Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Najlepszy medium X tieru


bananx3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Każdy czołg jest dobry, tylko trzeba umieć nim grać. Wymienia się, jaki czołg lepszy, jaki rządzi, a tak naprawdę każdy jest taki sam, czy ma inną mase, czy jest mniejszy, czy zadaje większe DMG. Wszystko zależy od tego, czy umiemy grać, czy chcemy grać, czy mamy taktykę na grę. Są czołgi wolniejsze, szybsze, mobilniejsze, ale to nie ma znaczenia, jeden musi robić za scout'a, rozwalając artylerię, drugi za to musi być za kolegami i niszczyć innych. To zależy. Spośród tych czołgów, kolega który jest wyżej, najlepiej wymienił. Zobacz, który najbardziej Ci odpowiada.

Opublikowano

1.Bat-Chat 25t

To bardziej czołg lekki, niż średni. Musi wykorzystać swoją mobilność, by uzyskać nad przeciwnikiem przewagę i zrekompensować brak pancerza oraz słabe działo. Z racji, że ma 5 strzałowy magazynek, może przy dużej dawce szczęścia zdjąć każdego innego meda, ale wystarczy raz nie trafić, nie zadać obrażeń, albo sporo poniżej średnich i ma problem. Nawet jeśli ucieknie, to bardzo mocno oberwie i przez długi czas nie będzie mógł walczyć, z powodu przeładowania. A Bat-Chat bez gąsiennicy lub, co gorsza, silnika, to martwy Bat-Chat.

 

Zatrzymaj na randomie atak 3 Bat-Chat 25t po 2 ciekawe czy inne nacje nadają sie tak na CW jak on .. juz wole T110E5 niż niemieckiego meda :)

Opublikowano

@Metin2 :)

Pluton Bat-Chatów wbrew pozorom nie jest mocniejszy od plutonu innych MT. Wszystko zależy od graczy i ich stylu gry. A na CW on jest tylko scoutem i arty killerem. Inne MT na CW zastąpią HT, bo mają lepsze działa i mobilność, natomiast Bat-Chat będzie scoutem dla nich :)

Opublikowano
@Metin2 :) Pluton Bat-Chatów wbrew pozorom nie jest mocniejszy od plutonu innych MT. Wszystko zależy od graczy i ich stylu gry. A na CW on jest tylko scoutem i arty killerem. Inne MT na CW zastąpią HT, bo mają lepsze działa i mobilność, natomiast Bat-Chat będzie scoutem dla nich :)

 

ja to bardzo dobrze wiem tylko jeżeli bat-chaty nie osoby grające na bat-chat 25t w plutonie z innymi ogarniętymi graczami stanowi wielkie zagrożenie.

 

@Ravoner

Dla mnie Niemiecki "medium tank" nie jest medem ... bo nie podlega mojemu stylowi gry uważam go w 1/2 HT

Opublikowano

Niemieckie medy są zbyt ociężałe żeby wykonywać zadania typowe dla innych medów (objeżdżanie itd), więc jeśli ktoś chce mieć w 100% meda to wykluczyłbym niemca (ale snajper jest z niego najlepszy).

 

Jeśli chodzi o plutony medów to również uważam, że 3 bat-chaty są po prostu OP - za dużo zadają dmg w przeciągu krótkiego czasu, po czym znikają przeładować magazynki, żeby znowu wrócić i zadać to 6k dmg.

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

Opublikowano

Również wtrące swoje trzy grosze, co do plutonów naszych mediów tanków. Nie wiem, czy to dobrze że wszyscy uważają Bat Chat za faworyta. Każdy czołg ma inny cel. Jak wyżej wymieniliśmy, Bat Chat akurat jest mobilny i nadaje się do szybkiego ataku. Natomiast inne medium tanki, czy niemców, czy amerykańskie, mają całkiem inne parametry oraz gabaryty. Jakiego meda wybierzemy, to zależy od jakiego stylu gry preferujemy, czy woilmy grać jako scout, czy snajper? A może linia wsparcia? Wszystko trzeba opracować, a przeważnie wszyscy lecą na ślepo i potem się 'nie cieszą'. W tej grze, cierpliwość jest kluczem do szczęścia.

Opublikowano

Ravoner, zależy jak na to patrzysz, jeżeli gracz umie grać, wie co robić, to każdy czołg ma inny cel, a gdy gracz to roztrzepany i roztargniony, hm, dzieciak, to ma jeden cel - Napierdzielać we wszystko co się rusza.

Opublikowano

Jak gram prawie rok to tylko raz miałem takie silne odczucie, że nasz team świetnie współpracuje. Było to nawet niedawno na mapie pustynnej, gdzie trzeba było bronić flagi (3 przejścia), a obronę mięliśmy żelazną, bo nikt nie przejechał na 2gą stronę :D. No ale teamwork na randomie to rzadkość (chyba, że zostanie 3 ludzi przeciwko 10, to wtedy jakoś łatwiej idzie pomaganie sobie)

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

Opublikowano

Niemieckie medy są zbyt ociężałe żeby wykonywać zadania typowe dla innych medów (objeżdżanie itd), więc jeśli ktoś chce mieć w 100% meda to wykluczyłbym niemca (ale snajper jest z niego najlepszy).

 

Jeśli chodzi o plutony medów to również uważam, że 3 bat-chaty są po prostu OP - za dużo zadają dmg w przeciągu krótkiego czasu, po czym znikają przeładować magazynki, żeby znowu wrócić i zadać to 6k dmg.

Jak byś nie zauważył to nowy E50 ma prawie dwa razy więcej mocy niż zwykły E50 przy takiej samej masie a więc jest mobilny jak na meda

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...