Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival Mine [27/7][500slotów][1.3.1][Wojny Gildi][No Lag][Działa TNT][Profesjonalna Maszyna!][Serwer ma pare min. Więc wchodz i bądz najlepszy!]


tahras1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niech on wruci do podstawowki ten admimn. a tak jak mowicie serwer do dupy, wszystkie bugi, wlacznie z unregister dzialaja/dzialaly bo nwm jak jst teraz. Nie polecam serwera. Po takim objezdzie beda musieli zrobic nowo reklame. I skoro zarabiasz "Tysiace" to czemu nie stac cie na porzadnego dedyka? puknij sie w łeb dziecko bo na maszynie 8gb nie pociagnie ci nawet 50 slotow a na dodatek ciekawe jaki proc? Btw ile masz lat? 7? Od kiedy daje sie bratu pasy do konta? Jakby moj brat rozwalil mi spawn to by kompa wiecej nie zobaczyl na oczy az by sobie sam kupil. GOWNO NIE SERWER. Nie zapraszam. Nie polecam. ZEGNAM!

 

Spokojnie Zapraszam na Mój profil i zobaczec zapowiedz :) a ten ich serwer to dla dzieci w wieku 10-13 lata taka prawda niestety

Dokladnie zeby dzieci mogly sie pobawic diamentami :D bo do niczego innego ten serwer sie nie nadaje. I padnie tak jak wielki ZOMBOID :D

18706.png36066.png

36161.gif35781.jpg

32265.png16615.png

6214.gif28567.png

29464.png59528501.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...