Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EX-SilkroadR(Extreme Silkroadr of Immortals)]


L4zy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

577685_292083084208997_1332684168_n.jpg

 

Serwer stoi już od ponad 4 ms-cy, i rozwija się coraz bardziej :)

 

Website: http://ex.sroadr.com/

Forum: http://exforum.sroadr.com/

Facebook: https://www.facebook.com/ExSilkroadR

 

Ver: 1.044

 

BOTY:

p2p: sbot: http://cdn.bot-cave....BotRP_1.0.0.zip <---- specjalnie pod tą ver :)

free: sroking:

http://exforum.sroad...c.php?f=6&t=678

skany: proszę na własną odpowiedzialność, ale ja używałem tego i tego bota i jest wszystko ok

 

Max lvl : 120 (w planach jest 140)

Exp : 200x

Party Exp : 200x

Drops : 30x

Gold : 50x

Exp w weekend: x250

 

na start dostajemy:

sro2012081714090078.jpg

*sun 9dg broń

*sun 9dg chest/legs/foot

*11 reversów

*grab pet-a 3diowego

*5000 potów HP/MP

*1M SP

*nowy avatar (został dodany dnia 17.08.2012)

 

dodatkowo:

za każdą godzinę ONLINE dostajemy 1 silver silk !!

co 12h można zrobić VOTE, mamy do zrobienia 5 razy a za każde dostajemy 2 premium silk !!

masa nowych rzeczy w IM od avatarów po scrolle, 1silk = 10M (norma)

 

POLSKI Reseller SILKÓW JEST NA SERWERZE !!!

 

serwer:

*stoi na orginalnych plikach sro-r

*dodatkowo mamy Constantinople fortece

*zmienionego joba tzw. Styria Clash system

*bardzo, a nawet to bardzo częste eventy:

#szukanie unikatów = 30 silver silków za killa

#pvp 1v1 = 200/100/50 za pierwsze trzy miejsca

#pvp 2v2 = 200/100/50 za pierwsze trzy miejsca w parach

#częste spawny Jupiterów itp

#eventy z rangami lvlowymi :) żaden 120 nie ubije unikata z eventem dla 70lvli :D

 

więcej nie trzeba mówić

:) kto tu już grał to wie że jest tu super :) a kto jeszcze nie to zapraszam

serdecznie do gry, chcesz się dowiedzieć więcej pisz tutaj albo po prostu wejdź do gry i sprawdź to sam na własnej skórze :)

 

 

 

możecie pisać w grze: Fetzi_v2 a co będę mógł to pomogę, podpowiem

 

 

DOWNLOAD:

 

Hello dear ExSilkroadR players,

 

Some news: At 8th August 13:00 (server time), the server will be under inspection for 4 hours to apply some updates.

You will need to download a new client, the new client can be used ONLY after 8th August

The new update contain: Constantinople FW,Styria Clash system, and all the new things that Joymax have on original SroR!

 

You can find the new client here: http://101.79.124.25...dR_official.rar

Alternative link (higher speed) : http://www.multiupload.nl/VQ9F9HPQHA

http://www.multiupload.nl/VQ9F9HPQHA

 

Rapidshare: https://rapidshare.c...iles/2393603632 ... Client.rar

 

FileServe: File name: ExSilkroadR New Client.rar File size: 1.39 GB

 

4shared : http://www.4shared.c...New_Client.html

 

 

MediaFire ( 8 parts - Should be better to download it with a download tool like MyPony or smth else) :

Part 1 : http://www.mediafire...479i1b1pvvnrh5m

Part 2 : http://www.mediafire...g962r7voh623ns0

Part 3: http://www.mediafire...pr28rvrjk0rk4a0

Part 4: http://www.mediafire...q4m151fq8nycm72

Part 5: http://www.mediafire...w5ik1a680m2qe1j

Part 6: http://www.mediafire...7dnzx3ujep8a328

Part 7: http://www.mediafire...se559cpfyesdqng

Part 8: http://www.mediafire...adam775kxwl5601

 

 

JumboFiles Part 1 : ExSilkroadR New Client.part1.rar - 1024.0 Mb

Part 2 : ExSilkroadR New Client.part2.rar - 404.5 Mb

 

Have fun!

może jakiś mały "+" za pomoc?? :)

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tak a poza tym po co tworzysz nowy temat?

zresztą i tak już nikt nowy na ten server nie przycodzi, a i nie licz że zaraz wszyscy oddadzą tobie swoje itemy....

Opublikowano

jedyne na co licze to ze jakiś polak tam przyjdzie. na serwie jest trochę ludzi i zbiera się coraz więcej, tamten temat co jest o tym serwie to 100 lat za murzynami info tam jest, po prostu chciałem odświeżyc a ty juz się prujesz jak stara poszewka na mojej poduszcze

 

a co do itemów co wy możecie mi dać? 11dg itemki +3?? czy może koxowne magicki ? :D ahh żal takiego czegoś to ja nawet nie podnosze xD

może jakiś mały "+" za pomoc?? :)

Opublikowano

potrzebny jest cały client.

po około miesiącu przerwy znów wróciłem do tego servera i muszę przyznać że z najnowszym updatem to jest teraz NAJLEPSZY priv.

a to że praktycznie codzienni są eventy z unikatami i pvp to tylko taki niewielki dodatek :D w porównaniu to reszty zmian.

Opublikowano

wiadomo :) żaden serwer teraz do tego serwera nie ma żadnego podlotu :D

 

odkopmy ten serwer tutaj na forum, niech więcej ludzi wbije tutaj i zobaczy, bo serwer jest godny polecenia, cap 120 exp tez w miare dobry jak i wszystko, ogolnie to najbardziej rozbudowany serwer ze wszystkich priwów

może jakiś mały "+" za pomoc?? :)

Opublikowano

tylko sroking i sbot, do tych botów linki są w moim pierwszym poście tutaj :)

może jakiś mały "+" za pomoc?? :)

Opublikowano

Rozumiem, swego czasu Donaking_ chciał cos zrobić z ibotem, ale jak widac chyba mu nie wyszło, no cóż. Anyway, wbijam na serwa za niedługo, mam jakiegoś bladera 101lv wiec można poszaleć:)

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Opublikowano

tak, ale nie działa repot. Tzn, na spota sam Ci dojdzie, ale poty sam już musisz kupowac:)

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Opublikowano

ibot działał, ale od czerwca nie jest updatowany [i pewnie nigdy już nie będzie] a że Ex.sro-r chodzi teraz na plikach z lipca 2012 to ibot już nie działa, proste.

sroking tez chodzi bardzo ładnie więc z botem ogólnie problemu nie ma.

-kiedyś bywało nawet 700 Online(jakieś 1-1,5miecha temu) teraz dochodzi do max 250-260 online.

Opublikowano

teraz 210 osob na serwie. Myśle, że po updacie ludzie powracaja :) Kwestia czasu i dobrej reklamy

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Opublikowano

wszystko pieknie ladnie tylko ze mam problem z botem. moglby ktos podac dzialajace linki do downloadu i jakis tutorial?

poza tym wbilem na serv bez bota i wszystko dziala jak na sro-r . zapraszam do gry na najbardziej odpicowanym prywatnym servie ^^ jak ogarne bota to wbijam...

Opublikowano

wszystko pieknie ladnie tylko ze mam problem z botem. moglby ktos podac dzialajace linki do downloadu i jakis tutorial?

poza tym wbilem na serv bez bota i wszystko dziala jak na sro-r . zapraszam do gry na najbardziej odpicowanym prywatnym servie ^^ jak ogarne bota to wbijam...

Link do srokinga masz przecież w pierwszym poście.

A tutoriale jak się ze srokingiem obchodzić są na ich stronie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...