Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Znaczek GM z znanych serwerów oraz świecenie zielone


Raczuś™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj wam przedstawiam znaczek GM oraz zielone świecenie GM-a.Znaczek jest taki:

ymirred.png

 

 

Świecenie nie pokażę bo niestety nie wkładałem go.

Tutaj macie linka do pobrania(dałem wiele):

www.multiupload.nl/4O828MOMTU
speedy.sh/ZmxX8/Effect-by-Raczus-TM.rar

 

 

 

Skan:

virusscan.jotti.org/pl/scanresult/8e13fed59afd0d1e614b3d8183ba4f8b9fb15b0e

Opublikowano

Cytat:

Uploadowała : Kusicielka

Wiec już był reupload nie musiałeś robić

 

6ac7ec169330074ac2adf8d3ca74f6ee.jpg

Moje Tematy :

--------------------------------------------

Nowe Bronie:

http://www.mpcforum.pl/topic/694623-dlnowe-bronie/

Opublikowano

Mi bardziej się podoba to świecenie GM jak znaczek. Reupload czy nie, przyda się

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Dlaczego paczka jest podpisana "Effect by Raczus"?

Z tego co wiem, to nie Ty zrobiłeś ten znaczek.

No ale co tam, wystarczy podpierdolić i podpisać jako swój...

Opublikowano

To jest raczej plagiat bo nie dostałeś raczej pozwolenia od Raczus i ten temat powinien być usunięty : ] pozdrawiam.

Zanim go usuną, to potrwa wieki, teraz to mają mody wyjebane na ten syf, co się teraz dzieje.

Opublikowano

To jest raczej plagiat bo nie dostałeś raczej pozwolenia od Raczus i ten temat powinien być usunięty : ] pozdrawiam.

Od Raczusa? On tylko zreupował. Znaczek był robiony dla Endorianu przez LoWa(na forum: naxch) i to właśnie jego powinno się pytać o zgodę. Ah, fakt, to mpcforum, tu za plagiaty dostaje się zdjęcie warna i rangę kidmoda.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

To jest raczej plagiat bo nie dostałeś raczej pozwolenia od Raczus i ten temat powinien być usunięty : ] pozdrawiam.

 

 

Po pierwsze raczus to ja ;xxx.

Sam wymyśliłem ten nick dla siebie i uzywam go wszędzie.Na forumach,hamachi,metin2 itd.

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...