Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RealLife/FB][24/7]RealCraft - Realne życie! Oryginalny pomysł, automatyczne działki!


Logitech.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

"Oryginalny pomysł" . . .

 

Gówno prawda, rok temu wyszedł taki serwer, byl kilka razy odnawiany i teraz bardzo duzo serwerow robi to na jego przykładzie. Powodzenia w prowadzeniu. Jednak to ze napisaliscie ze oryginalny pomysl nie podoba mi sie bo to kompletna bzdura.

 

Pozdrawiam, zarząd MeumCraft

Arcymistrz
Opublikowano

Serwer niezabezpieczony od cheatów. Nie będę pisał nicku ale jeden gracz jedzie na X-Ray (rzucał diamentami przed chwila), nodusie (bije wszystko do okola), i fly hack (normalnie sobie latal). Kilka graczy to widziało, nie będę pisał nicków, admin ma wszystko w konsoli od godziny 00:50 - 1:05

Opublikowano

Przepraszamy za to wszystko. Nie możemy wgrać AniXRay , bo wtedy całą mape zamienia na taka z surowcami. A Nodus jest za dobry , zeby sie przed nim zabezpieczyć. Niestety slotów nie da się powiększyć ale spróbuję coś z tym zrobić. :)

Opublikowano

Jak już napisał Avaterys przepraszamy za te problemy.

Nad AntiXRay pomyślimy. A może napiszesz jednak kto latał na FlyHack? Zostaniesz nagrodzony. : )

Opublikowano

W tej chwili 6/7 slotów.

Jak już mówiłem powiększyłbym sloty ale się nie da. Musiałbym za zmianę pakietu zapłacić jeszcze raz tyle...

Opublikowano

Who

Potwierdzam

Serwer fajny wszystko spoko tylko mało slotów i firmy się zakładać nie opłaca.

Ile kosztuj e cie ta zmiana pakietu?

Używasz oferty elastycznej?

Cookie;]

Opublikowano

GRrrrrr .... fajny serw itd ; p ale Ale jak to kazdy mowi mal slotow xD

To sobie poczekam az ktos wyjdzie ;p

Pozdro Rozq12

 

WTF DOSTALEM BANA ? prosze o odpowiedz za co ...

Nie ma to jak wbic na serwa i odrazu ban .... i kox minka ;)

Opublikowano

Daj un bana ... i chce widziec jak to pisza .

 

Moze byc ? bo chce to zobaczyc . jak to pisza ;p

 

Unbana nie dostaniesz. Wiele osób widziało , ze czitowałeś. Mogą to potwierdzić co najmniej 2 osoby.

aha i napisales co najmniej 2 osoby. ninta i cookie ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...