Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ok juz byłam z kolezanka w tej opuszczonej fabrycexd


Schettesune

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Alle co jak o czegośc je wykorzystacie albo gdzieś dacie hm? dobra zara bede na tem spik tylko to rozkminie ziom

 

wtf ?

 

to jest bot forumowicze!

 

nie dajcie się nabrać !

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

to zrob zdjencie oczow bo musimy okreslic twoj stan psychiczny bo my jestesmy grupa psychologow!

napewno się ktoś zawodowo tam pracujący znajdzie na forum

ok dam wam moje oczy

ej ale ja moge wbic na ts przeciez ja chyba jestem na kanale mpsc

chyba

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Jestem TeamSpeakUser na ts

spadaj z ts bo do ts trzeba zdjęcie swoich oczów dać

 

zaraz powiem adminowi ; S

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

LooL, ale tematy :O

MPC to raj dla trolli i hejterów, więc po co piszesz takie tematy?

Widzisz sama, jakie odpowiedzi tu są.

Radze takie rzeczy pisać na blogu, zrób go sobie i przynajmniej zaoszczędzisz pracy moderatorom, którzy muszą warnować spam w tym temacie :D

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

LooL, ale tematy :O

MPC to raj dla trolli i hejterów, więc po co piszesz takie tematy?

Widzisz sama, jakie odpowiedzi tu są.

Radze takie rzeczy pisać na blogu, zrób go sobie i przynajmniej zaoszczędzisz pracy moderatorom, którzy muszą warnować spam w tym temacie :D

tu nie ma spamu ; ))

 

Nigdzie nie były/byli. Zwykł gimbus siedzący przed kompem, a nie "jakaś,śłiiitaśśśna bohaterka''.

Ubzdurało się coś.

A jak nawet była/był w tej fabryce, to tylko świadczy o poziome inteligencji.

 

pisałem, że to bot

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Ej a umówisz mnie z koleżanką? Mogę wam opowiedzieć o tym opuszczonym miejscu ej ale musicie mi zapłacić jakoś niestety jak nie macie pieniędzy to tylko w naturze pozostaje forma płatności.

 

Tak w ogóle to ja słyszałem że kto tam wejdzie to podobno będą tą osobe dręczyć koszmary o zaginionych tam ludziach.

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

 

True%20Story%20Mem.png

 

 

Jeszcze raz idźcie tam i napisz kolejny temat co ciekawego się przydarzyło...

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

http://scr.hu/6il/q78cy

 

mi sie wyświetla normalnie

 

fuj

 

ty grasz w metina?

z ca na metina

o.O

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

to nie ja idioci wpiszcie ze na google brzydka kobieta -.- wyskoczy wam ona

myśle żeby udowodnić wiarygodność swoją musze wbic na team speaka chyba że jest inny sposób.

 

heh spadła mi skarpecioszka z nózki jak sobie przypomniałam jakie bzdury wymyslalamw tym pytaniu boedma kobieta ze tak wyglada ALE TO NEI JA CHCECIE- WBIJE NA TS TYLKO JAK MAM TO ZROBIC JAK TO JAKIES NIE NORMALNE JEST? - . - :/ mam 13 lat

Opublikowano

wiem mam niesamowite życie ale jak byłam w takim ośrodku co tam kolonie sa i wogóle. I taki chłopak do nas

-no hej dziewcyzny <love>

-hej

-hej <heh>

-co tam u wasj ak macie na i mie i co lubicie?

 

I sluchajcie kolezanka <koszykara> <3 z nim gada a ja nic nie mówie.

AŻ WKOŃCU......................

on do nas: Jakies takie mało mówne jestescie... I odchodzi. A ja do niego:

-Czekaj, czekaj. grasz w metina? on mówi a on: wiem co to ale nie gram

a ja: a ja mam 46 lv

i poszedł.

 

<spoczko>

Opublikowano

to by cytryna wciekła do kabli i by nie działały

myśl czasem... : / :/;/:/

 

Jak używasz modeli przedstankowych to masz automatyczną zasuwkę przed 2,5-dimetoksy-4-metylo-α-metylofenyloetyloaminą i możesz podłączać. Ewentualnie bez kompresatora ale to kupę czasu zajmuje.

21bps1.png

Reklama.

Opublikowano

TO JEST TROLL IDIOCI, pokazujecie swój poziom wdawająć się z nim w dyskusje ( idioci ;)).

 

@top:

nobody cares your life as explorer so WYPIERDALAJ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...