Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival Mine [27/7][500slotów][1.3.1][Wojny Gildi][No Lag][Działa TNT][Profesjonalna Maszyna!][Serwer ma pare min. Więc wchodz i bądz najlepszy!]


tahras1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngSurvival MineDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 188.138.124.228:25565

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifTeamSpeak IP: 188.138.124.228

de2zjo.gifSloty: 100 (Edit)

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

%20Factions%20

1337425578-U363900.png

H@ oraz Sponsor : Wirus

1337425590-U363900.png

OSerwer posiada niemieckiego dedyka, kazdy wie ze Niemieckie dedyki są o 90%lepsze niż polskie. Nasza maszyna posiada 8gb ramu oraz sieć o prędkości 1gb!

:O / Chciałbym jeszcze dodać że serwer ma pare sekund więc szybko wchodz i ruszaj w świat! bądz pierwszy i najlepszy ! :D

PS. Lagi były (bardzo rzadko) poprzez Generowanie się świata.

 

 

 

ZAPRASZAM SERWER DOPIERO POWSTAŁ

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer beznadzieja niby 500 Slotów w temacie piszą 100 Slotów a ram maja 8 gb to na 500 graczy wynosi 16.38 ram na gracza to się nie dziwie że lagi ... a teraz jest 100 slotów czyli niecałe 82 mb ram

Walka Honor Wiara Sprawiedliwość Nadzieja i Miłość - Tego uczmy się od Osób Które Oddały Życie Za Nasz Kraj

Rasista to też człowiek Tylko on różni się Nienawiścią do Innych Ludzi Z wielu Powodów

Problem Na Serwerze ? Napisz Sprawdzimy co się da Zrobić

178.19.107.138:25026 Serwer RPG+Frakcje Trwają Konfiguracje

Opublikowano

Co tu gadać serwer po prostu nie da sie opisać, 3 adminów w tym H@ Wirus sie bawi tnt na spawnie, a gosciu po 5 serduszek z reki napierdala, no masakra aż, cofa sie, do tego zeby było mało Admin zamiast banować to handluje norweskimi dildo z masy perłowej, a serwer załozył z pieniedzy z komuni, to tyle, peace :D

Opublikowano

Co tu gadać serwer po prostu nie da sie opisać, 3 adminów w tym H@ Wirus sie bawi tnt na spawnie, a gosciu po 5 serduszek z reki napierdala, no masakra aż, cofa sie, do tego zeby było mało Admin zamiast banować to handluje norweskimi dildo z masy perłowej, a serwer załozył z pieniedzy z komuni, to tyle, peace :D

 

Co ty opowiadasz chłopcze. Po pierwsze to nie ja robilem TNT tylko mój brat się zabawił raz. (tak z tej strony Wirus). Gówno mnie obchodzi twoja wypowiedź. PS. z komunii to ty możesz jeszcze dostać kase, ja ją już dawno miałem za sobą ; )

Opublikowano

widzicie sami poziom wypowiedzi h@, sami ocencie reszte ;/, najgorsze ze te dilda z masy perłowej sprzedaje nie legalnie

Opublikowano

jeśli już mnie zbanowaliście to powinniście zbanować także gracza o nicku CyCeK był u nas w gildii i to on miał xray tylko że wszystkie diaxy na xray trzymał przy sobie ja kopałem z moim bratem MoE (uczciwie) ale nie mam wam za złe że dostałem bana siedziałem od otwarcia serwera (czyli od jakieś 17) do 24 w kopalni i tam wykopałem +30 diaxów a mój brat +20 + do tego 20 diaxów z eventu nie musicie mi wierzyć ale zależy mi żebyście zbanowali też Cycka bo w tej gildii to tylko on miał xray

 

Pozdrawiam Avaniel

 

 

 

ps. pluginy się wgrywa przed otwarciem serwera nie po

Opublikowano

jeśli już mnie zbanowaliście to powinniście zbanować także gracza o nicku CyCeK był u nas w gildii i to on miał xray tylko że wszystkie diaxy na xray trzymał przy sobie ja kopałem z moim bratem MoE (uczciwie) ale nie mam wam za złe że dostałem bana siedziałem od otwarcia serwera (czyli od jakieś 17) do 24 w kopalni i tam wykopałem +30 diaxów a mój brat +20 + do tego 20 diaxów z eventu nie musicie mi wierzyć ale zależy mi żebyście zbanowali też Cycka bo w tej gildii to tylko on miał xray

 

Pozdrawiam Avaniel

 

 

 

ps. pluginy się wgrywa przed otwarciem serwera nie po

 

 

Pytalem sie ciebie kto to wykopal, nic nie mowiles i teraz sie tlumaczysz ?

001.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...