Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ Pytanie ] Czy mapy są mniejsze na PS3 od tych na PC ?


Koxik02

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tyle co wydasz na gry na PSa przy obecnych cenach (200zł+) to ci wyjdzie na sprzet do kompa.Jakbysmy mowili o swietnosci konsoli to jeszcze ale prosze cie to juz ma 7 lat na dodatek zapowiedzieli nowe generacje to juz w ogóle daj sobie spokój.Wyobraź sobie jakbys kupił kompa 7-letniego :x

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Opublikowano

Procesor : Intel Core 2 Quad 2,83ghz

Ram: 4 gb

Grafika : Geforce 9400 gt 512 mb 128 bit

System : Windows 7 ultimate 32 bit

Czy pogram komfortowo na najnizszej rozdzielczości i grafice na low w BF3 multi ? Jesli można chciał bym się dowiedzić ile będzie FPS.

Opublikowano

w 800x600 pewnie pograsz ale to bedzie katorga dla serca gracza

W jakim sensie ? Grafika może być cięka byle żeby dało się grać .
Opublikowano

800x600 wszystko jest kanciaste, na dużych mapach nic nie widać, no oprócz poszczególnych pikseli. Gra w BF3 na takiej rozdziałce mija się z celem.

Opublikowano

800x600 wszystko jest kanciaste, na dużych mapach nic nie widać, no oprócz poszczególnych pikseli. Gra w BF3 na takiej rozdziałce mija się z celem.

 

Lepiej bym tego nie ujął.

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Opublikowano

Po kupnie proca chciałem kupić zasilacz 550 w i kartę HD6670 ale chciałem wcześniej jeśli będzie trzeba dokupić jakąś inną kartę do gier na mój zasilacz(400w firmy nie znam ) . Chciałem żeby była nie droga i żeby pociągła BF3 na wyższej rozdzielczości / grafice .

Opublikowano

ATI HD 6670 to dobry wybór, jak gigabyte to jeszcze dobre chłodzenie będzie : D a zasilacz 600W+ chyba

Processor: Intel Core i7-3960X 16 GB RAM

Grafika: Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Karta dzwiękowa : Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty champion

Dysk: 3 TB + dodatkowy 1 TB + zewnętrzny 500GB :3

Happy-Forever-Alone-Guy-Meme-Face-Blank-Template-340x200.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...