach sro-r

*dodatkowo mamy Constantinople fortece

*zmienionego joba tzw. Styria Clash system

*bardzo, a nawet to bardzo częste eventy:

#szukanie unikatów = 30 silver silków za killa

#pvp 1v1 = 200/100/50 za pierwsze trzy miejsca

#pvp 2v2 = 200/100/50 za pierwsze trzy miejsca w parach

#częste spawny Jupiterów itp

#eventy z rangami lvlowymi :) żaden 120 nie ubije unikata z eventem dla 70lvli :D

więcej nie trzeba mówić :) kto tu już grał to wie że jest tu super :) a kto jeszcze nie to zapraszam

serdecznie do gry, chcesz się dowiedzieć więcej pisz tutaj albo po prostu wejdź do gry i sprawdź to sam na własnej skórze :)

 

 

możecie pisać w grze: Fetzi_v2 a co będę mógł to pomogę, podpowiem

 

 

DOWNLOAD:

 

Hello dear ExSilkroadR players,

 

Some news: At 8th August 13:00 (server time), the server will be under inspection for 4 hours to apply some updates.

You will need to download a new client, the new client can be used ONLY after 8th August

The new update contain: Constantinople FW,Styria Clash system, and all the new things that Joymax have on original SroR!

 

You can find the new client here: http://101.79.124.25...dR_official.rar

Alternative link (higher speed) : http://www.multiupload.nl/VQ9F9HPQHA

http://www.multiupload.nl/VQ9F9HPQHA

 

Rapidshare: https://rapidshare.c...iles/2393603632 ... Client.rar

 

FileServe: File name: ExSilkroadR New Client.rar File size: 1.39 GB

 

4shared : http://www.4shared.c...New_Client.html

 

 

MediaFire ( 8 parts - Should be better to download it with a download tool like MyPony or smth else) :

Part 1 : http://www.mediafire...479i1b1pvvnrh5m

Part 2 : http://www.mediafire...g962r7voh623ns0

Part 3: http://www.mediafire...pr28rvrjk0rk4a0

Part 4: http://www.mediafire...q4m151fq8nycm72

Part 5: http://www.mediafire...w5ik1a680m2qe1j

Part 6: http://www.mediafire...7dnzx3ujep8a328

Part 7: http://www.mediafire...se559cpfyesdqng

Part 8: http://www.mediafire...adam775kxwl5601

 

 

JumboFiles Part 1 : ExSilkroadR New Client.part1.rar - 1024.0 Mb

Part 2 : ExSilkroadR New Client.part2.rar - 404.5 Mb

 

Have fun!

 

Mam pytanie nie moge sie zarejstrować pokazuje mi ze jest cos z serverem mozece mi powiedziec oco chodzi gdyż chcę się zarestrować

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...